Post has attachment
Tem Avrupa Konutları Evdeneve Nakliyat 0538 620 4450,Tem Avrupa Konutları Evdeneve Nakliye,

Tem Avrupa Konutları Nakliye,Tem Avrupa Konutları Nakliyeciler Nakliyatçılar

Tem Avrupa Konutları Nakliyat Sorunsuz kaliteli ve güvenli nakliye hizmetlerini profesyonel ekip ve modern araçlarımızla yapıyoruz bunun için bizi aramanız yeterli

Tem Avrupa Konutları Evden eve Nakliye yapacağımız işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.


Tem Avrupa Konutları Evdeneve Marangoz Hizmetleri Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve iplerle sarılıp paketlenir.


Tem Avrupa Konutları Eşya Amblajlama yapan firmalar Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız naylona sarılır. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.Tem Avrupa Konutları Eşya Taşıması yapan Nakliyeciler Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır.


Tem Avrupa Konutları Ev Eşyası Nakliyesi nde Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve ipler çözülüp alınır.


Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanır.

Evdeneve Nakliye Elamanları

Tem Avrupa Konutları Evdeneve NakliyecileriYatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile araçta çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır.


Tem Avrupa Konutları Evdeneve nakliyatçılar Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilerek yerleştirilir.


Tem Avrupa Konutları Evden eve Nakliye Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.


Tem Avrupa Konutları Evden eve taşıma Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.


Çiçekler, yapraklarının ve dallarının kırılmayacağı bir şekilde uygun koli ve fıçılara yerleştirilerek sabitlenir ve devrilme gibi sorunlara karşı önlem alınır.


Tem Avrupa Konutları Evdeneve Nakliyat Örnegi

www.avcilarnakliyeciler.com

Evdeneve Nakliye Malzemeleri

Tem Avrupa Konutları Evden eve Taşımacılık


Tem Avrupa Konutları Evden eve Taşımacılık işi bilindiği gibi oldukça zor bir iştir. Avrupa Konutları Nakliye hizmetleri Herkes bu sektörde faaliyet gösteremeyeceği gibi müşteri memnuniyetini de sağlayamazlar. Bu oldukça zahmet gerektiren bir süreçtir. Yıllardan beri bu sektörde çalışmakta olan bizler eşyalarınızın bize aitmiş gibi davranıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ücretsiz olarak çalışan ekspertiz hizmetimiz mallarınızın durumunu gözden geçirerek gereken en uygun fiyatı belirlemektedir. Belirtilen ücret konusunda anlaşmaya varıldığı takdirde istediğiniz tarih ve saatte evinizin taşınma işlemini başlatıyoruz.

www.basaksehirnakliyeciler.com
Wait while more posts are being loaded