Post has attachment
06 серпня 2014 року з метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання, дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг і субсидій Кабінетом Міністрів України було затверджено Постанову №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування»

Post has attachment
Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Post has attachment
Ціна на енергоносії регулярно зростає, тому питання, як заощадити електроенергію будинку, стає все актуальнішим. При цьому, використовуючи всі сучасні можливості по економії електроенергії зовсім не обов'язково користуватися тьмяним світлом, відмовлятися від включення необхідних електроприладів та «відмотувати» показники лічильника, що обіцяє порушникам значні штрафи.

Post has attachment
Свято Другої Пречистої традиційно вважається жіночим святом, коли жінку належить вшановувати як

Post has attachment
Черговий випуск газети "Квартирка" готовий для завантаження.

Post has attachment
З нагоди величного національного свята бажаємо вам здоров’я та родинного щастя, добробуту і злагоди,..

Post has attachment
Відбулися зміни в графіку прийому мешканців представниками надавачів житлово-комунальних послуг у центрі обслуговування ТОВ «ЖЕО», що по вул. Козицького, 1.

Post has attachment
З липня вінничан можуть повідомляти про показники лічильників на гарячу, холодну воду та газ, не виходячи з дому. Зробити це можна зареєструвавшись на сайті pay.vn.ua, або зателефонувавши за номерами телефонів: 500-160 або 650-111.

Post has attachment
Доданий останній номер "Квартирки" для завантаження.

Post has attachment
22 липня 2014 року працівниками ТОВ «ЖЕО» було прийнято рішення про надання допомоги на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил України.
Всі працівники ТОВ «ЖЕО» одностайно підтримали пропозицію перерахувати для потреб армії свій одноденний заробіток.
Wait while more posts are being loaded