Post has shared content

Post has attachment

Post has shared content
WTCIECZKA ROWEROWA

Post has shared content
W piątek 29 maja 2015 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2014/2015 skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zakończenie roku akademickiego UTW było doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej działalności Uniwersytetu i zaprezentowania planów jego funkcjonowania w przyszłości.
Na początku wystąpiły tancerki z zespołu "The Fifty Five" z UTW.
Na zakończenie wystąpiła Grupa artystyczna "Perły z Lamusa" działająca przy Uniwerytecie Trzeciego Wieku.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Zakończenie Roku Akademickiego 2014/2015 na UTW w Skarżysku
79 Photos - View album

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spektaklu Grupy Teatralnej "Perły z Lamusa"

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment
W piątek 3 października 2013r. o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2014/2015 na skarżyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. To już siódmy rok działalności Uniwersytetu, który cieszy się dużą popularnością w środowisku skarżyskich seniorów.
Photo

Post has shared content
28 sierpnia rusza nabór do udziału w projekcie "Skarżyska Akademia Seniora" realizowanego dzięki wsparciu z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 (edycja 2014) przez Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.
W ramach projektu realizowane będą warszaty i imprezy uzupełniające ofertę Uniwersytetu III Wieku w Skarżysku-Kamiennej. Udział w zajęciach realizowanych w ramach projektu jest BEZPŁATNY.
Szczegóły naboru i formularze rekrutacyjne będą dostępne od 28.08 na stronach: www.ssio.pl i www.mck.skarzysko.pl.
Photo

Post has shared content
Jeśli ktoś z przegapił koncert "Nie ma jak u mamy", który odbył się 28 maja 2014 r. z okazji Dnia Matki w wykonaniu grupy artystycznej "Perły z Lamusa" z UTW Skarżysko to zachęcamy do obejrzenia materiału video z tego właśnie koncertu.
Wait while more posts are being loaded