Post has attachment
Witam,
zakupiłem ostatnio do mojej stronki certyfikat SSL i mam problem z mapą strony. Zarówno wtyczka Yoast jak i Google XML Sitemap generuje błąd:
Błąd przetwarzania XML: deklaracja XML lub tekstu nie jest na początku jednostki
Obszar: https://transformatory-kazex.eu/sitemap.xml
Numer wiersza: 1, kolumna 15: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><?xml-stylesheet type="text/xsl" href="https://transformatory-kazex.eu/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.xsl"?><!-- sitemap-generator-url="http://www.arnebrachhold.de" sitemap-generator-version="4.0.9" -->
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------^

Proszę o pomoc.

Post has attachment
Trochę przewrotnie, ale myślę, że to dobre miejsce.

26.11 organizujemy pierwszą edycję akcji Move Your Hosting Day, inicjatywy #FrontZmian, z pomocą której zmieniamy oblicze rynku hostingowego w Polsce – edukujemy, zwiększamy świadomość, identyfikujemy problemy i pokazujemy, że można lepiej.

TL;DR: Rok hostingu za darmo, jeśli przeniesiesz się z jednaj z 3 grup hostingowych: (Nazwa, Home lub H88). Szczegóły na https://moveyourhostingday.pl

Dostrzegamy problem postępującej monopolizacji rynku i naszym zdaniem naprawienie sytuacji jest możliwe tylko przez stopniowe zwiększanie potencjału całej reszty rynku hostingowego i poprzez podnoszenie świadomości użytkowników sieci. To jest nasz główny cel.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że by coś zmienić, często trzeba działać poza schematami, stąd akcja #MYHD. Chcemy umożliwić osobom, które mają już opłacony hosting w jednej z grup hostingowych (Nazwa, Home lub h88), by bez stresu i dodatkowych kosztów mogli spróbować czegoś innego i przekonali się, że można lepiej. Właśnie dlatego przez jeden dzień, będziemy tym osobom oferowali usługę hostingową za darmo na rok.

Z tej okazji powstała strona https://moveyourhostingday.pl. Jeśli spełniacie warunki, szczerze zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

W tej edycji (swoisty testdrive akcji) udział biorą: Angry Bytes, Opiekun Bloga i dhosting.pl. Sama inicjatywa zmierza w stronę stowarzyszenia i już w kolejnej edycji akcji #MYHD swój udział planuje w sumie 11 firm – małych i dużych. Wszystko nabiera tempa.

Live long and prosper. 🖖
#MYHD – Move Your Hosting Day
#MYHD – Move Your Hosting Day
moveyourhostingday.pl

Post has attachment
Czy wiesz, że ponad 52% ruchu w internecie generują urządzenia mobilne? Telefony, tablety, smartwatche (nawet).
Żeby strona internetowa dobrze na nich wyglądała - powinna być responsywna. Nie mobilna: responsywna.
A to zupełnie inna filozofia tworzenia stron.
Poznaj 10 najlepszych praktyk przy robieniu stron responsywnych.

Post has attachment
Jeśli jest tu ktoś z Białegostoku lub chciałby się przejechać do Białegostoku w ten piątek, zapraszam na nasz (już trzeci!) WordUp:

https://www.facebook.com/events/654427878286548/

Post has attachment
Dobry patent na pozycjonowanie, czyli LSI keywords.
Zobacz jak łatwo możesz podbić swoją stronę internetową w wynikach wyszukiwania :).

Cześć,

potrzebuję osoby chętnej do zrobienia strony www opartej na WP. Dawna klientka odezwała się, że chce zmienić wygląd i funkcjonalność strony. Niestety ja nie dam rady, ze względu na brak czasu. Szczegóły przekażę mailowo lub na spotkaniu.

Znajdzie się osoba chętna do poprowadzenia tego projektu? Prosiłbym o zgłaszanie się osób tylko z Warszawy.

Post has attachment

Post has attachment
Zorganizowaliśmy z ekipą (dhosting.pl) #akcjaRODO, głównie dla naszych klientów (robimy im bezpłatnie audyty #RODO), ale postawiliśmy też forum, na którym odpowiada współpracujący z nami prawnik, zachęcam, jest do końca tygodnia, więc warto wykorzystać okazję. Opcja z forum jest dla wszystkich i bezpłatnie, więc śmiało. :)

Więcej info: https://dhosting.pl/rodo.html

Przejrzycie proszę inne pytania i odpowiedzi, żebyśmy się nie dublowali: https://forum.dhosting.pl

Czułe pozdrowienia! ;)
Photo

Hej

Chciałem dodać zdjęcia z google photos, udostepniam poprzez link ale wordpress nadal nie widzi, kod wpisany prawidłowo, kombinuję przez umieszczenie samego linku, przez dodanie media z linku i z opcji wstawiania obrazka - nic nie pomaga
przy takim udostępnianiu z flickra nie ma problemu

co robię nie tak?

Post has attachment
To już potwierdzone - Google wprowadzi nowy widok wyników wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Niesie to za sobą również zmiany w SEO i pracy reklamodawców korzystających z Google AdWords.
Chociaż nie wiadomo jeszcze kiedy te zmiany wejdą w życie, to nowe SERP-y mobilne zapowiadają się bardzo ciekawie dla użytkowników :).
Wait while more posts are being loaded