Silniční vs terénní cyklo rozcestníky. Zápisy z piva Praha a Brno. PhotoDB2 je nyní Fody. Freemap.sk v Piešťanech. Reforma EU copyrightu. Novinky v Osmose. Rychlostní limity v MapRoulette. Trasování budov z obrázků. Otec a syn v OSM. Vizualizace změn v OSM od HOT. Lokalizace nelatinkových názvů. Neveřejné adresy ve Velké Británii. Postup pro vektory v editory iD. Generátor mapy středověkého města.

Post has attachment
Minirecenze Xiaomi MI 8. Další pokrok v mapování vodních toků na Slovensku. 100 000 km sjezdovek v OSM. Pozemková data v OSM? Nový web OSM France. Pohled na OSM a Facebook zevnitř. Jak mapuje velvyslanec. Mapy s anglickými popisky míst. Novinky OpenAndroMaps. Vespucci 11.1. Mapy pro sběr ovoce. Vandalismus v OSM, Mapbox a SnapChat.
týdeník 424
týdeník 424
weeklyosm.eu

Post has attachment
OsmHiCheck a cyklo fotky. Kopie Strava heatmap pro ČR. Adresa bez čísla domu. Tajné kempování v Německu? Nespokojenost s Facebookem. Mapa speciálních vrcholů. Potkej svého mappera. Chybné geometrie budov (nejen) v Africe. Mikrogranty HOT i Nadace OSM. Nominatim 3.2.0. Robot kreslící OSM mapy. Vlastní "Galileo" pro Velkou Británii.
týdeník 423
týdeník 423
weeklyosm.eu

Post has attachment
PhotoDB2 finišuje. PT_Assistant pro JOSM. Navigace pro zrakově postižené. OSM server pro jižní Afriku. Mastodon pro OSM. Grant pro HOT. Vykreslování a osm2pgsql. Amazon a OSM. Rostoucí Open Address. QA nástroje v editoru iD. Maposmatic - jednoduché mapy měst. Interaktivní mapa zvuků.
týdeník 422
týdeník 422
weeklyosm.eu

Post has attachment
Mapování návštěvnických center. Lepení plošných objektů. Historie WeeklyOSM. Uzly place pro kontinenty. Navigace přes area. Historická data v OSM? Open Location Code. JOSM funguje v MS Edge. 14. narozeniny OSM.
Videa z SotM v Milánu. Dostupnost LiDAR dat. Sucho v Evropě.
týdeník 421
týdeník 421
weeklyosm.eu

Post has attachment
Geografické regiony v OSM. GIS funkce v MySQL? Další info z Milána. Mapování soukromých cest. Mapování v Ťan-šanu. Nový server pro dlaždice. Ebola opět v Kongu. Novinky OSMCha. Navigace lanovkami a přívozy? KeepRight data v editoru iD. Přehled posledních změn v OSM. Písečné pláže a jejich změny. Jména podle Google Maps.

Post has attachment
Web pro cyklovýlety. Fotky na freemap.sk. Výherci cen OSM 2018. Postřehy z Milána. Tagování výstavišť. Oblasti zájmu (AOI). Odhad kompletnosti OSM. Vektorové dlaždice pro osm.org? Stěhování OSM serverů. Uber přechází od Google Maps k OSM. Lua šablony pro OSM wiki. Další čtyři Galilea.
týdeník 419
týdeník 419
weeklyosm.eu

Post has attachment
Orientace ulic v CZ. Vektorová mapa ze SVG? Slovenské ferraty. Jednodušší veřejná doprava. Jiná vizualizace směru ulic. Nová instance uMap. Aplikace pro SotM 2018. Otevřená data ve výuce. Vektorový styl pro WikiMedia. Poznámky v editoru iD. Konec anonymních komentářů. Geokodér Photon.
týdeník 418
týdeník 418
weeklyosm.eu

Post has attachment
Gornova QA aplikace. Aktualizace freemap.sk POI. Mapování golfových hřišť. Silnice jako plochy? Vlastní letecké snímky. Kolik semaforů na křižovatku? Stěhování serverů OSM. Nález miny při mapování. Ceny OSM 2018. Orientace ulic evropských měst. Jak Uber používá OSM. Seriál o vizualizaci dat.
týdeník 417
týdeník 417
weeklyosm.eu

Post has attachment
Kontrola autorů fotek rozcestníků. Tagování škol v ČR. Česká letiště v OSM. ZBGIS WMS dostupné pro OSM. Bing Streetside v editoru iD. MapRoulette verze 3. OpenStreetMap není mapa! Potkejte blízké mappery. Migrace serverů OSM. Vektorová OSM mapa od ESRI. Mapy Bing mají budovy z OSM. Průvodce Overpass-Turbo. Globus dávné Země.
týdeník 416
týdeník 416
weeklyosm.eu
Wait while more posts are being loaded