Post has attachment
Jak tagovat úvaziště pro psa nebo koně? Majitel pozemku žádá promazání mapy. Mapování uměleckých děl SK. Bing aktualizoval letecké snímky DE. Import budov v Kanadě. Určení výšky mostu. Statistiky OSM za Q2 2017. Je ponorka také loď? Hlasování pro Ceny OSM 2017. Kde bude SotM 2018? Výuka OSM s TeachOSM. Geologické útvary Oblíky.


Post has attachment
Nepoužívané německé názvy. Nová aplikace pro SK katastr.Mapování autobusů. OSM a SEO (search engine optimalization). Kolumbijské školení farmářů. OSM obrázky týdne. Staré polygony v Kanadě. První turecký MM Maphaton. Vizualizace cyklodopravy. Tisk map s Printmaps. OSM a Minecraft. Mapa znečištění USA.


Post has attachment

Post has attachment
MAPCAT Beta is available!
We are happy to inform you that our new OSM-based map portal is live now in beta version and you have a special opportunity to sneak-view the site before the crowd. So please visit our site and let us know your opinion. Your feedback is vital for us, as we are striving to provide a fast, beautiful and easy-to-use public map, based on the OSM database. Please note that not all functions are activated yet, but the current base will already give you a glimpse of the hard work behind the portal. Thanks for your contribution in advance!
http://bit.ly/2uJNmsR

Post has attachment
Elbe-Labe 2017. Sledování vybraných editací. Validátor ostrých odboček. Novinky OpenRouteService. Videa z SotM FR 2017. Noví mappeři v Nepálu. Pekárny v OSM a 80 druhů chleba. SnapChat využívá OSM. Lokalizace blesků v reálném čase. Mapa dle témat hymny.


Post has attachment
Vyzkoušel jsem aplikaci Maps.me a s překvapením jsem zjistil, že se dá přímo v aplikaci měnit data v OSM. Využíváte nějakou takovouto aplikaci na mapování? Případně aplikaci, která pěkně zobrazuje všechny zaznamenané body s jejich informacemi (POI)? 

Post has attachment
Verze 0.17 osmap.cz Aprílové mapy.cz. Apríl v OSM. Kruháč pomocí iD nebo JOSM. Obrysy budov od Microsoftu. Místo pro SotM 2018. Příliš drahé hamburgery v Paříži.


Post has attachment
Téma čísla: OSM na Slovensku

Přichází cenzor. Mapping party Banská Bystrica. 3D Manhattan. Firemní členství v OSMF. Zachraňte mapy v Indii. Nový Merkaartor a Maproulette.

Post has attachment
Téma čísla: Založení organizace OSM CZ

Missing Maps v Praze. UNICEF importuje do OSM. Mapy jednoduše s MapContrib. Nástupce CartoCSS. Google a OSM pro OH 2016.

Nevíte někdo jak v ID editoru OSM použít GPS jako objekt? Jde mi o novou turistickou trasu, kterou jsem prošel a chtěl bych ji tam načíst. Nechce se mi těch 13 km obkreslovat.
Wait while more posts are being loaded