Post has attachment
Семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Формування творчої особистості юного читача засобами бібліотеки на основі популяризації творів В.Сухомлинського для дітей»
26 листопада 2018 р. у районному методичному кабінеті відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Формування творчої особистості юного читача засобами бібліотеки на основі популяризації творів В.Сухомлинського для дітей», присвячений підсумкам Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського). У ньому взяли участь бібліотекарі закладів загальної середньої освіти району. Завідувач інформаційно-ресурсного центру Снісаренко О.М. розпочала семінар розповіддю про Вічну бібліотеку Павлиської школи. Василь Сухомлинський вважав книгозбірню надзвичайно важливим засобом виховання дітей і молоді. Він писав: «Як тільки збудували школу, як тільки почалося тонке доторкання думки і серця педагога до серця дитини, а з цього, власне, і починається школа, — на полицю шкільної бібліотеки нехай стане книжка, яка зберігатиметься вічно. Це незвичайна бібліотека, в якій книжки видаються для читання. Це, в широкому розумінні, сховище духовної культури народу».
Свій досвід роботи по підготовці та проведенні Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Звенигородській спеціалізованій школі №3 презентувала бібліотекар Щербина В.О.
Олена Миколаївна підвела підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2018 році. Члени методичного об’єднання здійснили віртуальну подорож по закладах освіти району та ознайомилися із заходами проведеними у рамках місячника.
Керівник школи молодого бібліотекаря Ярошенко М.В., бібліотекар Звенигородської спеціалізованої школи ім. Тараса Шевченка провела майстер-клас «Нормативні документи бібліотеки».
Шкільні бібліотекарі району приєдналися до флешмобу «Читаємо Сухомлинського разом».

Photo

Post has attachment
З 1 по 31 жовтня шкільні бібліотеки Звенигородського району взяти участь в проведенні Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». У 2018 році місячник присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Post has attachment
Перлини педагогічної майстерності В.О.Сухомлинського

Дати дітям радість праці,
радість успіху у навчанні,
збудити в їхніх серцях почуття гордості,
власної гідності — це перша заповідь виховання.
В.О.Сухомлинський

31 жовтня 2018року у Звенигородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка були проведені педагогічні читання до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського «Перлини педагогічної майстерності В.О.Сухомлинського» для учителів початкових класів, музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, мистецтва, художньої культури, вихователів групи продовженого дня Звенигородського району.
Під час заходу педагоги ознайомилися з багатогранністю таланту, педагогічною спадщиною та філософією В.О.Сухомлинського. Доповідачі ділилися досвідом роботи щодо творчого використання ідей великого педагога-гуманіста. Вірш «Видатному педагогу та великому Добротворцю Василю Сухомлинському» присвятила Любов Леонідівна Красуцька, методист районного методичного кабінету. Націлювала на практичне впровадження під час викладання предметів художньо-естетичного циклу та висвітлила педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського Король Тетяна Михайлівна, учитель мистецтва Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради. Коваль Світлана Олексіївна, вчитель початкових класів Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка, наголосила про необхідність впровадження педагогічної спадщини педагога у роботі з молодшими школярами через систему творчих уроків, що «урок – це перше вогнище, біля якого дитина стає вдумливим мислителем». «Ідеї критичного мислення як співдружність сердець вчителя і учня» розкрила
Басиста Лариса Василівна, вчитель початкових класів Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - спортивного ліцею. Селіхова Ірина Олександрівна, вихователь ГПД Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка, наголосила, що «місія педагога – дати кожній дитині щастя». Творчому використанню педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського з питань виховання школярів засобами мистецтва приділила увагу Шелудякова Любов Василівна, учитель музичного мистецтва Моринського НВК імені Т.Г.Шевченка.
Виступи супроводжувалися презентацією, а емоційне піднесення викликав ролик «Мовчазний мандрівник». Присутні переглянули фільм про В.Сухомлинського та презентацію до дня народження.
Атмосфера педагогічних читань засвідчила про зацікавленість учителів початкових класів, мистецтва, вихователів групи продовженого дня, їх інтерес до розглянутих питань.
У рамках педагогічних читань були створені належні умови для присутніх. Дякуємо Носацькому Сергію Дмитровичу, директору, Ревві Олександру Вікторовичу, вчителю інформатики, Лисенку Володимиру Івановичу, вчителю музичного мистецтва, Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Шевченка за надане приміщення та забезпечення технічними засобами. Участь у підготовці та проведенні заходу взяли Басиста Лариса Василівна, вчитель початкових класів Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - спортивного ліцею, та Черненко Тетяна Валеріївна, вчитель початкових класів Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
«Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя». В.О.Сухомлинський

Любов Красуцька, методист райметодкабінету


PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08.11.2018
6 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Тиждень В.О.Сухомлинського в школі
28 вересня вся світова педагогічна спільнота відзначала ювілей педагога від Бога, педагога-новатора Василя Олександровича Сухомлинського.
Відповідно до річного плану роботи школи на 2018-2019 н.р. з 24 по 28 вересня в школі проведено тиждень по відзначенню 100-річчя від дня його народження.
Початку тижня передувала тематична виставка літератури «В.О. Сухомлинський письменник та педагог», присвячена висвітленню творчого та життєвого шляху, а також випуск тематичних стінгазет «В.О. Сухомлинський – Просвітитель, Добротворець, Гуманіст».
Протягом тижня учні 5-11 класів писали міні-диктанти, крилаті вислови «Василь Сухомлинський – дітям», а учні 1-4 класів подорожували до світу казок і оповідань Василя Сухомлинського, які їм із задоволенням читали учні старших класів.
Юні художники школи підготували виставку ілюстрацій казок і оповідань В.О. Сухомлинського «Краса, натхнення, радість і таємниця».
Пам’ятаючи думку, що дитина живе у світі казки, творчості і фантазії, учасники музично-драматичного колективу «Росток» підготували інсценізацію казки «Добре слово».
«Людина починається з добра. Людина починається з любові». На цій добрій ноті розпочалася бесіда за круглим столом, на яку учні 11 класу запросили старшокласників до активного обговорення актуальності ідей Сухомлинського у вихованні сучасної молодої людини.
На тематичному засіданні школи молодого вчителя «Сто порад учителеві від В.О. Сухомлинського» молоді педагоги разом із своїми наставниками обговорювали актуальність впровадження педагогічної спадщини Василя Сухомлинського в сучасній освіті, слово до виступу активно брали молоді вчителі, які презентували свій досвід впровадження спадщини великого педагога, своє бачення реалізації ідей Сухомлинського в Новій українській школі.
Учні школи взяли активну участь у проведенні флешмобу «Серце віддаю дітям».
28 вересня 2018 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у науково-практичному круглому столі «Василь Сухомлинський і практика сучасної української школи», присвяченому 100-річчю з дня народження видатного педагога, взяла участь директор школи Терещенко Ліна Денисівна.
Протягом наступного тижня продовжиться робота по відзначенню 100-річчя від дня народження педагога, а саме:
- пройде науково-практична конференція «Формування виховного впливу колективу на особистість: процес соціалізації»;
- продовжиться робота педколективу над створенням кімнати-лабораторії «В.О. Сухомлинський, О.А. Захаренко і школа ХХІ століття»;
- директор школи буде 03 жовтня презентувати роботу школи по втіленню в життя творчої спадщини В.О. Сухомлинського на обласній науково-практичній конференції «Зерна педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського, що проростають у вічність» (до 100-річчя з дня народження педагога) на базі КНЗ ЧОІПОПП ЧОР;
- юні художники школи закінчать оформлення ігрової для першокласників, розмальовуючи стіни ілюстраціями до казок В.О. Сухомлинського («Сім дочок», «Вогнегривий коник», «Жайворонок і Сонце» та ін..).
Минатиме 2018-2019 н.р., ітимуть наступні роки, а поради Василя Олександровича, його педагогічні напрацювання і далі лежатимуть в основі освітнього процесу нашої школи.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
02.10.2018
12 Photos - View album

Post has attachment
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Photo

Post has attachment
Неморозька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. Флешмоб "Серце віддаю дітям"
Photo
Photo
03.10.2018
2 Photos - View album

Post has attachment
Звенигородська спеціалізована школа №3 . До 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського у школі пройшли літературні читання для вчителів, а школярі ознайомилися з цікавою літературною спадщиною ВЕЛИКОГО ПЕДАГОГА.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.10.2018
7 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
До 100- річчя від Дня народження В.О. Сухомлинського у Водяницькому НВК був проведений флешмоб під загальною назвою "Вічна мудрість Великого Вчителя".
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.09.2018
6 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded