Post is pinned.Post has attachment
Для тих громадян, які ще не знали про те, як урізноманітнити дозвілля.... В Кропивницькому, вже 5 років діє Клуб велолюбителів "Там-Де-Ми". Щонеділі, від спортшколи олімпійського резерву "Надія", відправляється когорта охочих побачити нові краєвиди, відчути свободу руху, силу вітру та жагу пригод! Знайомства! Розмови біля вогнища! Чарівні куточки нашого краю і не тільки! Приїздіть і відчуйте цей кайф! Приїздіть і знайдіть нових друзів! Приїздіть і зробіть своє життя здоровішим та цікавішим!

На усі запитання можна отримати відповіді безпосередньо через дану спільноту, а також, на офіційній сторінці клубу www.velo.kr.ua та відправивши листа на tdm-velopress@ukr.net

НЕ СИДИ ВДОМА! ЗА МЕЖАМИ МІСТА СТІЛЬКИ ЦІКАВОГО, ЩО ТОБІ І НЕ СНИЛОСЯ :)))
Photo

Post has attachment
Похід з 14 по 17 вересня включно. Херсон, Олешківські піски, Асканія Нова, Генічеськ, термальні джерела на Арабатській стрілці 278 км + 15 по о. Хортиця і Запоріжжю

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Формуємо Календар велоклубу на 2018 рік у розділі календар.

Post has attachment
Запрошуємо жителів міста відвілати наше свято! Неважливо на чому ти катаєш! Чи то велосипед, чи роликові ковзани, чи самокат, чи скейт-борд! Це свято для кожного, хто пропагує здоровий спосіб життя та активний відпочинок! Приїжджай! Приєднайся до когорти активістів! Проїдься містом не тиснучись до узбічча, а просто посеред смуги руху, та ще й у супроводі поліції! Ти будеш настільки приємно вражений тому, що Шановні водії інших транспортних засобів нервово курять, очікуючи поки повз перехрестя проїде колона "екологічного" транспорту!:) Відчуття незрівнянні! Таке буває лише раз на рік! А прибувши із нами на козачий острів, ти зможеш стати учасником конкурсів, створених організаторами! Повір! Це набагато краще аніж просидіти вдома перед зомбі-рамкою!
МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!:)
Photo
Photo
21.05.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Велодень у Кропивницькому!

27 Травня 2017 року у Кропивницькому відбудуться заходи з нагоди святкування «найвелосипеднішої» події в України та інших країнах Європи - Велодня – 2017. Вже вкорте, зусиллями Кіровоградського клубу велолюбителів «Там-Де-Ми», а також, за сприяння місцевої влади та небайдужих спонсорів, організовується урочистий парад та спортивно-розважальні заходи. Прийняти участь у заходах дуже просто: потрібно прибути до центру здоров`я «Драйв», що на Волкова 13б, та мати при собі велосипед, чи інший транспортний засіб, що приводиться у рух силою людських м`язів. Початок заходу о 10:30. З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті велоклубу www.velo.kr.ua.

« ВЕЛОДЕНЬ - 2017 »
Це свято, традиційно, проводиться у останні дні Травня та збирає під свої прапори усіх охочих. Любителі чи професіонали, власники велосипедів чи іншого вело транспорту, ті хто катають на роликових ковзанах чи віддають перевагу скейт-бордам,- ми чекаємо на Вас!
Свято є абсолютно аполітичним та незалежним. Все організовується силами вело громади та небайдужих спонсорів.
Основна мета свята – донести до людей якісні переваги від користування транспортом що приводиться у рух силою людських м’язів. Актуальність використання «мускульних» засобів пересування в умовах погіршення екологічної ситуації в світі в цілому, та в Україні зокрема

Ти вважаєш, що велосипед це не модно? Ти вважаєш, що велосипед це не сучасно? Ти вважаєш що велосипедист – це той у кого не вистачає коштів на автівку?!
Завітай на наше свято Велодня у Кіровограді! І ти пересвідчишся, що велосипед – це дуже модно та стильно! Велосипед – це екологічно! Велосипед – це здорово! Він дарує тобі насолоду від руху та споглядання оточуючого! Він дарує тобі нові знайомства та враження! Він дарує тобі чисте повітря! А якщо зібрати до купи,- він ДАРУЄ ТОБІ ЗДОРОВЕ ТА ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ!
Ми запрошуємо не лише велосипедистів, а й будь-кого, хто приводить свій транспортний засіб у рух силами м`язів.

Програма заходу

10:30 - 11:00 Збір та реєстрація учасників
11:00 –12:00 Парад велосипедистів. Рух колоною по місту.

Маршрут: Волкова - Гер.України – Попова - Юрія Коваленка - Університетський проспект - Євгена Тельнова – Соборна - Велика Перспективна (фотосесія біля мерії) – Шевченка - Євгена Чикаленка – Вокзальна - пр.Винниченка - вул. Шульгіних - парк Пушкіна.
12:00 – 15:00 Спортивно-розвважальна програма
(парк Пушкіна на Козачому острові)

Схема розташування місця збору та реєстрації:

Центр здоров`я «Драйв» знаходится за адресою: м. Кіровоград, вул. Волкова, 13-Д. Це недалеко від супермаркету «Фуршет» що на вул. Героїв України, а також, від ЗОШ №19..

Реєстрація учасників
Офіційна реєстрація учасників відбуватиметься в місці збору біля ц.з. «Драйв» з 10:30 .
При собі мати:
- Велосипед або інший засіб пересування без двигуна у справному технічному стані;
- Необхідну кількість питної води, вуглеводів та «легкі» харчі ;
- Для участі у де-яких конкурсах знадобиться шолом (можливий обмін з-поміж учасників );
- заряджений мобільний телефон для екстреного зв'язку з організаторами.
- хороший настрій та якнайбільше друзів! 

Бажаючі можуть ознайомитись з матеріалами велоднів у Кіровограді минулих років:

https://www.youtube.com/watch?v=dcU7ycMlwCE

http://www.velo.kr.ua/page/4

http://www.velo.kr.ua/page/5

http://www.velo.kr.ua/page/10


Рекомендується мати при собі ремкомплект.


Час старту та схема руху колони будуть погоджені та озвучені після урочистого відкриття дійства. У регламент заходу організаторами можуть вноситись корективи, в залежності від погодних умов та інших обставин.

Велодень – 2017
Вело клуб «Там-Де-Ми»
Прес-служба
tdm-velopress@ukr.net
www.velo.kr.ua

Інформацію про цей та інші заходи велоклубу можна, також, знайти на сторінках нашої спільноти у соцмережах:

www.facebook.com/groups/kropyvel

https://plus.google.com/u/0/communities/111737250457300977457 - Google +

https://uk-ua.facebook.com/VeloklubTDM - FB
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded