Post has shared content
Zdarec tentokrát sem se podíval na bodový systém #LocalGuides,
webové stránky v rozhraní Moje firma na Google, porušení pravidla výrazné změně známé a zavedené značky v #MojefirmanaGoogle , vyzývám tímto komunitu #LocalGuides k trvalému zavření NYX HOTEL https://goo.gl/maps/pNvAUWHr9QS2 #tenvelkejcz

Post has attachment
Mapa webkamer v Mladé Boleslavi a okolí.

Můžete se podívat například jak plno je v městském bazénu, na provoz na letišti nebo v blízkém Mnichově Hradišti očekávat přílet čápa do jeho hnízda.

Post has attachment
Novinkou v mobilní aplikaci Google map je sdílení seznamů. Na webové verzi novinka opět pokulhává, zobrazení možné je, ale vytváření nebo dokonce jen editace seznamu už ne. Snad to bude jen otázka času.

Na vyzkoušení jsem využil seznam restaurací v Mladé Boleslavi, které myslím stojí za návštěvu:
https://www.google.com/maps/placelists/list/1m_ki2VDLRtzH4cr1UcqIVCqaWNc
Photo
Photo
17.02.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Nebývá to u Googlu zvykem, ale webová aplikace map umí i něco víc než ta mobilní :). 

Post has attachment
Tisícovka pokořena!
Snad mi to bude na nové #LocalGuides úrovně, které přijdou brzy, stačit :). #UkazBody
Photo

Post has attachment
Jez Čejetičky
Photo

Post has attachment
Ahoj, jsem rodák z Mladé Boleslavi a mapové aplikace a podklady mne baví asi od doby, kdy se mi poprvé dostala do ruky papírová mapa. V prvé řadě jsem více upravoval cesty, stezky, budovy, plochy a další data v aplikaci #MapMaker, takže s nástupem #LocalGuides jsem už vlastně hned měl 3 level, do kterého se bohužel počítají jen úpravy POI. Aktuálně mám v LG něco málo pod tisíc bodů, takže tuto hranici nebude těžké pokořit :). 
Photo
Photo
14.01.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Ahoj, včera jsme založili po dlouhé debatě s +Milan Pekař komunitu #LocalGuides v Mladé Boleslavi!
Něco o mě :
Pomáhám podnikatelům a firmám, aby byli vidět a nejen na +Google Maps​.
Rozvíjím komunitu #LocalGuides po Čechách a Slovensku.
Testoval jsem https://www.localguidesconnect.com , které může být velkou studnicí informací a můžete se zde dělit o své zkušenosti s ostatními
Byl jsem jeden z 75 lidí, kteří se zúčastnili #LGSummit16
Bodů mám zatím tolik, kolik jsem odvedl práce na mapách 😉
Budu rád, když tu i vy ukážete své body a budeme se tak motivovat navzájem - používejte hashtag #ukazbody

Photo

Ahoj všem.
S myšlenkou založit komunitu místních průvodců pro Mladou Boleslav, jsem si pohrával už od vzniku programu. Na včerejším setkání #LocalGuides v Mladé Boleslavi jsme v rámci 6,5 hodin :) s +Zdenek Horak probrali vše potřebné, veškeré klady, zápory, možnosti, strategie a struktury a komunitu založili.
Myslím si, že Mladá Boleslav má co ukázat a vlastní komunitu si rozhodně zaslouží, už jen proto, aby z povědomí všech dostala představu, že je to jen město automobilů. Pravda místní automobilka tu hraje velkou roli, ale Mladá Boleslav má rozhodně co ukázat, ať už po historické stránce nebo krásách města a jeho okolí.
Uvítám zde tedy nejen zájemce o dění v Mladé Boleslavi, aktivní uživatele v úpravách mapových podkladů a recenzenty, ale i fotografy, kteří dokážou, že Mladé Boleslav je krásné město.

Post has attachment
Tuto kavárničku jsem po dlouhé době navštívil teprve až na setkání místních průvodců v MB a rozhodně to nebylo naposledy. Za své mluví už jen hodnocení a recenze nejen na mapách Google, ale i jiných portálech, kde kavárnu častují slovy: Nejlepší kavárna v MB, Příjemné posezení, Krásná kavárna a pod.
Při mé návštěvě jsem byl hned dvakrát překvapen. Poprvé to bylo velikostí kavárny a podruhé faktem, že se zde podávají i "meníčka".
Navíc se v této kavárně konají několikrát do roka i různé akce (koncerty či přednášky), což asi málokdo ví.
Kavárna má opravdu klidné, příjemné prostředí, řekl bych i domácké a obsluha je tu velice milá.
Wait while more posts are being loaded