Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
ПОРАДИ ВІД ГК "ДОЛИНА" ДЛЯ САДІВНИКІВ ТА ДАЧНИКІВ

1. ПЕРЕКОПКА ГОРОДУ
Внесіть добрива і збийте ґрунт. Краще не розбивати грудки землі для
поліпшення припливу повітря.

2.ПІДЗИМОВИЙ ПОСІВ.
Наприкінці місяця посійте холодо - та морозостійкі культури - моркву, петрушку, кріп, селеру. Насіння овочів повинно набрякнути, але не прорости.

3. ЖОВТНЕВИЙ ПОСІВ ЦИБУЛІ
Для посіву озимої цибулі вибирають сорт "короткого дня", який формує цибулини в умовах короткого весняного дня.

4. ПОСАДКА ДЕРЕВ У ЖОВТНІ
Щоб зберегти схему посадки в саду, на місце загиблого дерева посадіть новий саджанець. Краще чергувати культури - замість зерняткової культури (яблуні, груші, айви, горобини) саджають кісточкову культуру (вишню, черешню, сливу, аличу, абрикос, персик) або ягідники, і навпаки.

ГК "Долина" піклується про Ваш урожай! https://www.dolina.ua

Post has attachment

НАГАДУЄМО. З питань придбання / застосування стимуляторів росту рослин "Вимпел 2", "Вимпел-К" і мікродобрив серії "Оракул" Ви можете звернутися до нашого менеджера в Вашому регіоні.

Контактна інформація розташована на офіційному сайті

Post has attachment
ЗАСТОСУВАННЯ СТИМУЛЯТОРА РОСТУ ТА МІКРОДОБРИВ КОМПАНІЇ ДОЛИНА НА РІПАКУ (ОЗИМОМУ ТА ЯРОМУ)

Використання препарату для обробки посівного матеріалу ВИМПЕЛ®-К 300-500 г/т з властивостями стимулятора та комплексним мікродобривом ОРАКУЛ® насіння 1,0-1,5 л/т:

-утворює захисну оболонку навколо насіння, захищає від негативного впливу навколишнього середовища та стримує розвиток поверхневих інфекцій (альтернаріоз, гельмінтоспоріоз, фузаріоз тощо);
-посилює дію протруйників та знімає пригнічуючий вплив на зародок рослини від їх застосування;
-підвищує енергію проростання та польову схожість насіння до 15%;
-стимулює активний ріст кореневої системи та сходів;
-збільшує діаметр кореневої шийки та довжину листкової пластини на 21%;
-кількість листя на рослину зростає на 1,5-2 шт.;
-зростає вміст цукрів в кореневій шийці, що призводить до покращення перезимівлі на 10%.

Обробка у фазі 4-6 справжніх листків (період закладки репродуктивних органів) восени стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2® 300-500 г/га:

-прискорює обмінні процеси в тканинах, рослини інтенсивніше засвоюють елементи живлення з ґрунту та мікродобрива при позакореневому підживленні, ефективність яких зростає на 30%;
-нівелює в баковій суміші з пестицидами фітотоксичну дію останніх і швидше виводить рослину зі стресу, що проявляється у інтенсивнішому нарощуванні вегетативної маси;
-проявляє властивості прилипача та посилює ефективність використання пестицидів на 20-25%;
-збільшує кореневу систему рослин;
-підвищує довжину листкової пластини та діаметр кореневої шийки;
-зростає вміст цукрів в рослинах, що призводить до покращення перезимівлі на 6%;
-зростає маса 1000 насінин на 12%.

Додавання комплексного універсального мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0-2,0 л/га у цей період забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення незалежно від зміни погодних умов, чи фізіологічного стану ґрунту.

Використання мікродобрива ОРАКУЛ® колофермин бору 1,0-1,5 л/га зумовлене підвищеною потребою ріпаку до цього елементу. Саме бор підвищує еластичність тканин, що запобігає розтріскуванню стебел і кореневої шийки під час різких перепадів температур взимку.

Дані наукових установ та практичний досвід доводять, що використання рекомендованої технології вирощування озимих культур у осінній період підвищує врожайність ріпаку на 3-4 ц/га. Отже вартість навіть мінімальної прибавки в декілька разів вища витрат на препарати.

Використання стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ 2® 300-500 г/га від поновлення вегетації навесні до утворення стручків:

-дає рослинам можливість швидко відновитися після перезимівлі;
посилює зростання кореневої системи;
-зміцнює імунну систему, підвищує стійкість до ураження хворобами;
-прискорює обмінні процеси в тканинах, рослини інтенсивніше засвоюють елементи живлення з ґрунту та мікродобрива при позакореневому підживленні, ефективність яких зростає на 30%;
-посилює посухостійкість та сприяє економному витрачанню вологи.

Додавання комплексного універсального мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0-2,0 л/га у цей період забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення незалежно від зміни погодних умов, чи фізіологічного стану ґрунту.

Використання мікродобрив ОРАКУЛ® колофермин бору 1,0-1,5 л/га та ОРАКУЛ® сірка актив 1,0-3,0 л/га зумовлене високою потребою ріпаку до сірки та бору, потреба в яких підвищується під час інтенсивного зростання.

Обробка мікродобривами ОРАКУЛ® (Fe, Zn, Cu, Mn, Mg) проводиться за дефіциту відповідних елементів.

За даними провідних наукових установ України:
-обробка насіння ВИМПЕЛ®-К + ОРАКУЛ® насіння збільшує врожайність на 1,4-3,4 ц/га (5,5-16,7%);
-обробка насіння ВИМПЕЛ®-К + ОРАКУЛ® насіння та обробка у фазі 4-6 листків восени ВИМПЕЛ 2® + ОРАКУЛ® мультикомплекс + ОРАКУЛ® колофермин бору підвищує врожайність ріпаку на 3-4 ц/га;
-обробка у фазі 4-6 листків ВИМПЕЛ 2® + ОРАКУЛ® мультикомплекс + ОРАКУЛ® колофермин бору та обробка у фазу бутонізації ВИМПЕЛ 2® + ОРАКУЛ® мультикомплекс + ОРАКУЛ® колофермин бору збільшує врожай на 10,3 ц/га.

На сьогоднішній день використання стимуляторів росту та мікродобрив є одним з пріоритетних напрямків інтенсифікації землеробства. І ті сільгосппідприємства, які ввели в технологію вирощування ріпаку препарати групи компаній ДОЛИНА окупають додаткові витрати в 5-7 разів.
PhotoPhotoPhotoPhoto
28.09.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
ЗАХИСТ ВОСЕНИ — АКТИВНЕ ЗРОСТАННЯ НАВЕСНІ

В. Ю. Скитський, канд. с.-г. наук, керівник відділу розвитку технологій групи компаній «Долина»

Озимина потребує особливого піклування в осінній період. Від того, який обрано термін посіву, які склалися погодні умови під час осіннього
розвитку, залежить загартування рослин, а отже, і їх збереження у зимовий період. Критерієм успішної перезимівлі є накопичення запасних цукрів у точках росту, а також економне витрачання їх під час перезимівлі. Рослини з високою концентрацією клітинного соку добре протистоять не тільки низьким температурам, а й усьому комплексу абіотичних факторів зимового періоду.

Як допомогти рослині досягнути потрібних кондицій перед відходом у зиму? Можна прискорити перебіг фізіологічних процесів у рослинах
озимих культур, застосовуючи стимулятори росту«Вимпел-К» та
«Вимпел 2». Як показують дослідження, проведені в Інституті рослинництва ім.В. Я. Юр’єва та Інституті сільського господарства
Карпатського регіону, такий агрозахід підвищує накопичення розчинних цукрів на момент припинення вегетації. І, що цінно, цей процес активно триває за температур нижчих від біологічного мінімуму, тобто за 0…+5 °С, коли рослина не росте, а витрачає свою енергію на дихання. Результат таких змін — зростання відсотка живих рослин, різниця сягає 15%. А це прямий вплив на продуктивність посіву, адже навесні не відбувається компенсації загиблих рослин збільшенням коефіцієнта кущення рослин, що перезимували.

Актуальним залишається питання термінів позакореневої обробки. Для озимої пшениці — це фаза кущення, яка настає після утворення
четвертого листка, а для озимого ріпаку — фаза утворення розетки (4–6 листків). Обробку можна провести і в більш пізній час, але до припинення
вегетації має залишатися не менш як 15 діб. Як показує практика, застосування стимулятора росту «Вимпел 2» у проміжок часу між утворенням 4-го листка озимою пшеницею і за 15 діб до припинення вегетації мають близький фізіологічний ефект. Перехід через 5 °С, а отже, і призупинення ростових процесів восени в Україні, за даними Центральної геофізичної обсерваторії (1961–1990 рр.), відбувається у такій послідовності: Суми — Луганськ — Львів — Сімферополь, а саме 24.X, 30.X, 2.XI та 27.XI відповідно. Тобто в меридіанному напрямку зміна температури проходить практично одночасно, а в паралельному —
різниця становить майже місяць. Але ці дати не є остаточними через глобальне потепління. Спостерігається зсув середньобагаторічних термінів на 10–15 діб, тому ці дати треба скоригувати.

На момент відновлення вегетації рослини, які були восени оброблені стимулятором росту, мають підвищений вміст цукрів. Такі посіви раніше
починають відростати, активно використовуючи зимові запаси поживних речовин, що позначається на інтенсивності весняного росту. У цей період рослини максимально ефективно використовують ґрунтову вологу та нарощують кореневу систему. Позитивний вплив на ростові процеси при осінньому застосуванні стимулятора росту «Вимпел 2» позначається на зростанні продуктивності рослин. Прибавка врожайності становить 3,4–4,0 ц/га. В осінній період багато чинників впливають на засвоєння елементів живлення. Це і низькі температури, перезволоження ґрунту або посуха, карбонатні або кислі ґрунти. Тому з метою корекції мінерального живлення доцільним буде додати в осінні обробітки «Оракул насіння» 1 л/т та «Оракул мультикомплекс» 1 л/га.

Таким чином, посіви, оброблені регуляторами росту з осені, стійкі до несприятливих зимових умов, перепаду температур, виходять із зими в
життєздатному стані з рівномірною густотою та розвитком рослин і забезпечують передумови для формування високого урожаю якісного зерна.
Photo
Photo
27.09.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Украинская группа компаний «Долина» производит и реализует высокоэффективные, экологически чистые стимуляторы роста растений ВЫМПЕЛ 2® и хелатные микроудобрения серии Оракул.

ВЫМПЕЛ 2® – комплексный природно-синтетический препарат контактно-системного действия для обработки семян и вегетирующих растений.

Главной отличительной чертой стимулятора ВЫМПЕЛ 2® от своего предшественника является оптимально сбалансированный состав многоатомных спиртов, благодаря чему препарат не теряет текучести при низких положительных температурах и может применяться при достижении температуры воздуха +5°С и выше.

Препарат повышает качество продукции, урожайность (увеличивается на 10 – 30%).
Не требует дополнительных затрат на обработку, потому что применяется в баковых смесях.

Микроудобрения серии Оракул компенсируют недостаток питательных веществ в период неблагоприятных условий роста, способствует повышению урожайности культур на 15-27% и улучшает качество продукции.

Продажа препаратов осуществляется через сеть дистрибьюторов. Квалифицированные менеджеры группы компаний «Долина» готовы предоставить всю необходимую информацию о препаратах и дистрибьюторах в вашем регионе.

Наши достижения: более 20 лет на рынке Украины, линейка продукции из 25 препаратов, 2 хим.лаборатории, в группе компаний работает 26 менеджеров по развитию рынков сбыта, 5 кандидатов сельскохозяйственных наук, 2 кандидата химических наук, 1 кандидат технических наук.

ГК «Долина» - стимулируем рост вашей прибыли!

Post has attachment

Post has attachment
#НОВИНИ СВІТОВОГО АГРОСЕКТОРУ

Грандіозна ферма в пустелі вироблятиме сотні тонн овочів

Ферма в пустелі Йорданії вирощуватиме близько 130 тонн овочів на рік та очищуватиме 95 літрів прісної води за день.

Йорданія використовуватиме солону воду, вуглекислий газ та сонце для виробництва енергії та свіжої води. Ферму буде створено у рамках проекту Sahara Forest. Він фінансується урядом Норвегії та Європейським Союзом. На фермі буде дві теплиці загальною площею 1349,97 кв. метрів. Енергію для проекту генеруватимуть фотоелектричні панелі, а для полива буде використовуватися технологія зрошення теплиць.

В подальшому організація має намір відкрити в Йорданії центр площею 20 гектарів, проект в Акабе – це тільки початок. Також нещодавно Sahara Forest завершив пілотний проект в Катарі і працює на об’єкті в Тунісі. Головний виконавчий директор проекту в Сахарі Йоаким Хауге заявив, що Йорданія може стати “хабом зелених систем”.

PhotoPhotoPhoto
22.09.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded