Programowanie aplikacji na iPhony i iPady wcale nie jest takie trudne. :) 

Zapraszamy do odebrania darmowego kursu Podstawy języka Swift, który wprowadzi Was do świata iOS. Już wkrótce będziecie mogli dowiedzieć się jak stworzyć takie hity jak Tinder czy FlappyBird! Zapraszamy na swiftlab.pl

Post has attachment
Polecamy Wam nowy kurs Podstawy języka Swift 
 
Kurs został przygotowany jako wprowadzenie do nauki języka Swift, ale zawiera wszystko co niezbędne do tworzenia prostych aplikacji mobilnych. W programie kursu jest składnia języka, kluczowe elementy języka, podstawowe techniki i konstrukcje programistyczne. Na koniec wraz trenerem tworzona jest krok po kroku cała aplikacja, jako przykład zastosowania omawianych wcześniej zagadnień teoretycznych.

Post has attachment
W piątek, 22 sierpnia, przybił na Wały Chrobrego w Szczecinie ostatni z trzech planowanych w tym roku cruiserów oceanicznych.

Ok, kto mnie przekona do kupna MacBook Pro? I czy są jakieś ograniczenia przejścia na produkty Apple'a w PL albo ludziom, którzy są przyzwyczajeni do Windowsa..

Witam Makowiczów,
pomyślałem, że zapytam tutaj. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie. Chcę wziąć iMaca w leasingu na firmę w iSpocie i aktualna oferta obejmuje leasing przez Raiffeisen w opcji z kontem bankowym u nich lub bez. Oferta z kontem wydaje się podejrzanie korzystna. Wie ktoś coś o tym?

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded