Post has shared content

چه کنیم تافرزندانمان 👫به محیط زیست 🌹🌲علاقه مند شوند.....ایجاد علاقه درکودک....👦این روزهاآشنایی باطبیعت 🌸🌹🌾🌱🌲🌳به طورجدایی ناپذیری باآگاهی ازتغییرآب وهوامشکلات زیست محیطی دیگر درارتباط است..تغییر آب وهوا موضوعی نگران کننده وبحث انگیز درمیان بزرگسالان است.این مشکلات وسیع درکشان دشواراست ومیتواند باعث بروز احساسات شدیدی مانند.ترس .اظطراب .سرما خوردگی خشم یاس شوند علاقه مندی به محیط زیست 🌲🌹وحفاظت آن امری است که میبایست دانش آموزان 👫درکودکی👦فراگیرندتاذهنشان نهادینه شودلازمه این امر آگاهی دادن به آنهادرباره مسئال ساده زیست محیطی🌹🌲 است

سلام اعضای محترم و کلیه مردم شریف ایران:
سوال:
آیا استفاده زياد از کیسه های نایلونی برای جامعه ما چه اثراتی در پی خواهد داشت؟ نظر شما برای استفاده از این کیسه ها چیست؟ راهکاری ارائه نیمایيد .

طرز تفكر خرچنگی چیست؟
آیا می دانستید اگر چند خرچنگ را حتی در جعبه ای رو باز قرار دهید، باز هم همان جا باقی می مانند و از جعبه خارج نمی شوند؟ با وجود اینكه خرچنگ ها می توانند به راحتی از جعبه بالا بخزند و آزاد شوند! این اتفاق نمی افتد، زیرا طرز تفكر خرچنگی به آنها اجازه چنین كاری نمی دهد و به محض آنكه یكی از خرچنگ ها بخواهد به سمت بالای جعبه برود، خرچنگی دیگر آن را پایین می كشد و به این ترتیب، هیچ یك از آنان نمی تواند به بالای جعبه برسد و آزاد شود. همه آنها می توانند آزاد شوند؛ اما سرنوشتی كه در انتظار تك تك آنهاست، مرگ است!

از کتاب
خرچنگ های جالب ولی بازیگوش
داوید دوراستینیاک

Post has attachment
آلبوموببینیدولذت ببرید.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
عکسای جالب
14 Photos - View album

Post has attachment

سلام دوستان
درصورت داشتن عکس و مطالب زیبا ممنون میشم انجمن را یاری نمایید.

Post has shared content
Originally shared by ****
Photo

Post has shared content

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded