Post has attachment
Заради цього варто жити!!!
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Сакура
Не зовсім квітка, але не включити в рейтинг найкрасивіших квітів її абсолютно неможливо. Це символ японської культури і самої Японії, щороку в кінці березня проходить свято цвітіння сакури. Він триває декілька днів, які є в Японії вихідними днями, щоб кожен міг помилуватися цвітінням сакури, адже вона цвіте лише ці кілька днів у році.
Photo

Post has attachment
Калла
Дуже поширена квітка, росте в багатьох регіонах Росії і її часто називають білокрильник. Але ця квітка не така проста: всі її частини містять отруйні речовини і пекучу речовина. Незважаючи на це часто використовується у весільних букетах.
Photo

Post has attachment
Гіацинт
Існує красива легенда, пов'язана з юнаком, ім'я якого дало назву квітки. Про те, як боги Апполон і Зефір не змогли розділити любов юнака, і під час бою між ними Зефір потрапив в Гіацинта диском, а з крові убитого і виросла прекрасна квітка.
Photo

Post has attachment
Канна
Налічує близько 50 видів і виростає на сонячних відкритих місцях, переважно в Південній і Центральній Америці. З давніх років квітка культивується індіанцями, а також в Австралії, Індонезії, Гавайських островах, Індії, через кореневища, які містять величезну кількість (близько третини складу) крохмалю і активно вживаються в їжу.
Photo

Post has attachment
Дендробіум
Ці чудові квіти знаходяться під охороною міжнародної конвенції, а от у Новій Гвінеї вони використовуються як головні убори і браслети на традиційних церемоніях. У нашій країні його можна зустріти тільки в горщиках або декоративних садах.
Photo

Post has attachment
Стреліція
Це красива, висока рослина, яка досягає 1,5 метрів у висоту, росте виключно в Південній Африці. Цвіте навесні протягом декількох тижнів, і квітка носить красиву назву «райська пташка». У нас квітка розповсюджена як кімнатна рослина, але вимагає ретельного і копіткого догляду, вибаглива до умов.
Photo

Post has attachment
Джерело: basetop.ru
Репортер Житомира
10 найкрасивіших квітів у світі (фото)

Століттями квітка - кращий подарунок жінці, вони уособлюють собою увагу і любов. Квіти знімають втому і стрес, викликають відчуття щастя.

Звичайно, кожен віддає перевагу різним квітам, але все ж можна скласти об'єктивний рейтинг найкрасивіших квітів, щоправда, не включаючи до нього стандартних кольорів, популярних у нас, адже вони вже надокучили, а свій кругозір необхідно розвивати.
Photo

Post has attachment
Рудбекія
Носить безліч назв - Чорноока Сюзанна, Сонячний капелюх, Волове око і багато інших, в залежності від місця проживання, а офіційна назва дана на честь двох ботаніків, батька і сина - Улофа Рудбек старшого і Улофа Рудбек молодшого.
Photo
Wait while more posts are being loaded