Post has attachment
سلام دوستان این روزها کارمون شده ساختن دستگاه جوجه کشی .تولید گفشه زاکون..👇👏👏🙌🙌🙌
PhotoPhotoPhoto
۱۳۹۶/۴/۵
3 Photos - View album

Post has attachment
کشتارگاه مرغ تمام گالوانیزه مخصوص مرغ فروشهای زنده فروش محترم .
Photo

Post has shared content
آیا فشار قبر واقعیت دارد؟
خواندن این مطلب رااز دست ندهید.
جدا شدن روح از بدن هنگام مرگ قطعی ، در کسری از ثانیه انجام میشود . این لحظه چنان سریع اتفاق می افتد که حتی کسی که چشمانش لحظه مرگ باز است فرصت بستن آن را پیدا نمیکند . یکی از شیرین ترین تجربیات انسان دقیقا لحظه جدا شدن روح از جسم میباشد . یه حس سبک شدن و معلق بودن .
بعد از مرگ اولین اتفاقی که می افتد این است که روح ما که بخشی از آن هاله ذهن است و در واقع آرشیو اطلاعات زندگی دنیوی اوست شروع به مرور زندگی از بدو تولد تا لحظه مرگ میکند و تصاویر بصورت یک فیلم برای روح بازخوانی میشود . شاید گمان کنیم که این اتفاق بسیار زمان بر است . زمان در واقع قرارداد ما انسانهاست . این ما هستیم که هر دقیقه را 60 ثانیه قرارداد میکنیم . اما زمان در واقع فراتر این تعاریف است . 
با مرور زندگی ، روح اولین چیزی که نظرش به آن جلب میشود، وابستگیهای انسان در طول زندگی میباشد . برخی از این وابستگی ها در زمان حیات حتی فراموش شده بود ولی در این مرحله دوباره خودنمایی میکند .میزان و لول وابستگی دنیوی برای هرکس متغیر است .
روح از بین خاطراتش وابستگی های خود را جدا میکند . این وابستگی ها هم مثبت است هم منفی . مثلا وابستگی به مال دنیا یک وابستگی منفی و وابستگی مادر به فرزندش هم نوعی دلبستگی و وابستگی مثبت محسوب میشود . ولی به هرحال وابستگی ست . 
این وابستگی ها کششی به سمت پایین برای روح ایجاد میکند که او را از رفتن به سمت هادی یا راهنما جهت خروج از مرحله دنیا باز میدارد . یعنی روح بعد از مرگ تحت تاثیر دو کشش قرار میگیرد . یکی نیروی وابستگی از پایین و دیگری نیروی بشارت دهنده به سمت مرحله بعد . اگر نیروی وابستگی ها غلبه داشته باشد باعث میشود روح تمایل پیدا کند که دوباره وارد جسم گردد . چون توان دل کندن از وابستگی را ندارد و دوست دارد دوباره آن را تجربه کند . به همین جهت روح به سمت جسم رفته و تلاش میکند جسم مرده را متقاعد کند که دوباره روح را بپذیرد . فشاری که به "روح" وارد میشود جهت متقاعد کردن جسم خود در واقع همان فشار قبر است . این فشار به هیچ وجه به جسم وارد نمیشود . چون جسم دچار مرگ شده و دردی را احساس نمیکند . پس فشار قبر در واقع فشار وابستگی هاست و هیچ ربطی ندارد که شخص قبر دارد یا ندارد . این فشار هیچ ربطی به شب زمینی ندارد و میتواند از لحظه مرگ شروع گردد . 
یکی از دلایل تلقین دادن به فرد فوت شده در واقع این است که به باور مرگ برسد و سعی در برگشت نداشته باشد .
بعد از مدتی روح متقاعد میشود که تلاش او بیهوده است و فشار قبر از بین میرود .
وابستگی ها باعث میشود که روح ، شاید سالها نتواند از این مرحله بگذرد . بحث روح های سرگردان و سنگین بودن قبرستانها بدلیل همین وابستگی هاست . گاهی تا سالها فرد فوت شده نمیتواند وابستگی به قبر خود و جسمی که دیگر اثری از آن نیست را رها کند . 
به امید اینکه بتوانیم به درک این شعر برسیم:
دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ ...
بگذار و بگذر
ببین و دل مبند
چشم بینداز و دل مباز
که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت ...
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده...
"صادقانه زندگی کنید"
ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت میرویم. ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک 
سر برآورده ایم...

Post has attachment
روزپدر وروزمردبرهمه پدران وپسران یعنی مردان وپسران آینده خجسته وگرامی باد.
Photo

Post has attachment
استراحتگاه گوساله یک روزه.
Photo

Post has attachment
رفیقم ازم پرسید بدترین شغل توی دنیا چيه؟ توی اون لحظه زیاد حوصله حرفیدن نداشتم یکدفعه گفتم آدم فروشی. موندم ازاين بدتر هم هست يانه؟
Photo

Post has attachment
گوساله یک روزه
Photo

Post has attachment
این گل پاییزی تقدیم به اعضای انجمن موفق باشید وفعال....
Photo

Post has attachment
دامداری (گاوداری)یکی ازشغلهای اکثرمردم محلمان است دراصل خیلیها منبع درامدشان گاوداری است در جمعه های آفتابی گاوهارا ازخانه بیرون آورده وبه نمایش میگذارند به قول رفقا(ورزاتماشا) چندساعتی رومشغول این کارندوباهمدیگردراین مورد به بحث وگفتگو میپردازند ومن هم ازمعلومات شان استفاده میکنم چون قاعده وقواعدی دارد که دوست دارم یاد بگیرم.....
Photo
Photo
۱۳۹۴/۹/۱۳ ه‍.ش.
2 Photos - View album

Post has attachment
این جوان کارگرشغلش انسانیت بودقابل احترام است مثل خیلی از ماهانی تفاوت ردنشد چه خوب بود آدمهای ايندوره وزمونه به همنوعمون بی تفاوت نباشیم.
PhotoPhotoPhoto
۱۳۹۴/۹/۹ ه‍.ش.
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded