Post has attachment
Zajímavý výsledek ankety https://twitter.com/fabpot/status/782218016893337600 Čekal jsem, že povede Mac OS. Linux vede nejenom na serverech, ale i na pracovních strojích vývojářů.

Zdravim, Magento se na svem webu pysni tim, ze je prepsane do Symfony2. Co je na tom pravdy? Je to opravdu komplet anebo jenom nejake casti pouzivaji Symfony 2 knihovny?

Post has attachment
Dopsali jsme první číslo Symfony zpravodaje. Přehled nejdůležitějších událostí v #php a #symfony, duel balíčků pro stránkování, začlenění #nettefw aplikace do Symfony. Žádejte u všech dobrých prodejců http://eepurl.com/bWwlKL První číslo už toto pondělí.

Pomahame +Bernhard Schussek uskutecnit workshop o Symfony Forms. Napiste nam nezavaznou zpravu v pripade zajmu, abychom mohli zacit s pripravou.

Post has attachment
Čtyři stateční symfonisti se vydali do Paříže na SymfonyCon. +Tomáš Votruba​ napsal článek o čtyřech nejlepších přednáškách http://tomasvotruba.cz/blog/2015/12/20/to-nejlepsi-ze-symfonyconu-2015/. Všechny dostupné slajdy z konference najdeš na https://joind.in/event/symfonycon-paris-2015/schedule/list

Post has attachment
Že vyšla nová verze #Symfony 2.8 a 3.0 je skvělé. Ale pro mě nejlepší zprávou je, že konečně funguje vyhledávání v dokumentaci http://symfony.com/search. Je úžasně rychlé a možnost filtrování je perfektní.

Zdravím,
umím základ v Symfony a rád bych na tom postavil eshop -pomoci nějakého projektu. Zvažuji mezi Sylius a Thelia - srovnání z poslední doby jsem nenašel. Můžete někdo porovnat - poradit?
Zatím vede thelia.
Díky

Post has attachment
Populární PHP ecommerce řešení #PrestaShop bude používat #Symfony komponenty. Co myslíte, rozhodne se k tomuto kroku nakonec i #Wordpress ?
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Symfony v základu obsahuje 72 konzolových příkazů. Podle miniankety https://surveymonkey.com/results/SM-WWZ7CFL2/ to vypadá, že velká část z nich se používá jen výjimečně. Proto se velmi těším, jak se k tomu komunita postaví https://github.com/symfony/symfony/issues/15689.
Wait while more posts are being loaded