Post has attachment
Jak ogarnąć zdobycie wizy turystycznej do Polski dla obywatela kraju „trzeciego świata” – m.in. Chin, Ekwadoru, Filipin czy Indii? Pomoc kogoś mieszkającego w Polsce bardzo ułatwia załatwienie sprawy.

Post has attachment
Natura to, oprócz znanych wszystkim świątyń, najlepsze co okolice Jogji mają do zaoferowania. Mamy tu piękne (i puste!) plaże, wodospady, jaskinie – a Jomblang to jedna z najciekawszych z nich.

Post has attachment
Co warto wiedzieć przed przylotem do Indonezji? Opłata wylotowa, pora deszczowa, najlepsza karta SIM, ubiór na Jawie, szczepienia, malaria, krótkie ogony kotów i inne pytania, które zadajecie najczęściej.

Post has attachment
Takie cuda zdobią ściany artystyczno-kulturalnej stolicy Indonezji. Yogya znana jest jako "Berlin Azji", a jeden z europejskich artystów powiedział wręcz, że na berlińskich ulicach ciężko doszukać się aż tylu kolorów! ^_^

Post has attachment
Co zobaczyć i czego spróbować w kulturalnej stolicy Indonezji? Co można bez żalu pominąć i na jakie oszustwa uważać?

Post has attachment
Co powiecie na ryż na dobry początek dnia? Indonezyjczycy nie wyobrażają sobie bez niego śniadania!

Post has attachment
Bandung na Jawie Zachodniej to głównie zakupy, 🍲 jedzenie i parę pięknych widoczków 🗻 🌱

Post has attachment
Przez ostatni miesiąc robiłem zdjecia jedzenia w indonezji. Może kogoś zaciekawi. Proszę:
http://cobyl.github.io/wycieczki/2016/06/22/Yogjakarta-Jedzenie.html

Post has attachment
Ramadan na półmetku, ale prawdziwe szaleństwo zacznie się w Indonezji za dwa tygodnie. Poczytajcie jak się do niego przygotować, aby nie pokrzyżował wam za bardzo podróżniczych planów!

Post has attachment
Drugi wpis z serii praktycznych o Yogyakarcie. Odpowiedzi na najczęstsze pytania - jak dojechać do jednej z największych atrakcji Indonezji, jak się ubrać na wizytę w niej, ile kosztują wycieczki...
Wait while more posts are being loaded