Post is pinned.
Regulamin

1. Użytkownik ma prawo do jednej postaci.
2. Użytkownik może dostać pozwolenie admina na drugą postać, jeśli:
- Jego pierwsza postać umarła.
- Jego pierwsza postać jest niezdolna do prowadzenia RP.
- Jego pierwsza postać, została przez niego oficjalnie usunięta.
- Użytkownik zasłużył się czymś dla społeczności.
3. W Karcie Postaci muszą znaleźć się pola:
- Historia - Rozbudowana na co najmocniej 15 linijek tekstu ciągłego
- Charakter - Rozbudowany na co najmniej 10 linijek tekstu ciągłego
- Umiejętności - Nie-Magiczne, najwyżej 5 specjalnych cech
- Moce - Magiczne, najwyżej 2 umiejętności magiczne
- Wygląd - Obrazek lub co najmniej 30 linijek tekstu ciągłego
4. Furry nie są dozwolone, jeśli nie są częścią mocy tzn. Mocą nie jest zmiana w furry.
5. Wszelkie: Skrzydła, wyrastające rogi, ogony, kocie uszy i.t.p muszą być częścią mocy.
6. Kategoryczny zakaz ero-RP.
7. Kategoryczny zakaz ero-Postaci.
8. Zakaz obrażania innych użytkowników.
9. Zabijanie innych postaci jest dozwolone, ale tylko, jeśli administrator zatwierdzi walkę jako uczciwą i bez zbytniego przesadzania.
10. Postacie mogą mieć od 15 do 100 lat.
11. Zdanie administratora jest najważniejsze, ale użytkownik ma prawo do wyrażania swojego zdania i pokazywania administratorowi, jeśli ten popełni błąd.
12. Wszyscy administratorzy podlegają władzy założyciela, a co za tym idzie, mogą stracić przywileje, jeśli nadużyją władzy.
13. W razie niesłusznego bana, należy napisać do założyciela.
14. Zdanie założyciela jest prawem, co znaczy, że jeżeli zauważy, że ktoś robi coś złego, o czym nie było mowy w regulaminie, ma prawo ukarać osobę dopuszczającą się tego czynu.
15. Założyciel zastrzega sobie prawo, do zmiany w regulaminie.


Gwiezdne Kryształy

Źródłem mocy pierwszych ludzi władających mocą, były kryształy, znalezione wewnątrz meteorytu. Najprawdopodobniej zostali oni napromieniowani kosmiczną energią, jednak nikt nie wie na pewno, jak posiedli swoją moc. Wiadomo jednak, że przetrwała ona do naszych czasów, dzięki zakorzenieniu się w DNA ludzi. Co znaczy, że osoba obdarzona mocą, przekazywała je swoim dzieciom, jednak przez to, ze DNA dziecka jest zależne od obu rodziców, moc, która jest dziś widoczna jest dużo słabsza, od tej, którą posiadali starożytni. Istnieją nieliczne przypadki, w które są spokrewnione linią prostą, co znaczy, że Wszystkie osoby w rodzinie były nosicielami. Jest to na tyle mało prawdopodobne, że istnieje tylko jeden potwierdzony przypadek. Dyrektor.

Historia Świata

W czasach, gdy piramidy były jeszcze młode, na ziemię spadł meteoryt. Spowodował on wielkie straty i praktycznie zdziesiątkował ludzi zamieszkujących Egipt. W jego wnętrzu ludzie odnaleźli kryształy. Szybko stały się one produktem eksportowym, którego pożądał cały starożytny świat. Kupcy z całego znanego wtedy świata, przybywały do Kairu, by zakupić, choć mały fragment kosmicznego kryształu. Ludzie mający z nim bliższy kontakt, szybko zauważyli, że mogą dokonywać czynów dalece wykraczających, poza ludzki wyobrażenia. Tak zrodziła się legenda o bogach, którzy tak naprawdę byli ludźmi, obdarowanymi mocą kryształów. Najpotężniejsi z nich, potrafili przybierać formy zwierząt, co dało Egipcjanom powód, by wierzyć w ich boskość. Klejnoty rozeszły się po świecie, na całej jego powierzchni tworząc kanony bóstw. Rzym, Grecja, Skandynawia, Zalążki państw Europy, czyli Słowianie i Germanie. Jednak mentalność ludzi zmieniała się z latami, a ci, których kiedyś czczono, stali się obiektem nagonki i prześladowań. Jeden z nich, Leonardo da Vinci, wpadł na pomysł stworzenia miejsca, gdzie będą mogli bezpiecznie żyć, badając swoje siły. Tak powstał Instytut Eclipse. Projekt, który został zapoczątkowany w domu Leonarda, rozwinął się. Teraz, terenem Instytutu jest całe miasto. Wielki obszar, na którym znajduje się szkoła, szpital, dwie biblioteki, park, budynki rekreacyjne, sklepy, bary i wiele miejsc pracy. Dawne bóstwa, żyją tu jak normalni ludzie. Miasto Instytutu, Lioss, jest niezależne, neutralne. Ma własne siły porządkowe. Na jego czele stoi Dyrektor. Następca Leonarda. Strażnik wszystkich obdarowanych. Przywódca Eclipse.
Wait while more posts are being loaded