Post has shared content

Post has shared content
Polskie dziecko dostaje 29 przymusowych przemysłowych szczepionek w wieku O-6 lat. Dalsze szczepienia 6-19 lat to olejne kilkanaście szczepionek, w tym zabójczy GardasilvelSilgard tylko dla dziewczynek.
Obecnie trwa masowy protest we Włoszech, bo chcą zwiększyć ich
dzieciom ilość szczepionek z 4. do 12.tu. Niech zapłaczą nasze serca
nad zdrowiem i życiem naszych dzieci. Polacy, to jest depopulacja narodu na ostro.

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment
Desperacja sięga zenitu? Na zasadzie: "jeśli nie możesz ich pokonać - dołącz do nich", pojawił się genialny pomysł na "Naturalne podejście do poboru szczepień" :/ Po tym widać, że ci ludzie w ogóle nie mają pojęcia, o czym mówią. Śmiechu warte. Ale kasa płynie z dotacji, więc udają, że coś mądrego wymyślili. Uwaga:
Szczepienie przypomina medycynę naturalną. To jeden z pomysłów, które naukowcy z University of Technology chcą wykorzystać, aby trafić do niezdecydowanych rodziców w próbie przekonania ich do szczepienia swoich dzieci. Dr Jon Wardle, starszy wykładowca zajmujący się zdrowiem publicznym w UTS, otrzymał dotacje od Narodowej Rady Zdrowia i Badań Medycznych, aby opracować strategie ulepszania informacji dla rodziców, którzy mają wątpliwości wobec szczepień.
"Biorąc pod uwagę szczepienie, to mowa o niskiej dawce w celach prewencyjnych, która pobudza system odpornościowy własnego ciała, więc z definicji dotyczy medycyny naturalnej", powiedział dr Wardle. "Nieugięci antyszczepionkowi rodzice wykonali dobrą robotę w wywieraniu wpływu na niezdecydowanych rodziców wypełniając Internet dezinformacją."
Naukowcy mają nadzieję, że uda im się opracować program, którego celem będzie "rozwiewanie mitów" i pomoc dla lekarzy w bardziej efektywnej komunikacji z wahającymi się rodzicami. "Chcemy również opracować naturalny przewodnik do szczepień; chcemy trafić do rodziców z ideą, że można szczepić będąc naturalnym rodzicem," powiedział dr Wardle.
Photo

Post has attachment
W Polsce nie istnieją ograniczenia wiekowe dla obiektów eksperymentów medycznych.
Do trzeciej fazy badań klinicznych szczepionki zostały zwolnione chyba z wszystkiego co może być zagrożeniem dla utrzymywanej fikcji o bezpieczeństwie i skuteczności, nawet obojętne placebo nie jest wymagane. Kolejny etap to ludność której podawane są te preparaty, podczas tych badań mniej niż 1% efektów ubocznych jest rejestrowanych.

Lubimy myśleć, że jesteśmy mądrzejsi od poprzednich pokoleń, ale trudno być mądrzejszym jeśli nie zdobywamy cennych informacji o przeszłości, które pozwalają wspiąć się na wyższy poziom. Przez to popełniamy te same błędy, mając do dyspozycji bardziej wyrafinowane zabawki.

W książce Auschwitz. Medycyna III Rzeszy i jej ofiary, jej autor Ernsts Klee, podaje wiele przykładów eksperymentów jakie były prowadzone przez najwyższej klasy niemieckich specjalistów.
"Medycyna w czasach narodowego socjalizmu różni się od tego, co było przed nią i po niej tylko w jednym: naukowcom wolno wszystko, czego tylko chcą. (...) Lekarze, o których mowa w tej książce, zaznaczają w swych zeznaniach, że nigdy nie naruszyli etosu lekarskiego."

"…wszelkie ewentualne wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa szczepionek bez względu na to, czy są zasadne czy nie, nie mogą ujrzeć światła dziennego z uwagi na potrzebę zapewnienia ciągłości ich wykorzystania do maksymalnego stopnia w zgodzie z celami ochrony zdrowia publicznego narodu” – stwierdzenie z 1 czerwca 1984 przez FDA-Federal-Register (usprawiedliwiające wprowadzenie nowego prawa legalizującego niechlujstwo w czasie wytwarzania szczepionki przeciw polio)

http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/03/17/przymusowe-szczepionkowe-eksperymenty-medyczne/

Post has attachment
Jak wychować zdrowe dziecko… wbrew twojemu lekarzowi – Robert S. Mendelsohn
Rozdział 1. Większość dolegliwości przechodzi do rana.

Główną tezą tej książki, opartą na prawie trzech dekadach praktyki i nauczania pediatrii jest to, żeby nie „iść do lekarza”.
Może cię to zaskoczyć, ale to czego nauczyłem się podczas tych wszystkich lat to tego, że ogromna większość chorób wieku dziecięcego nie wymaga pomocy medycznej, gdy jest niepotrzebnie udzielana, to zastosowana kuracja może przynieść więcej szkody niż pożytku. W konsekwencji moją radą dla rodziców opartą na długoletniej obserwacji zachowań innych lekarzy i mojego własnego doświadczenia w leczeniu tysięcy dzieci jest „Unikaj lekarza gdy tylko możesz”.

Lekarze pediatrzy cieszą się znaczącą przewagą nad innymi specjalistami medycznymi gdyż mogą wykorzystywać powszechny fakt, że większość rodziców bardziej boi się o zdrowie swoich dzieci niż o swoje własne. Zastanów się nad tym przez chwilę. Jeśli budzisz się w nocy z łupiącym bólem głowy to co robisz? Jeśli jesteś jak większość dorosłych to prawdopodobnie wstajesz, bierzesz tabletkę przeciwbólową i wracasz do łóżka. Bardzo prawdopodobnym jest, że wkrótce z powrotem zaśniesz i będziesz czuł się dobrze gdy obudzisz się rano.
A teraz zastanów się jak zareagujesz gdy twoje dziecko obudzi się w środku nocy z tymi samymi objawami. Twoim pierwszym impulsem jest by skonsultować się z pediatrą gdy tylko uda ci się do niego dodzwonić.

http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/02/20/wiekszosc-dolegliwosci-przechodzi-rana/

Post has attachment
Niektórzy mogą myśleć, że przesadą jest wrzucenie do jednego worka lekarzy głównego nurtu i skrajnie chorych psychicznie i niebezpiecznych osób, ale współczesna medycyna w Stanach Zjednoczonych wpędza ludzi do grobu w ogromnych ilościach, lecz zanim to nastąpi, system doprowadza tych ludzi do finansowego bankructwa. Nie ma to dla nich większego znaczenia, że setki tysięcy ludzi rocznie cierpi i umiera w ich rękach. Większość ludzi nie rozpoznaje w lekarzach psychopatów lub socjopatów dopóki nie zostaną uwięzieni, cierpiąc lub umierając w rękach jednego z nich. Większość lekarzy głównego nurtu uprawia farmaceutyczny terroryzm, nawet ci na najwyższych szczeblach CDC.

Doug Casey opublikował niedawno obszerny artykuł o socjopatach.
Pisze w nim:
1. Socjopatów cechuje kompletny brak sumienia i zdolności do odczuwania prawdziwego żalu u poszkodowanych ludzi. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.
2. Socjopaci przedkładają własne pragnienia i potrzeby na zupełnie innym poziomie niż w inne osoby. Ich potrzeby są niewspółmierne i naprawdę wierzą, że ich cele usprawiedliwiają środki jakimi do nich dochodzą. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.
3. Socjopaci uważają się za lepszych od innych ponieważ nie są obciążeni emocjami i zasadami etycznymi, którymi kierują się inni ludzie – są ponad to. Są aroganccy. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.
4. Socjopaci nie przyjmują na siebie najmniejszej odpowiedzialności za wszystko co idzie źle, mimo że są odpowiedzialni za prawie wszystko co poszło nie tak. Nigdy nie usłyszysz z ich strony szczerych przeprosin.

http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/02/25/medyczni-socjopaci/
Wait while more posts are being loaded