Post has attachment
Jak zadbać o zdrowie i ładny wygląd stóp? Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u specjalisty, czyli podologa

Pielęgnacja ciała to rutyna dla większości osób. Dbamy o twarz, skórę, dłonie, paznokcie, itd. Stosujemy najróżniejsze preparaty i korzystamy z zabiegów kosmetycznych, aby wyglądać dobrze i zdrowo. Jednak ciągle często zdarza się, że zapominamy o stopach. Kobiety zaczynają interesować się nimi, przeważnie przed okresem letnim, kiedy to za chwilę trzeba będzie założyć sandały lub klapki. Wtedy malują paznokcie i sprawdzają, jaka jest kondycja stóp po zimie. Niestety, to trochę za mało. Zaniedbanie może prowadzić do poważnych dolegliwości, które nie tylko psują efekt wizualny, lecz także mogą utrudniać wykonywanie codziennych czynności. Co należy zrobić, żeby zatroszczyć się o stopy? Lekarz podolog wszystko wyjaśni.

#Podologia, czyli #nauka o #stopach

#Stopy są bardzo ważne dla każdego człowieka, ponieważ dzięki nim możemy chodzić, biegać i normalnie funkcjonować, jednak przez to są też bardzo obciążone, utrzymują ciężar całego ciała. Na myśl o różnych problemach, przeważnie decydujemy się na wizytę u dermatologa (odciski, modzele, itp.) lub ortopedy (ból, problemy z poruszaniem się), ale okazuje się, że istnieje inne rozwiązanie. Podologia jest nauką o stopach, a podolog to specjalista w tym zakresie. Kiedy coś nas niepokoi, najlepiej udać się właśnie do takiego gabinetu, ale warto zrobić to też profilaktycznie. Dlaczego? Konsultacja pozwoli ocenić w jakim stanie są nasze stopy, z jakimi problemami się borykamy i jak można je najskuteczniej usunąć. Poza tym, poznamy również fachowe wskazówki dotyczące pielęgnacji stóp, aby były nie tylko zadbane, lecz także zdrowe.

Kochani podstawą do uzyskania optymalnej kondycji jest właściwa pielęgnacja stóp, czyli fundament proponowanych przez nas usług i najbardziej dosadna definicja wyznawanej przez nas misji. W swoim działaniu pochylam się nad problemami Pacjentów i sprawnie eliminujemy lub korygujemy obniżające komfort ich życia zmiany!

UMÓW WIZYTĘ JUŻ DZIŚ !!!
507-449-978

Do Gabinetu Bionova na:
Pedicure leczniczy
Zabiegi podologiczne:
– usuwanie odcisków
– usuwanie nagniotków
– usuwanie modzeli
– skracanie i opracowanie płytki paznokciowej
– pielęgnacja pękających pięt
– korekty wrastających paznokci
– tamponady
– dobór odpowiednich ortez
Darłowo
Sławno

(Z dojazdem w obrębie 50km zachodniopomorskie pomorskie)
507-449-978
#www.gabinetbionova.eu
Photo
Photo
20.06.2017
2 Photos - View album

Post has shared content

Post has attachment

Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej po raz pierwszy w Darłowie! 
Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy solistów i zespoły wokalne lub wokalno-instrumentalne w wieku od 15 lat. Do wygrania są atrakcyjne nagrody pieniężne oraz udział w styczniowym finale koncertu „Odkrywamy Talenty”, który odbędzie się w darłowskim kinie „Bajka”.
Wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich talentów serdecznie zapraszamy na przesłuchanie do Kina „Bajka” w dniu 6 grudnia od godziny 11.00. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie Biblioteki Miejskiej w Darłowie.

Post has shared content
Ustka, awanport, czyli schronienie pomiędzy dwoma falochronami w Ustce.
Photo

Post has attachment
Na dobranoc
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Apartament Kawowy - zapraszamy
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Darłówko, Darłowo
6 Photos - View album

Post has attachment
Dni Morza Darłowo 2014
22.06 Terminal Sztuki – wystawa Marka Żukowskiego
26-28.06 Bałtycka Inauguracja Festiwalu Żagli – regaty
27.06 Festyn Żeglarski
28.06 Dzień Morza  
Photo

Post has attachment
Słoneczna niedziela w Darłówku
Photo
Wait while more posts are being loaded