Post is pinned.
KSADER OGAR
Zasady Gry:
1. Gra skupia się bardziej na ekonomii, rozwijaniu państw, budowaniu ulepszeń, dyplomacji itp.
2. Mimo punktu 1 można prowadzić wojny.
3. Przed startem każdy wybiera państwo, naniesione przeze mnie na mapkę.
4. Jeden rok trwa 12 godzin, dzięki temu 1 miesiąc = 1h
5. Jeśli ktoś koniecznie chce przeklinać, proszę o umieszczanie to w odpowiedniej kategorii.
6. Posty należy umieszczać W ODPOWIEDNIEJ KATEGORII.
7. Na godzinę można zbudować do 7 ulepszeń.
8. Co rok MOŻNA werbować 100 tys. żołnierzy
9. Co rok rodzi się 300 tys. obywateli
10. Jeśli ma się roszczenia, należy je zgłaszać i czekać na rozwiązanie sporu.

12 marca 1905r. - UPA dokonała mordu ok. 29 tysięcy Polaków we Lwowie, udało nam się schwytać 20 bojówkarzy, zostaną oni w najbliższym czasie przekazani rządowi Ukrajiny. Rozpoczęcie budowy linii kolejowej Kraków-Warszawa-Gdańsk.

Nadam realizmowi pladze wirusa Bork: To nie była żadna pandemia, hordy zombie to gówno prawda. W rzeczywistości faszyści włoscy od paru miesięcy robili syf w Tyberii... Zamachy, morderstwa oraz sabotaże. Gdy doszło do ich buntu okazało się, że zdołali stworzyć niezłą siatkę szpiegowską, faszyści byli wszędzie. Na majątkach ziemskich tyberskich bourgeoise, jako księża, generałowie, żołnierze, politycy, doradcy prezydenta... Dzięki temu w 100% zdołali zinfiltrować żandarmerię, armię oraz inne ważne instytucje. Dzięki korupcji przekupienie całego legionu czy nawet wszystkich policjantów nie było problemem. To pozwoliło im w przeciągu miesiąca zdobyć tak rozległe terytoria jakimi jest Półwysep Apeniński, Alpy, Chorwacja, Słowenia oraz Tunezja... Na szczęście nacjonalizm i radykalizm powoli zaczyna słabnąć gdy gospodarka na opanowanych przez faszystów terenach nie istnieje a ludzie głodują...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Ła! Żartowałem! Biorę Węgierską Republikę Rad!
http://wgrajo.pl/img/ageofmmsm.png

Post has attachment
Zajmuję sobie Rumunię, Flaga i Herb wiadomo jaki. Ludność to 30 milionów. Armia jest 3 milionowa!

Post has attachment

Jakoś tu cicho....
15 grudnia 1904 r . - Król Doman I odnalazł starą , unikalną puszkę coli z czasów prehistorii ! Jest ona znaleziona na granicy Finsko-sovieckiej. Teraz jest spór o tą puszkę między Finsko-ruskim królestwem a ZSRR.

Udało się rozwiązać zagadkę zmachu! Są to terroryści z Federacji Bałtyckiej. Pragną odebrać Estonię. Dlatego zamykam granicę z Federacją Bałtycką, oraz zwiększam tam oddział wojska.
Wait while more posts are being loaded