Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
BOHCALIYANIN ITLERI SANSIZTURK SAZ ARKADAŞLARI SIZI SIKERIM

Post has shared content
BOHCALIYANIN. ITLERI. SANSIZTURK MUSTAFA PICI SAZ ARKADAŞLARI SIZI. SIKERIM
Originally shared by ****
+SIRRI SAKi NURU BAKi​Boynunda Tasması Yüzünde Maskesi ERİVANIN Yosması.

Post has shared content
HAYDEEEEEEEE
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SEVDALILARI
20 Aralıkta açılacak olan Avrasya tünelinin adını halk belirleyecek sizden ricam bakanlığın sitesine girerek Atatürk ismini oylamanız teşkkürler saygılar...

http://anket.udhb.gov.tr/

#MUSTAFA #KEMAL #ATATÜRK

Post has attachment
OROSPU ÇOCUKLARI
Photo

Post has shared content
Recep Tayyip, Muhtarlar toplantısında 15 Temmuz ''Darbe'' senaryosu sakızını çiğneyip ağzında balon yaparken,
bir bakıyorsunuz iktidarının devamı için iki konuya ağırlık veriyor. Birincisi Türkiyenin tapusu Lozan Antlaşması,
ikincisi OHAL'in bir sene daha uzatılması.

Bu iki konu, Recep Tayyip ve şurekası, PeKaka ve şurekası, ve de Fetö ve şurekası için DÖNEMSEL hayati önem taşımaktadır. DÖNEMSEL hayati önem taşımaktadır, çünkü AKaPe KaKa , PeKaKa ve Fetö
bu siyasi iktidarların sürekliliğinde vucut bulmakta ve görevlerini yapmaktadır. AKaPeKaka iktidarlarının sürekliliği ve VATAN HAİNLİĞİ bir birleri ile örtüşen iki önemli konudur. Biri diğeri olmadan olmaz!

AKaPe KaKa iktidarlarınının devamlılığının sağlanması hayati anlamda bu Vatan hainleri için neden önemlidir? Bunun AKaPe KaKa çekirdek kadroları açısından önemini anlaya bilmek için, aynı Pe KaKa'nın oluşturulduğu ve geliştirildiği mevcut koşullar ve gelecekteki işlevleri bakımından kurulması ne ise, FETHULLAH GÜLEN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN (FETÖ) bu bağlamda kurulması ne ise, AKaPeKaKa'nın da kurulması aynı hedefe yönelik, aynı misyondadır.. (TETÖ=Tayyip Erdoğan Terör Örgütü).

Anlıyacağınız, birinin siyasi parti (AKaPeKaKa - TETÖ), ötekinin silahlı çete (PeKaKa), bir diğerinin eğitim hizmet hareketi (FETÖ) görünümlü olması, sadece, T.C. Devletine ve Türk Milletine saldırma açıları bakımından bir Cephe oluşturmaktadır. Yani her yönden saldırmak ve Türk Devletini istila edip yok etmek, Türk Milletini kuşatıp bölmek ve yok etmek ana hedeftir.

Bunun adı SEVR koşulları ve antlaşmasıdır. 100 yıl önce İngilizlerin, Sultan Vahdettin ve damadı Ferit'in canı gönülden, kıçlarını kurtarmak ve hayatlarını devam ettirmek için, tebalarını satmak pahasına İngilizlere Osmanlı başkenti İstanbulun anahtarını verirken, İngiliz tealli cemiyeti, Kürt tealli cemiyeti, İslam bilmem ne tealli cemiyeti, Ermeni Taşnaksutyun, Hınçak, Rum Pontus çeteleri gibi örgütlere dayanarak, toprak kaybede kaybede Anadoluya sıkışmış olmalarının hezeyanı ile gözlerini kırpmadan Türk Milletini ve Vatanını satmaktan hiç çekinmemişler ve SEVR ANTLAŞMASININ ALTINA imzalarını koymuşlardır.

Şimdiiii; eylemleri, fiilleri hiç bir hukuk zeminine dayanmayan, Vatan Haininliği söylemleri ve fiillerinden sorumsuz Cumhurbaşkanı zırhının ardına gizlenen ''Zat-ı şahane'' Bağratuni Ermeniden olma, Rum Yahudi inançlıdan doğma Tayyip Erdoğan, BİR YIL DAHA OHAL'İ UZATTIRMAK, (Merak etmeyin ardından bir yıl daha gelir. Hani diyorlardı ya bir ay falan sürmez , sonra OHAL'i kaldırırız. Onların bir ay'ı bir yıldır.) T.B.M.M.'ni FİİLEN DEVRE DIŞI BIRAKMAK, EMRİNDEKİ HAİNLER VASITASI İLE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERLE DİKTATÖRLÜĞÜNÜ PEKİŞTİRİP, ÜLKEYİ YÖNETMEK SEVDASI İÇİN, bunların manevi babaları Emperyalist işğalcilere kök söktüren,TÜRK KURTULUŞ ŞAVAŞÇILARINA HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ DİL UZATMA ALÇAKLIĞINI GÖSTERMEKTEDİRLER.

Baş hain, ''baş muhtar'' olarak ne diyor? Buyurun okuyun.

''1920’de bize Sevr-i gösterdiler. 1923’te bizi Lozan’a razı ettiler. Birileri de bize Lozan’ı zafer diye yutturmaya çalıştı”, “O anlaşmada masaya oturanlar o anlaşmanın hakkını veremediler. Veremedikleri için sıkıntısını biz yaşıyoruz.”

Yüzeysel bakıldığında 15 Temmuz ''DARBE TİYATROSU'' ile LOZAN ANTLAŞMASI ne alaka diye aklınıza bir soru takılırsa, şaşırmayın.
Lozan Antlaşması, yaklaşık 93 sene önce, mevcut koşullarda Emperyalistlere zehir olarak yedirilmiş, Türkiyenin tapusu niteliğinde, Türk Kurtuluşçularının siyasi zaferlerinin belgesidir. Bunun karşılığında İngiliz hükümeti ve Yunan hükümetleri düşmüş, istifalar, görevden el çektirmelerle hezimete uğramıştır.

93 sene sonra, ya 15 Temmuz nedir???? Bağlantısı nedir??? Neden bu zat 15 Temmuz ''DARBE TİYATROSUNUN'' bir aktörü olarak, oynadığı oyundaki rolü gereği, durduk yere 15 Temmuzdan 93 sene öncesine, helede ŞANLI TÜRK MİLLİ TARİHİNİN BİR DÖNÜM NOKTASINA gönderme yapıyor? LOZAN DA, LOZAN DİYOR?

Birincisini açıkladım. OHAL'in BİR YIL DAHA UZATILMASINI SAĞLAYARAK, T.B.M.M'ni DEVRE DIŞI BIRAKIP, DİKTATÖRLÜĞÜNÜ PEKİŞTİRMEK - SAĞLAMLAŞTIRMAK İÇİN, EMRİNDEKİ HAİN SÜRÜSÜ ŞÜREKASI BAKANLAR KURULU VASITASI İLE, İŞİNE GELECEK KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERLE ÜLKEYİ PARÇALAMAYA VE BÖLMEYE YÖNELİK (SEVR ANTLAŞMASINI EFENDİLERİ ADINA 100 YIL SONRA UYGULAMAK) YÖNETİM OLUŞTURMAKTIR.

Ya ikincisi nedir???

İKİNCİSİNİ RECEP TAYYİP ŞÖYLE KUSUYOR. (Kusmasının nedenini ilerleyen bölümlerde açıklayacağım. Önce bu zat ne demiş, bu zat'ın kusmasına karşın gerçek ne imiş, o'na bakalım.

Bu zat (Tayyip Erdoğan Terör Örgütü başı) baş ''Muhtar'' sıfatı ile diyor ki;

''Lozan Antlaşmasını yapanlar (Yani Türk Milli Kurtuluşçularını kastediyor) Eğedeki adaları yunanlılara verdi.'' Bu kadar kısa bir cümle ile, ALLAH DEDİĞİNDE, ASLINDA TANRISI, ALLAH'I, RAB'İ TAPTIĞI ŞEYTANI KASTETTİĞİNİ, BU TANRISI ŞEYTANA HİZMET ETTİĞİNİ ANLAMAYANLAR, ŞEYTANIN VEKİLİ (PEYGAMBERİ) BU İBLİS'E BİAD'DA KUSUR ETMİYENLERDİR. YANİ RUHLARINI DÜNYALIKLARI İÇİN ŞEYTANA SATANLARDIR.

Şimdi bir bakalım, Eğedeki adalar nasıl kaybedilmiş.

RUNUNU ŞEYTANA SATAN BU ZAT'IN VE BİADÇILARININ İDOLÜ, SİMGESEL SULTANLARI OLAN VE OSMANLININ TOPRAK KAYBETME ŞAMPİYONU ABDÜLHAMİT DÖNEMİNE BİR BAKALIM. Haaa toprak kaybetme Abdülhamitle bitmeyecek. Taaaaa bu Zat'ın yani Recep Tayyip İktidarlarıncada devam edecek.

Evet Eğe adalarının kaybedilmesi tarihi.

AKaPeKaKa şurekasının SULTANI ABDULHAMİT; 31 Ağustos 1876’da SULTAN yani PADİŞAH oldu.

İlk önce 1876'da Osmanlı toprağı Sırbistan Karadağ elden gitti.
1878 Osmanlı Rus savaşında Trakya'nın tamamı, Bulgaristan ve Erzurum gitti.
1881'de Teselya ve Tunuz gitti.
1882'de Mısır, 1884'de hani Tayyip Erdoğanın hanımı ile su yolu yaptığı Somali ,
1885'de Etiyopya, 1891'de Ermenistan gitti.
1898'de Girit adası elden çıkarıldı.

ŞİMDİ SİZLERE SORARIM, BU TOPRAKLAR KAYBEDİLİR İKEN, GAZİ MUSTAFA KEMAL KOMUTASINDAKİ TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARININ HEYETİ OLAN, LOZAN HEYETİ VARMIY DI?

Sonuçta Abdulhamit sayesinde 1 buçuk Milyon Kilometre kare toprak kaybettik. Bu kaybedilen topraklardaki
Türklere yapılan soykırımlar ise ayrı bir kanayan yaradır. Kimin sayesinde? Bugünün Abdulhamit aşığı AKape KaKa müritleriNİN O DÖNEMDEKİ ''SULTANLARI'' sayesinde. Yani tayyip Erdoğan, odasındaki Atatürk resmini kalldırıp Abdulhamitin resmini asan AKapeKaKa'lı T.B.M.M. Başkanı gibi.

Devam edeyim.

Balkan savaşı ile 1826'da bağımsızlığını ilan eden Yunanistan, Lim­ni, Gök­çe­ada, Ta­şoz, Boz­ba­ba, Se­ma­di­rek, Boz­ca­ada, Sa­ru­han, İp­sa­ra, Ahi­ker­ya, Sa­kız, Mi­dil­li, Si­sam, Me­is ada­la­rı­nı iş­gal et­ti. BU ADALAR KAYBEDİLİR İKEN, TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARININ HEYETİ OLAN, LOZAN HEYETİ VARMIY DI?

Devam ederek, ŞİMDİ ZURNANIN ZIRT ETTİĞİ DÖNEME GELEYİM.

1. Dünya Savaşına Osmanlı olarak giren yönetim ne idi, KİMLERDİ? Hani Sultan Vahidettin ve Damadı komutasındaki OSMANLI MI İDİ, YOKSA TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARINDAN OLUŞAN LOZAN HEYETİMİYDİ?

Bakalım ne imiş.

1. Dünya savaşı sonunda SEVR ANTLAŞMASINI İMZALAYARAK, ELDE BAKİYE KALAN EĞE ADALARI ÜZERİNDEKİ HAKİMİYETİNE SON VEREREK, BU HAKİMİYETLERİNİ VE ADALARIN TAPUSUNU YUNANİSTANA VERENLER LOZAN TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARIMIDIR YOKSA, YOKSA ?????
Evet SEVR ANTLAŞMASI İLE EĞE'de bulunan Osmanlı adaları üzerindeki tüm haklarını Yunanistana devrederek, Gök­çe­ada, Boz­ca­ada, Se­ma­di­rek, Ahi­ker­ya, Ta­şoz, Boz­ba­ba, Lim­ni, Mi­dil­li, Sa­kız, Si­sam, ve İp­sa­ra ada­la­rı üzerindeki hakimiyetinden vaz geçen LOZAN TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARI HEYETİ Mİ İDİ? YOKSA, YOKSA??????

Yine SEVR ANTLAŞMASINININ 122. mad­de­si ile Bat­noz, Lip­so, Söm­be­ki, İs­tan­köy, Ker­pe, Ka­şot, İl­ya­ki, İn­cir­li, Ki­lim­li, Ro­dos, Her­ke gibi adaları kaybedenler, TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARINDAN OLUŞAN LOZAN HEYETİ Mİ İDİ. YOKSA, YOKSA?????

İŞTE BU YOKSA, YOKSA DİYE İFADE ETTİĞİM CENAH, ABDULHAMİT İLE BAŞLAYIP, VAHİDETTİN VE DAMADI FERİTLE SONLANAN
CENAHIN TA KENDİSİDİR.

BUGÜN BU CENAH AŞIĞI OLAN VE ONLARIN YOLUNDAN GİDENLERİN, LOZAN HEYETİMİZİN TÜRK TOPRAKLARINA GERİ KAZANDIRDIKLARI EGE ADALARI VE ADACIKLARINI SON BE11 YILDA YUNANİSTANA SESSİZ SEDASIZ NASIL GERİ VERDİKLERİNİ GİZLEMEK, SUÇLARINI, VATAN HAİNLİKLERİNİ GİZLEMEK VE DE GEÇMİŞTEKİ AŞIKLARININ SUÇLARINIDA TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARINA YÜKLEMEK İÇİN, MEYDANI BOŞ BULARAK, ULU ORTA ''EGE ADALARINI LOZANDA KAYBETTİK'' NARALARI ATMAKTADIRLAR. ALÇAKLIĞIN VE ALĞI YARATMANIN SON NOKTASI BU OLSA GEREK.

Devam edeyim.

SEVR'ci Vahidettin ve şurekası tarafından Emperyalistlere peşkeş çekilen ve de işğaline izin veren ANADOLU TÜRK TOPRAKLARININ İŞĞALCİLERELE SAVAŞARAK KURTARILMASI VE LOZANDA BUNUN TESCİL ETTİRİLMESİNİ GERÇEKLEŞTİREN ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL'İN (ATATÜRK) VE ARKADAŞLARININ ZAFERLERİ BİR KENARA;

11 Ekim 1922'de AKPeKaKa aşılarının kaybettikleri Trakyanın doğusu Gazi Mustafa Kemal (Atatürk) tarafından geri alındı.
Türk topraklarına katıldı.
23 Ni­san 1923'de Eşek adaları geri alındı ve Türk topraklarına geri kazanıldı
24 Tem­muz 1923'de Tav­şan Ada­la­rı, Gökçeada ve Bozcaada ile Türk sınırlarına üç Mil içinde bulunan bütün ada ve adacıklar Türk topraklarına kazanıldı.

Sevr Antlaşmasına imza atanlar sayesinde, Sevr Antlaşmasının 122. maddesi ile İtalya'ya bırakılan Türk adalarından Me­is Ada­sı, Men­te­şe Ada­la­rı, İs­tan­bul­ya, Ro­dos, Her­ke, Ker­pe, Ka­şot, İl­ya­ki, İn­cir­li, Ki­lim­li, İle­ri­ye, Bat­noz, Lip­so, Söm­be­ki, İs­tan­köy adaları, ikinci dünya savaşı sonrası, Emperyalistler arası bir antlaşma olan, 10 Şu­bat 1947 Pa­ris İtal­yan Ba­rış Ant­laş­ma­sı ile Yunanistana bırakıldı.
BU ANTLAŞMADA TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARININ HEYETİ OLAN, LOZAN HEYETİ VARMIDIR? Tabiki yoktur.

Şimdi gelelim Tayyip Erdoğan'ın son 11 yıl içerisinde Yunanistana bağışladığı, Yunan işğaline ses çıkarmadığı, Toprak kaybettiğimiz adalara.

Hurşit Adası (İstanbuldaki Büyükadanın nerdeyse beş katı büyüklüğünde)
Aydın il sınırları içinde ve Aydın Büyük Şehir belediyesine bağlı olan Eşek Adası.
Bulamaç adası (Yunanlar Farmakos diyor), Fornoz, Nergizçik, Kalolimnoz, Keçi, Sakarcılar, Koçbaba, Ardacık adaları.
Ve diğer adacıklarla tamamı 16 adamız AKaPeKa Hükümetlerince Yunanistana sessiz sedasız peşkeş çekilmiştir.

ŞİMDİ SORARIM SİZLERE, ABDULHAMİTLE BAŞLAYAN, VAHİDETTİN VE DAMADI FERİTLE BİTEN TOPRAK KAYIPLARINI, LOZANDA TÜRK MİLLİ KURTULUŞÇULARI HEYETİ Mİ, KAYBETMİŞTİR, YOKSA, GERİ ALMAYA MI ÇALIŞMIŞTIR. O ZORLU KOŞULLARDA GERİ ALABİLDİKLERİNİ TÜRK TOPRAKLARINA KATMAMIŞLAR MI DIR?

KİMLER HAİN, KİMLER MİLLİ KAHRAMAN, KİMLER VATAN HAİNLİĞİNE DEVAM ETMEKTEDİR, HEPSİ ORTADA VE KAYITLARDADIR.

Tayyip Erdoğan'ın baş ''Muhtar'' olarak, bilmem kaçıncısını düzenlediği yalan, iftira, kendi şuçunu örtpast edip, Türk Milli Kahramanlarına çamur atma gibi algı toplantısında, YALANLARINA YALAN KATARAK, AKİBETİNİ KURTARMAYA ÇALIŞMASI BEYHUDE BİR ÇABADIR.

Amacı açık ve ortadadır. NE İSTEDİLERDE VERMEDİK dediği Fethullah Gülen Terör Örgütü ortaklığı ile kendisininde bir terörist, partisininde bir terörist örgüt olduğunu gizlemeye çalışmakta GÜNDEM DEĞİŞTİRME UĞRAŞI İÇERİSİNE GİRMEKTEDİR.

YARIN OHAL UYGULAMASININ 1 YIL DAHA UZATILMASI MECLİSTE GÖRÜŞÜLECEK. TİYATROYU SEYREDİNİZ.

Saygılar
Oğuz ALTAYLI
Photo

Post has shared content

Post has shared content
AZ KALDI İHANET EDEN HERKES HESABINI CANIYLA KANIYLA ÖDEYECEK AZ KALDI YA SABIR
Photo

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded