Post has attachment
İngilizce dersinde yaşadığımız gezegenin aslında temiz bir yer olmaktan çıkışı ile ilgili olan konuşmamızın ardından içinde bulunduğum grubun konusu olan "Planes" yani "Uçaklar" ile ilgili ufak bilgiler yer alan poster çalışmasını ekip olarak çalışma becerimle birleştirerek araştırmalar da yaparak tamamladım.
Photo

Post has attachment
Bütün bir yıl boyunca sadece okul hayatım olmadı. Bunun dışında spor faaliyetleri yapmaktan da hiç kaçınmadım. Boş zamanlarımın arasında spor yapmaktansa spor faaliyetlerimin aralarını boş zaman olarak değerlendirdim yani spora da vakit ayırdım. Arkadaşlarımla beraber keyifli ve rekabeti bol olan maçlar çıkardık.
Photo
Photo
11/06/2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Yine fizik dersinde "Küresel Isınma"nın neden, sonuç ve nasıl önlenebileceğini konu edindiğimiz poster çalışmam araştırma ve sorgulama becerimi geliştirdi.
Photo

Post has attachment
2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. döneminde ilk olarak Şeker Portakalı'nı okuyarak yola çıkmış ve son olarak Nelson Mandela'nın hayatını okumuştum. Bu süreç boyunca öğretmenlerimin bana olan destekleri sayesinde yılmadım ve dönem sonu sertifika töreninde bu onur verici sertifikayı almaya hak kazandım.
Photo

Post has attachment
18-21 Mayıs tarihleri içerisinde Robert College'ın düzenlediği Remixopolis adlı inovasyon kampında çok renkli anlara tanık oldum. Harika bir deneyimdi. Akbank, Zorlu ve BAU'nin katılımı ile renklendirilen bu inovasyon kampında ben Akbank'ın case'i olan "Geleceğin Bankacılığı" adlı case'i seçtim. Burada edindiğim deneyimleri ileride her şart altında kullanacağım.
Photo
Photo
26/05/2017
2 Photos - View album

Post has attachment
21-24 Nisan arasında okul arkadaşlarımla beraber Marmaris'te çok güzel vakit geçirdik. 3 gün younca yelkencilik eğitimi aldık ve harika bir deneyim edindim. Asla unutamayacağım anılarım birikti.
PhotoPhotoPhoto
26/05/2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Fizik dersinde ısının yayılma yollarını öğrenmemi sağlayan bu çalışma bana araştırma becerisi kazandırdı ve ayrıca ekip olarak çalışma becerimi geliştirdi.
Photo

Portfolyonu zenginleştirmişsin Alpgiray, çok beğendim.

Post has attachment
Sinemanın tarihini araştırdığımız bu çalışma aslında her gün gidebileceğimiz sinemanın tarihini ve Türkiye'deki yerini öğrenmemi sağladı. Çeşitli kaynaklar kullanmaya özen göstermem araştırma kabiliyetimin gelişmesine katkıda bulundu.
Photo
Photo
07/05/2017
2 Photos - View album

Post has attachment
31 Nisan Pazar Akşamı yapmaya başlayıp 1 Mayıs günü elde etmek için hak kazandığım sertifikam. Sadece 2 günde alınmış gibi gözükse de toplamda 16 saatimi aldı. 16 saat boyunca aralıklarla bitirdiğim 89 temel dersin ardından Google Online Pazarlama Temel Eğitimi Sertifakası'nı almaya hak kazandım. Bu sertifikanın kazanılması sırasında farklı düşünmeyi ve geleceğim içim yapacağım planların neler ile şekilleneceğini öğrendim.
Photo
Wait while more posts are being loaded