Xiaomi NOTE: Aplikace nepadá, a plní svou funkci. 
Nelze měnit velikost písma v seznamu článků. V otevřeném článku je změna velikosti písma bezproblémová.
Chybí mi diskuze. Bez nich je pro mne aplikace k ničemu i když stránky cdr.cz a diit.cz nelze prohlížet v opeře mini a v jiných prohlížečích je neskutečně nepříjemná animace s přehledem článků.
Proč se nedomluvíte se světem androida, který už obdobnou aplikaci provozuje a prostřeky vrážené do vývoje zbrusu nové aplikace nepoužijete na opravu pár chyb, které  čtečka Světa Androida má (Nefunkční linky v rámci článku, diskuze v landscape režimu, úpravy odeslaných komentářů, hlášení neexistujících komentéřů v případě absence připojení)?

Nová aktualizace přináší 2 hlavní novinky:
1. Landscape režim
2. Plynulou změnu velikosti textu pomocí posuvníku

Uvítal bych možnost zobrazit diskuze u článků. Zatím aspoň zobrazit, psaní příspěvků klidně později ;) (psaní na mobilech bych nepovažoval za úplně aktuální).

Jinak tomu překvapivě nemám moc co vytknout :).

Poslušně hlásím, že se mi nezobrazují grafy, viz dnešní článěk Test procesoru Intel, je vidět pouze prázdné místo. Dále se u článku složeného z více částí (viz opět test ...) nezobrazuje obrázek záhlaví u dalších částí a stejně tak nějak nefunguje swipe doleva a doprava u dalších částí článku. Testováno na tabletu Samsung P7300.

Post has attachment
Instalovane na Oneplus One.. Fachci v pohode, asi prestanem chodit cez PC :-) Videa netestovane, mam bloknute v praci..
Photo

Pěkné. Tohle mi chybělo. Aplikaci mám na Galaxy S4 a i největší písmo (menší, nomální, větší) je pro mne malé na čtení. Bylo by možné písmo ještě zvětšit? Android 4.2.2, 1920x1080

Na Zopo ZP980 to jede celkem OK... nejde menit velikost pisma, coz mi nevadi Uvital bych notifikaci noveho clanku a widget... Diky Filip

Velmi pěkný počin. Instalováno na Galaxy S3. Funguje bez problémů. Nastavil jsem si největší písmo. Ostatní je pro mě příliš malé.
Z funkcí bych uvítal možnost hledání ve článcích a možnost uložit odkaz na článek pro pozdější vyvolání (něco jako oblíbené). 
V seznamu článků by se mě možná líbil trochu větší obrázek i na úkor části textu (ale možná jde o zvyk). To jsou pouze první dojmy. Moc díky!

Lg g2. Runtime ART. Bez problemov. Mohli by ste pridat widget s nahladmi stranok.

Post has attachment
Taky musím rolovat na stranu...
ale zůstanu věrný
Xperia L CM11
Photo
Wait while more posts are being loaded