Post is pinned.Post has attachment
Затамувавши подих, вже готуємо і чекаємо на вихід нового видання "Цивілізація. Прогрес. Нові виміри" (у межах серії міждисциплінарних заходів до Днів Науки). Дуже скоро!

Слідкуйте, будь ласка, за оновленнями на Порталі #Футуролог http://futurolog.com.ua/publish/20180615ua.phtml

#цивилизация #прогресс #новыеизмерения #futurolog #nonfictionpublusher #distance #onlineconference #civilization #progress #newdimensions #science #conference #издательство #издатель #конференція #конференция #наука #наукоюпереможемо #ученые #SCIENTIAVINCES #iamyourfuture
Photo

Post has attachment
Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог ( http://futurolog.com.ua/publish ) запрошує представників глобальної наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), а також представників усіх сфер бізнесу, віртуальних спільнот взяти участь у відкритому заході до Днів Науки - Міждисциплінарній науково-практичній конференції "Цивілізація. Прогрес. Нові виміри", 15 червня 2018 р. Київ - http://futurolog.com.ua/publish/20180615ua.phtml

Світ характеризується принципово новими науковими і практичними вимірами, які можуть знаходитися навіть на межі з фантастикою. Наприклад, розрахунки вчених з Університету штату Пенсільванії показали, що тривимірні об’єкти можуть бути «тінями» чотирьохвимірних об’єктів так само, як двовимірні об’єкти є тінями тривимірних. А теорія суперструн припускає десять вимірів простору. Більшість відкриттів у фундаментальних науках віддзеркалюється у прикладних. Саме тому у питаннях майбутнього цивілізації і напрямків прогресу не може бути жодних обмежень для тематик дискусій вчених і практиків. Розпочато нову Епоху наукових відкриттів!

Напрями конференції:
1. Архітектура.
2. Астрономія.
3. Біологічні науки.
4. Ветеринарні науки.
5. Географічні науки.
6. Геолого-мінералогічні науки.
7. Журналістика.
8. Мистецтвознавство.
9. Історичні науки.
10. Культурологія.
11. Література.
12. Математика.
13. Медичні науки.
14. Педагогічні науки.
15. Політичні науки.
16. Психологічні науки.
17. Сільськогосподарські науки.
18. Соціологічні науки.
19. Технічні науки.
20. Фармацевтичні науки.
21. Фізико-математичні науки.
22. Філологічні науки.
23. Філософські науки.
24. Хімічні науки.
25. Економічні науки.
26. Юридичні науки.
27. Екологія і науки про Землю.
28. Інший напрям, з Вашої точки зору, актуальний для конференції.

Формат участі в Конференції: дистанційний (із можливістю відео-доповіді). Такий формат проведення вперше був запроваджений у межах спільної конференції до 50-ти річчя ІФНТУНГ на платформі Порталу #Футуролог (див. приклад такого формату за посиланням http://futurolog.com.ua/publish/20171130ua.phtml ).

Робочі мови: українська, англійська, польська, російська.

Прийом матеріалів: до 15.06.2018 включно (до 07.06.2018 включно передбачено знижку - http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ).

Матеріали Конференції (статті і тези) будуть опубліковані у мережному електронному науковому збірнику на порталі "Футуролог". Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет (з вже опублікованими виданнями Nonfiction-Видавництва "Футуролог" можна ознайомитися за посиланням - http://futurolog.com.ua/publish/archive.phtml ). Усім виданням Nonfiction-Видавництва "Футуролог" Книжковою Палатою України присвоюється ISBN,
Випуск Збірника заплановано на 18.06.2018 р.

Портал #Футуролог також пропонує Учасникам разом із публікацією тез і статей у Збірнику за бажанням також додаткове розміщення на Порталі посилання на відеозапис доповіді (або відео-презентації) на YouTube-каналі FuturologUA - https://www.youtube.com/FuturologUA

Організаційний внесок (див. http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ):
- при реєстрації до 07.06.2018 р. - 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок*;
- при реєстрації з 08.06.2018 р. - 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок*.
* - кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн. (незалежно від строків реєстрації).
- відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалість - до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації).
- При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату - 30 грн.

Завантажити Інформаційний Лист конференції можна за посиланням - http://futurolog.com.ua/publish/info(ua).pdf

Докладніше: див. сторінку Конференції: http://futurolog.com.ua/publish/20180615ua.phtml

Post has attachment
Iнформуємо про випуск мережного наукового видання 'Наукові дослідження: закономірності та парадокси' / 'Scientific Studies: Regularities and Paradoxes', #ISBN9789669758194

Ласкаво просимо на Портал #Футуролог http://futurolog.com.ua/publish/20180518ua.phtml

#деньнауки #publisher #nonfictionpublisher #futurolog #conference #science #scientists #nonfiction #конференція #book #isbn9789669758194 #9789669758194 #конференция #наука #науковець #издательство #научныеисследования #закономерность #парадоксы
Photo

Post has attachment
Шановнi Автори! Ще раз сердечно дякуємо кожному з Вас, за Вашу небайдужість до проблем Науки і Майбутнього! Дякуємо за Вашу довіру Ваших матеріалів саме Nonfiction-видавництву Порталу #Футуролог, адже для нашого видавництва це велика відповідальність і честь представляти у глобальному інформаційному просторі Ваші інноваційні підходи, думки і пропозиції, робити їх доступними для ознайомлення широкій спільноті, а також підтримувати їх незалежність від часу і простору!
Дякуємо, що Ви з нами! #SCIENTIAVINCES

P.s. Мережне наукове видання 'Наукові дослідження: закономірності та парадокси' / 'Scientific Studies: Regularities and Paradoxes', ISBN 9789669758194 опублiковано на Порталi #Футуролог за посиланням http://futurolog.com.ua/publish/20180518ua.phtml

Бібліографічний опис мережного наукового видання:
Наукові дослідження: закономірності та парадокси [Електронний ресурс] : зб. матеріалів міждисциплінар. наук.-практ. конф., Київ, 18 травня 2018 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. – Електронні дані (4,6 Мб). − Київ : Юдіна Л. І., 2018. − Режим доступу : http://futurolog.com.ua/publish/9/Zbirnyk.pdf . − Укр., англ. польск. – Назва з титул. екрана. – ISBN 978-966-97581-9-4 : доступ вільний.

Scientific Studies: Regularities and Paradoxes [Electronic resource] : Collection of Materials of the Multidisciplinary Scientific and Practical Conference, Kyiv, May, 18th, 2018 / [compiler L. I. Yudina]. – Electronic data (4,6 Mb). − Кyiv : Yudina L. I., 2018. − Access mode : http://futurolog.com.ua/publish/9/Zbirnyk.pdf . − Ua, Eng, Pl. – Title. – ISBN 978-966-97581-9-4 : free.

#деньнауки #bookshelf #publisher #nonfictionpublisher #futurolog #conference #science #scientists #nonfiction #конференція #book #isbn9789669758194 #9789669758194 #конференция #наука #науковець #издательство #научныеисследования #закономерности #парадоксы #georgegrie #джоржгрие #iamyourfuture
Photo

Post has attachment
Nonfiction-видавництво Порталу #Футуролог, http://futurolog.com.ua/publish запрошує представників глобальної наукової спільноти (вчених, дослідників, викладачів, докторантів, аспірантів, пошукачів, магістрантів, студентів), представників усіх сфер бізнесу, віртуальних спільнот 18 травня 2018 року взяти участь у відкритому заході до Днів Науки - міждисциплінарної науково-практичної конференції "Наукові дослідження: закономірності та парадокси", http://futurolog.com.ua/publish/20180518ua.phtml

"Відмінність між теорією та практикою є у тому, що в теорії між теорією та практикою немає різниці, але на практиці вона є". Ці слова належать Лоуренсу Пітеру (Lawrence Peter), за прізвиськом Yogi Berra, американському професійному бейсбольному кєтчеру та пізніше спортивному менеджеру і тренеру. І саме вони стають епіграфом до міждисциплінарної науково-практичної конференції "Наукові дослідження: закономірності та парадокси" (18 травня 2018 р.). Адже конференція пропонує авторам визначити для обговорення з колегами і спільнотами коло актуальних наукових досліджень, а також нових закономірностей і парадоксів, пов’язаних із ними.

Напрями конференції:

1. Архітектура.
2. Астрономія.
3. Біологічні науки.
4. Ветеринарні науки.
5. Географічні науки.
6. Геолого-мінералогічні науки.
7. Журналістика.
8. Мистецтвознавство.
9. Історичні науки.
10. Культурологія.
11. Література.
12. Математика.
13. Мистецтіознавство.
14. Медицина.
15. Педагогічні науки.
16. Політичні науки.
17. Психологічні науки.
18. Сільськогосподарські науки.
19. Соціологічні науки.
20. Технічні науки.
21. Фармацевтичні науки.
22. Фізико-математичні науки.
23. Філологічні науки.
24. Філософські науки.
25. Хімічні науки.
26. Економічні науки.
27. Юридичні науки.
28. Екологія і науки про Землю.
29. Інший напрям, з Вашої точки зору, актуальний для Конференції.

Формат участі в Конференції:дистанційний (із можливістю відео-доповіді). Такий формат проведення вперше був запроваджений у межах спільної конференції до 50-ти річчя ІФНТУНГ на платформі Порталу #Футуролог (див. Приклад за посиланням http://futurolog.com.ua/publish/20171130ua.phtml ).

Робочі мови: українська, англійська, польська, російська.

Прийом матеріалів: до 18.05.2018 включно (до 14.05.2018 включно - діє знижка, докладніше - http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ).
Випуск Збірника заплановано на 25.05.2018 р.

Матеріали Конференції (статті і тези) будуть опубліковані у мережному електронному науковому збірнику на порталі "Футуролог". Збірнику надаються індекси ISBN, УДК. Збірник розповсюджуватиметься у відкритому доступі у мережі Інтернет.

Портал #Футуролог також пропонує Учасникам разом із публікацією тез і статей у Збірнику за бажанням також додаткове розміщення на Порталі посилання на відеозапис доповіді (або відео-презентації) на YouTube-каналі FuturologUA - https://youtube.com/FuturologUA .

Організаційний внесок (див. http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ):
- при реєстрації до 14.05.2018 р. - 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок;
- при реєстрації з 15.05.2018 р. - 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок
Кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статтей), сплачується додатково у розмірі 10 грн. (незалежно від строків реєстрації).
- відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалість - до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації).
- При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату - 30 грн.

Завантажити Інформаційний Лист конференції можна за посиланням http://futurolog.com.ua/publish/info_ua.pdf

Докладніше: див. сторінку Конференції: http://futurolog.com.ua/publish/20180518ua.phtml

Post has attachment
Цікаве вийшло видання - 'Ризики нестабільності: безпека і управління' / 'Risks of Instability: Safety and Management', ISBN 9789669758187, що випущено у результаті проведення Міждисциплінарної науково-практичної конференції "Риски нестабильности: безопасность и управление", Київ, 16 березня 2018 р. на платформі Портулу "Футуролог" http://futurolog.com.ua/publish/20180316ua.phtml !
Дякуємо, що Ви - з нами!!! #SCIENTIAVINCES Наукою переможемо!
Ласкаво просимо на Портал #Футуролог за посиланням http://futurolog.com.ua/publish/20180316ua.phtml , де можна завантажити видання за прямим посиланням: http://futurolog.com.ua/publish/8/Zbirnyk.pdf

#publisher #nonfictionpublisher #futurolog #conference #science #scientists #ukraine #nonfiction #risks #instabooks #instability #safety #management #конференція #bookstagram #book #isbn9789669758187#9789669758187 #конференция #наука #вченіукраїни #безпека #управління #риски #безопасность #издательство #sebastiengabriel #bookstagramfeature

Для цитувань користуйтесь, будь ласка, такими бібліографічними описами:
українською:
Ризики нестабільності: безпека і управління [Електронний ресурс] : зб. матеріалів міждисциплінар. наук.-практ. конф., Київ, 16 березня 2018 р. / [уклад. Л. І. Юдіна]. – Електронні дані (6,2 Мб). − Київ : Юдіна Л. І., 2018. − Режим доступу : http://futurolog.com.ua/publish/8/Zbirnyk.pdf . − Укр., англ. – Назва з титул. екрана. – ISBN 978-966-97581-8-7 : доступ вільний.

англійською:
Risks of Instability: Safety and Management [Electronic resource] : Collection of Materials of the Multidisciplinary Scientific and Practical Conference, Kyiv, March, 16th, 2018 / [compiler L. I. Yudina]. – Electronic data (6,2 Mb). − Кyiv : Yudina L. I., 2018. − Access mode : http://futurolog.com.ua/publish/8/Zbirnyk.pdf . − Ua, Eng. – Title. – ISBN 978-966-97581-8-7 : free.

Post has attachment
Інформуємо про випуск Збірника Міждисциплінарної науково-практичної конференції "Маркетинг і контролінг: сучасні виклики підприємництва" - http://futurolog.com.ua/publish/20171130ua.phtml !

"...Вельмишановні Автори, Читачі! Перед вами незвичайне Видання, яке, з одного боку, слід вважати експериментальним дослідженням, а з іншого, - результатом стратегічної програми! Експериментом є те, що Видання є міждисциплінарним, хоча оголошена тематика, на перший погляд, може здаватися достатньо спеціалізованою… Але, маркетинг і контролінг – це ті інструменти, що повинні сьогодні супроводжувати всі сфери життя і діяльності людства для їх ефективного функціонування. Так, завдяки Авторам Видання поєднало дуже різноплановий матеріал... Це підтверджує, що Автори трактують оголошену тематику більш широко, та їх підхід свідчить про готовність науки і бізнесу до наукових перетворень з метою формування інноваційного міждисциплінарного знання! А яким саме воно буде, покаже час.

Але конкретні результати такої стратегічної міждисциплінарної взаємодії вже є! Мова йде про сам факт проведення на технологічній базі Nonfiction-видавництва Порталу #Футуролог цієї цільової міждисциплінарної науково-практичної конференції, присвяченої 50-річчю Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, з чим ще раз сердечно вітаємо увесь колектив ВНЗ в особі ректора академіка НАН України, д.т.н., проф. Крижанівського Євстахія Івановича, під патронатом якого пройшла конференція, а також академіка УНГА, д.е.н., проф., директора Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Гораль Ліліану Тарасівну!

При цьому особливу подяку і привітання висловлюємо д.е.н., проф. Перевозовій Ірині Володимирівні, завідувачу кафедри маркетингу і контролінгу Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а також колективу кафедри маркетингу і контролінгу (Кафедра маркетингу і контролінгу Marketing and Controlling Department)! Адже ідея цього унікального заходу виникла за спільною ініціативою, а також персональною підтримкою саме д.е.н., проф. Перевозової Ірини Володимирівни, яскравого інноватора, сміливого науковця та справжнього реформатора української науки! Особливо пишаємося тим, що Ірина Володимирівна є Автором публікацій у Nonfiction-видавництві Порталу #Футуролог, оскільки результатом цієї спочатку наукової, а потім інноваційної співпраці Nonfiction-видавництва з Автором стало те, що ця науково-практична конференція стала не тільки персоналізованою (присвяченою конкретному ВНЗ і його важливій події), не тільки була проведена на зовнішній для ВНЗ ІКТ-платформі видавництва, але й також вперше в Україні відбулася в інноваційному і вільному форматі відео-доповідей Учасників конференції!

Реалізація цієї інноваційної ідеї продемонструвала, наскільки творчою, несподіваною може ставати міждисциплінарна співпраця, які технологічні можливості сьогодні існують і можуть застосовувати сучасні Автори, щоб бути відкритими для міжнародної наукової спільноти, незалежно від місцезнаходження науковців! Цей спільний проект став також прикладом ефективного публічно-приватного партнерства і свободи міждисциплінарної наукової творчості, оскільки проект на базі інформаційно-комунікаційних технологій видавництва тісно поєднав між собою представників державного і приватного секторів. Адже саме за публічно-приватним партнерством експерти бачать майбутнє України і світу.
Також дуже хотілося б відмітити, що Автори цього видання – це сміливі люди, які, перебуваючи на передовій свого власного наукового напрямку, стали також першопрохідцями у цьому унікальному міждисциплінарному проекті! Пишаємося, що Видання зібрало дуже яскравих і відомих на світовому рівні Імен видатних українських і закордонних Вчених і Практиків! Пишаємося, що саме тут розпочинають свій шлях і нові Імена! Ми дуже пишаємося цим проектом і вдячні усім, хто взяв участь у інноваційному експерименті, а також очолив його! Вітаємо з новим початком! Сердечно вітаємо з 50-тирічним Ювілеєм Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу! З Новим Роком! Пишаємося, що у Новий Рік ми входимо разом з ВАМИ!

З повагою і вдячністю до кожного нашого Автора і Читача,
Юдіна Лариса Іванівна,
директор Nonfiction-видавництва
Портал #Футуролог ( http://futurolog.com.ua )
..."
Photo

Post has attachment
В первые дни Нового Года хотим выразить каждому из Вас искреннюю благодарность за необыкновенное творческое сотрудничество с Порталом #Футуролог в 2017 году! Верим, что добрые отношения и связь, которые существуют между нами, будут и в 2018 году развиваться и укрепляться! Творчества! И пусть 2018 Год станет славным!

P.S. Помним, что в хаосе информационного общества только истинные общечеловеческие ценности способны задавать правильные ориентиры для прогресса цивилизации!

С Рождеством! С Новым Годом!

Post has attachment
30 листопада 2017 року. Запрошуємо взяти участь! До урочистої події наших партнерів і колег - святкування 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу міждисциплінарна науково-практична конференція "Маркетинг і контролінг: сучасні виклики підприємництва" ( http://futurolog.com.ua/publish/20171130ua.phtml ) вперше проводитиметься в інноваційному форматі дистанційної відео-конференції. Це означатиме, що окрім електронної публікації тез у збірнику матеріалів конференції, кожному Авторам ми пропонуємо також додатково надіслати і відеозапис свого виступу (тривалістю до 5 хвилин), знятий на мобільний телефон, відеокамеру, екшн-камеру, веб-камеру ноутбука чи комп’ютера, фотоапарат чи будь-яким іншим способом. Це дозволить Учаснику конференції у вигляді презентації передати власне авторське викладення свого матеріалу. Разом з публікацією тез посилання на відеозапис буде розміщено на Порталі "Футуролог", а також популяризовано через YouTube-канал FuturologUA

В умовах інформаційного суспільства саме за відео-форматом експерти бачать майбутнє, оскільки відео-звернення постійно буде доступним з будь-якої точки земної кулі, що суттєво зближує науковців, інноваторів, творчих особистостей із їх читачами, що суттєво підвищує цінність доробок кожного Автора та відкриває віртуальний шлях для подальшої плідної співпраці з однодумцями!

Усі подробиці участі читайте за посиланням http://futurolog.com.ua/publish/20171130ua.phtml

#nonfiction #publisher #futurolog #nonfictionpublisher #marketing #controlling #conference #kyiv #ivanofrankivsk #future #science
#videoconference
Photo

Post has attachment
Сьогодні вночі 🌙до самого ранку 10:00🕙🌥️27.11.2017 діє акційна знижка на розмір організаційного внеску - http://futurolog.com.ua/publish/20171130ua.phtml … . Для цього достатньо лише заповнити Реєстраційну форму☑ http://futurolog.com.ua/publish/registracia.phtml …, а всі матеріали надіслати пізніше - до 30.11.2017 включно.
Photo
Wait while more posts are being loaded