Post has attachment
#مباحث‌مدیریتی

مطالعه‌ی روزانه من را به جایگاه کنونی رسانده است، مطالعه‌ی روزانه مانند سود مرکب بانکی عمل می‌کند. همه می‌توانند این کار را انجام دهند، اما فقط تعداد کمی از افراد انجامش می‌دهند...
وارن بافت

همراه ما باشید.....
کانال مدیران صنایع غذایی
http://telegram.me/steela
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
یکی از اهداف ماده ۲۳ قانون برنامه و بودجه مندرج در آیین نامه اجرایی استاندارد های اجرایی، سرعت در اجرای پروژه ها و پرهیز از دوباره کاری هاست. 
تدوین ضوابط، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و روش ها طبق آیین نامه استانداردهای اجرایی از سال ۱۳۵۱ تهیه شده و مورد استفاده قرار گرفته است اما در گزارش های مختلف گروه های برنامه ریزی چه در هفت برنامه اجرا شده قبل از انقلا ب اسلا می و چه در چهار برنامه اجرا شده و در دست اجرای بعد از انقلا ب اسلا می، کمبود آمار، نارسایی های قانونی، عدم تطابق هزینه های واقعی با هزینه های برآوردی، پراکندگی کارهای دردست اجرا و مشخص نبودن سیاست های بهره برداری، در زمره مشکلا ت و تنگناهای عمده تهیه و اجرای طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری بوده است. 

Post has shared content
نرم افزار آرشیو اسناد با توجه به تجربیات چندین ساله شرکت دانش هم آرا، در خصوص سازماندهی اسناد و مدارک طراحی و پیاده سازی گردیده و در طراحی آن استانداردهای پایه و تکنولوژی های مرتبط با edms به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته است .
#نرم_افزار_بایگانی_اسناد  
#بایگانی_اسناد  
#مدیریت_اسناد  
#سیستم_آرشیو_الکترونیک  
#دانش_هم_آرا  

Post has shared content
برگزاری دوره پیشرفته مدیریت و آرشیو دیجیتال اسناد در مرکز آموزش های وزارت بازرگانی
زمان: 1و2 دیماه 1394
جهت کسب اطلاعات بیشتر عدد 1را به سامانه 02144236123 ارسال فرمائید
http://www.dhamara.com
#نرم_افزار_بایگانی_اسناد #اسکن_اسناد
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded