Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
Ei, dar liko pakankamai laiko kam nors rimtam parsitempt/susiklijuot, pasitreniruot ir parodyt visiems "kaip iš tikro reikia" =)

Post has shared content
Mes važiuojam linksmai praleist laiko pirtelėje, paslidinėt ant ežero, paskraidyt ir šiaip užsiimt smagiais dalykais. Jei yra prijaučiančių FPV - galit mėgint prisijungt =)

Post has shared content
Na, grupės tematika - uždarant pernai metus ;-)
Nauji metai - naujos idėjos, nauji darbai, o reikalai nestovi vietoje. Padariau trumpą pernai metų santrumpą, ką nuveikėme su komanda ir judėsim toliau - bus pasikeitimų, bus renginių ;-)
Taigi, viskas detaliai čia:
http://fpv.team/lt-fpv-2016-apzvalga/
Photo

Post has attachment

Post has attachment
kažkas prigautas :)
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Žodžiu taip, pliusanai.
Dėl techninių nesklandumų (likę tik moderatoriai, be ownerio; yra problemų su paveiksliukų postinimu, ko google niekad nesutvarkys; events panaikinti su nauju interfeisu), dėl ypatingai didelio dalyvių aktyvumo (nu musėt keistai atrodo, kai community beveik visi postai mano - bet čia sakykim dėl žmonių beprotiško prisirišimo "ai čia ne feizbukas, fe!") bei dėl kai kurių kitų niuansų (vien ko verti pavieniai postai "aš neskaičiau, ale jūs pasirašykit peticiją" ir kt. smagumai) aš kaip ir pasitraukiu iš šio community.
Teoriškai gal reiktų perkurt iš naujo (juo labiau, aktyvumas buvo kur kas didesnis, kai buvo dešimt narių, o ne pustrečio šimto, iš kurių geras trečdalis - visokie acc prisijungę kad tik pasipiarint; o ir dalies techninių niuansų neliktų), bet nežinau ar bus kantrybės draivint viską iš naujo.
Mėginau ieškot kitų platformų, kurios tiktų visiems, bet deja, neradau (pasiūlymų irgi nelabai buvo, kurie bent jau minimumą atitiktų). Tai iš mano pusės viskas keičias taip - aš postinsiu ir toliau, bet savo asmeninėje kolekcijoje. Tiems, kas nori sekti - tiesiog užeinat į https://plus.google.com/u/0/collection/QVcEVB - viršuje spustelit "Follow" (arba, jei followinate visą profilį - to daryt nereikia, kadangi kolekcija public, tai ji bus pridėta automatiškai).
Kas nenorit - aišku nieko daryt nereikia, grupės neištrinsiu, žiū maž kam kils noras papostint... =)
Photo
Wait while more posts are being loaded