Post has attachment
У этой проблемы нет военного решения". Эта установка постепенно превращается в доминирующую аксиому, определяющую как действия власти, так и отношение общества к российской агрессии.

При этом галерея украинских отцов-основателей представлена личностями, которые придерживались прямо противоположных принципов, считая оружие – лучшим украшением исторического портрета.

Мы гордимся их бурным прошлым, с волнением рассматривая в музейных экспозициях потемневшую от времени сталь. Перьям и чернильницам – свидетелям заключённых договоров – достаются случайные взгляды и незаметная участь.

Поэтому весьма непросто вспомнить имена дипломатов, принёсших мир и почитаемых наряду с генералами добившихся побед. И британский премьер Чемберлен с его бесславным "Я привёз вам мир" – один из самых узнаваемых в этом ряду.

Post has attachment
Колишній заступник глави СБУ, "першодрукар" так званої амбарної книги Партії регіонів Віктор Трепак вирішив вдарити по антикорупційній периферії країни: якщо вірити генералові, то Національне антикорупційне бюро та Нацагентство з питань запобігання корупції утворені не легітимно, з порушенням Конституції, а тому вся ота "антикорупція" у комплекті із "запобігачами корупції" - це чисте аматорство. Усі справи НАБУ та НАЗК мають бути закриті, підозрюваних треба (як то кажуть в Галичині) перепросити, а всю детективну еліту разом з обраним на конкурсах керівництвом - пустити під укіс.

Post has attachment
Під час прес-конференції у вівторок, 21 лютого 2017 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про те, що 21 лютого 2017 року прокуратурою АР Крим розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 111 КК України (державна зрада) стосовно народного депутата України VIII скликання, який у січні 2017 року здійснив заклики щодо передачі в довгострокову оренду Російській Федерації території півострову Крим. На даний час у кримінальному провадженні проводяться слідчі дії.

Юрій Луценко наголосив, що найближчим часом вказаний народний депутат буде викликаний до слідчого, і «в разі, якщо з’явиться, йому будуть задані принципові запитання». «Якщо не з’явиться, ми підготуємо необхідні матеріали для розгляду Верховною Радою України питання про надання дозволу на притягнення його до кримінальної відповідальності», - додав він.

Водночас, Генпрокурор наголосив, що слідство по статті державна зрада не повинно залежити від бажання чи небажання народного депутата прийти до слідчого. «Тому ми б хотіли почути пояснення, але якщо він до цього не готовий, будемо йти до відповідного Комітету ВР, а потім до Верховної Ради», - поінформував Юрій Луценко.

Підсумовуючи, Юрій Луценко висловив переконання, що, озвучена ним інформація «має стати серйозною засторогою від участі в антидержавних діях усіх громадян, які дбають про добро нашої України».

Post has attachment
У вівторок, 21 лютого 2017 року, під час спілкування з журналістами Генеральний прокурор України Юрій Луценко акцентував увагу на питанні реагування правоохоронної системи на злочини проти цивільних осіб з боку терористів.

Так він повідомив, що ст. 258 КК України (терористичний акт) одна із тих, які найбільш широко застосовуються зараз на території Донецької та Луганської областей.

«Ми всі пам’ятаємо загострення ситуації в Авдіївці, всі пам’ятаємо про гіркі жертви. Всі випадки дій щодо цивільних Авдіївки кваліфіковані як терористичний акт», - зазначив Юрій Луценко.

За словами Генерального прокурора, правоохоронна система України чітко фіксує усі випадки терористичних актів не тільки проти військовослужбовців України, але й проти цивільного населення, а також фіксуються усі матеріальні збитки, які завдають терористи як промисловим, так і житловим об’єктам інфраструктури.

«Це меседж для європейських друзів України - ми потребуємо захисту мирного населення від терористичних актів, які щоденно скоюються на території України. Ми потребуємо якомога швидшого політичного рішення про початок міжнародного кримінального переслідування членів терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», - наголосив Юрій Луценко.

Post has attachment
Глава держави також засудив дії депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка біля посольства Німеччини в Україні. «Разом з тим є абсолютно неприйнятною подібна поведінка народного депутата. Це є його приватною позицією. Вона була засуджена, наскільки мені відомо, фракцією і не відображає позицію політичної сили», - зазначив Президент.

Post has attachment
Из максимальных девяти баллов 8 набрал помощник президента Алексей Горащенков. Глава Управления процессуального руководства, поддержки гособвинения и представительства в суде Департамента по расследованию особо важных дел в сфере экономики ГПУ Ольга Варченко набрала столько же, а заместитель генпрокурора – главный военный прокурор Анатолий Матиос на один балл меньше.

Post has shared content
У рамках програми модернізації парламенту Верховна Рада України активізує свою присутність у світових соціальних мережах - Facebook, Twitter, Google+ та Instagram.
Наша мета - перетворити офіційні сторінки парламенту у соціальних мережах на майданчики інформування, спілкування та обміну думками між громадянами та вищим законодавчим органом країни. Приєднуйтесь!
Сторінка у Twitter: https://twitter.com/verkhovna_rada
Сторінка у Instagram: https://www.instagram.com/verkhovnaradaukrayini/
Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-125509584140256/
Photo

Post has shared content
В целом вполне логично, но снова эта бл*такая коррупция...КОРРУПЦИЯ, КОРРУПЦИЯ, КОРРУПЦИЯ она везде блин, она уже достала, но и устраивает наверное многих, предлагаю тем кто орёт ЗРАДА, сменить данный слоган на КОРРУПЦИЯ!!! эффективнее будет, да и правдивее 

Post has attachment

Post has attachment
Увага! Увага! Увага!
Хочеш спробувати свої сили в модеруванні групи?
Якщо, так.
Тоді пишіть мені в Hangouts або на електронну пошту: mykola2003@gmail.com
Photo
Wait while more posts are being loaded