Post has attachment
Jeśli chcecie poznać moją pracę od "kuchni" zapraszam do obserwowania sklepu kocimiętka na instagramie.
https://instagram.com/sklep_kocimietka/

Post has shared content
Mam ciekawą informację dla osób posiadających koty z problemami urologicznymi. Firma Princess Premium wyprodukowała nową karmę filetową dedykowaną dla takich właśnie kotów. Teraz może dać swojemu kotu filetowy przysmak i zadbać o jego okład moczowy. Dostępna jest także wersja zapobiegająca zakłaczeniu. Zapraszam do wypróbowania nowości Princess Premium Gold.
http://www.kocimietka.pl/princess-premium/798-princess-premium-gold-kurczak-tu%C5%84czyk-i-przegrzebki-kontrola-urologiczna.html

Post has shared content
I ponownie sklep przedstawia nowości. Karmy specjalistyczne dla psów i kotów z problemami zdrowotnymi firmy Dr. Berg. Teraz możesz kupić dla swojego zwierzaka karmę doskonałej jakości bez kukurydzy, sztucznych dodatków, konserwantów i produktów pochodzenia zwierzęcego.
http://www.kocimietka.pl/53_dr-berg
Photo

Post has attachment
Sklep Kocimiętka przedstawia nowość na polskim rynku. Karmę dla seniorów firmy Power of Nature. Karma Power of Nature jest uważana za jedną z najlepszych karm na rynku. Teraz także stworzona specjalnie dla kotów w podeszłym wieku.
http://www.kocimietka.pl/power-of-nature/717-power-of-nature-golden-years-senior.html

Post has shared content
Zapraszam do sklepu
Sklep kocimiętka przedstawia preparat uzupełniający niedobory kwasów omega 3 i 6. Gammolen bogaty w oleje polecany przy problemach z sierścią kotów i psów.
http://www.kocimietka.pl/suplementy-dla-psów/625-gammolen.html

Post has shared content
Sklep Kocimiętka poleca suplementy dla psów firmy Grau. Dodatki do diety BARF, algi morskie na poprawienie koloru sierści, dziką różę na zaspokojenie niedoborów witaminy C.
http://www.kocimietka.pl/88-suplementy-dla-psów

Post has shared content
W sklepie Kocimiętka dostępne są już karmy suche dla kotów Artemis. W połączeniu z karmą mokrą to idealny posiłek dla Twojego kota. Karma nie zawiera pszenicy i jest bogata w probiotyki i zioła. Artemis to karma holistyczna polecana dla kociąt jak i kotów dorosłych. Dodatek L-karnityny pomaga zachować odpowiednią wagę kota. Polecam!
http://www.kocimietka.pl/78-artemis-cat
#koty #sklep_internetowy #sklep_kocimiętka  

Post has shared content
Kupując dowolną suchą karmę dla kota o wartości powyżej 20 zł w prezencie dostaniesz puszkę musu dla kota firmy Princess Premium. Oferta ważna do niedzieli do godziny 18 00. Weekendowa promocja. Zapraszam!
#koty #sklep_internetowy #sklep_kocimiętka #promocje  
Photo

Post has shared content

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded