Post is pinned.Post has attachment
Gry komputerowe i na przeglądarkę (szczególnie te darmowe) to moja długoletnia pasja. Są tytuły, do których posiadam nieodmienny sentyment i często wracam, przykładowo Heroes of Might and Magic (I-V), Family Farm czy Globulation. Jeśli również interesują Was komputerowo-internetowe rozgrywki, zapraszam na bloga "Gry - moja pasja", gdzie rekomenduję tytuły, które po prostu lubię:

http://swiat-gier-online.blogspot.com
Photo

Ja tam polecam wrócić do starych dobrych klasyków retro lub gier takich( starych ale z realistyczną grafiką) jak mafia, mafia 2...

Post has attachment
Dzisiaj gratka dla miłośników mangi Naruto ! Na moim blogu opisałam coś, co może okazać się prawdziwą niespodzianką dla fanów oraz ... ciągiem dalszym znanej akcji. Użytkownicy zrecenzowanego niniejszym forum tematycznego rozwijają wątki i kreują nową akcję. Oczywiście wszystko oparte jest o nieodmienne zasady świata Naruto. Pojęcia i terminy znane z tej popularnej mangi są w dalszym użyciu. Zapraszam serdecznie:

https://swiat-gier-online.blogspot.com/2018/03/shinobi-no-mono-gra-pbf-w-swiecie-naruto.html
Photo

Post has attachment
Jeśli nie znacie jeszcze polskiej produkcji autorstwa Pana Szymona Świderskiego, warto to nadrobić :) Gra Amelon, bo o niej mowa, jest oparta o platformę Steam, czyli pobieramy pliki na komputer, a gramy online. To z pewnością doskonały umilacz wolnego czasu, poza tym prawdziwa gratka dla wielbicieli klimatów science fiction. Nawet nieco mroczna ... :) Zapraszam do lektury mojej recenzji:

https://swiat-gier-online.blogspot.com/2018/01/amelon-czyli-testujemy-pewna-gre.html

Post has attachment
Odświeżam stare :) czyli dawno odwiedzana moja farma na My Little Farmies. Wprawdzie niezbyt wielka, ale jest :) Dziś tam zajrzałam i nieco "popracowałam". Zapraszam do oglądania i podziwiania ;)

http://www.mylittlefarmies.pl/nickpage/index/user/3513131

Post has attachment
Niniejszym ruszył samouczek do Wiejskiego Życia, objaśniający nieco role i zadania rozmaitych maszyn i obiektów w grze. Na razie więc część pierwsza, wskazana szczególnie początkującym graczom. Mogą oni poczytać póki co o Ser-Maszynie i Ulach dla pszczół. Mam nadzieję, że pozostałe części wzbudzą zainteresowanie czytelnika. Zapraszam więc do lektury części pierwszej samouczka "Maszyny i obiekty w Wiejskim Życiu":

http://swiat-gier-online.blogspot.com/2017/10/maszyny-i-obiekty-na-wiejskim-zyciu.html

Post has attachment
I znowu powróciłam do gierki rolniczo-symulacyjnej, czyli do Wiejskiego Życia. Gram od początku, rzecz jasna na Facebooku. Nieodmiennie fascynują mnie wirtualne prace farmerskie, ponieważ, szczególnie na początku, gra się prosto i przyjemnie. Naturalnie później też można sobie poradzić :) a i bonusy są wówczas niebagatelne ... Zapraszam:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/07/wiejskie-zycie-w-to-warto-grac.html

Post has attachment
Forge of Empires - warta uwagi gracza, ciekawa rozgrywka online, bogata w opcje i możliwości. Typ gry to strategia, ale też wznosi się tu rozmaite budowle, zaś niektóre z nich mogą nawet "levelować" :) Miły sposób spędzania wolnego czasu, wymagający jednak od nas ... systematyczności. Dlaczego ? Tego dowiecie się, czytając mój blogowy wpis-recenzję:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/04/forge-of-empires-darmowa-gra.html

Post has attachment
Wodne Ranczo na Wiejskim Życiu, czyli rozrywka pierwszej klasy ! Oczywiście jeśli lubicie gierki rolnicze, dostępne na przeglądarkę, w dodatku połączone z Waszym ulubionym Facebookiem. Zapraszam, a zapewni Wam ona nie tylko doskonałą rozrywkę, ale i może czegoś nauczyć:

http://swiat-gier-online.blogspot.com/2017/01/wodna-farma-na-wiejskim-zyciu.html

Post has attachment
Popularna gra, mająca już swoje lata, będąca absolutnym hitem wśród pozostałych tego gatunku. Któż z nas nie grał w Tetris ? Dostępna w różnych formach i odmianach, na rozmaite platformy. Wiele osób czuje do niej sentyment, podobnie i ja. Po raz pierwszy bowiem grałam w nią chyba na "Gameboyu" :) Warto przypomnieć sobie tę grę sprzed lat. Tutaj znajdziecie kompletnie opisaną historię Tetrisa:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tetris
Wait while more posts are being loaded