Post is pinned.Post has attachment
Gry komputerowe i na przeglądarkę (szczególnie te darmowe) to moja długoletnia pasja. Są tytuły, do których posiadam nieodmienny sentyment i często wracam, przykładowo Heroes of Might and Magic (I-V), Family Farm czy Globulation. Jeśli również interesują Was komputerowo-internetowe rozgrywki, zapraszam na bloga "Gry - moja pasja", gdzie rekomenduję tytuły, które po prostu lubię:

http://swiat-gier-online.blogspot.com
Photo

Post has attachment
I znowu powróciłam do gierki rolniczo-symulacyjnej, czyli do Wiejskiego Życia. Gram od początku, rzecz jasna na Facebooku. Nieodmiennie fascynują mnie wirtualne prace farmerskie, ponieważ, szczególnie na początku, gra się prosto i przyjemnie. Naturalnie później też można sobie poradzić :) a i bonusy są wówczas niebagatelne ... Zapraszam:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/07/wiejskie-zycie-w-to-warto-grac.html

Post has attachment
Forge of Empires - warta uwagi gracza, ciekawa rozgrywka online, bogata w opcje i możliwości. Typ gry to strategia, ale też wznosi się tu rozmaite budowle, zaś niektóre z nich mogą nawet "levelować" :) Miły sposób spędzania wolnego czasu, wymagający jednak od nas ... systematyczności. Dlaczego ? Tego dowiecie się, czytając mój blogowy wpis-recenzję:

http://dobra-rozrywka.blogspot.com/2017/04/forge-of-empires-darmowa-gra.html

Post has attachment
Wodne Ranczo na Wiejskim Życiu, czyli rozrywka pierwszej klasy ! Oczywiście jeśli lubicie gierki rolnicze, dostępne na przeglądarkę, w dodatku połączone z Waszym ulubionym Facebookiem. Zapraszam, a zapewni Wam ona nie tylko doskonałą rozrywkę, ale i może czegoś nauczyć:

http://swiat-gier-online.blogspot.com/2017/01/wodna-farma-na-wiejskim-zyciu.html

Post has attachment
Popularna gra, mająca już swoje lata, będąca absolutnym hitem wśród pozostałych tego gatunku. Któż z nas nie grał w Tetris ? Dostępna w różnych formach i odmianach, na rozmaite platformy. Wiele osób czuje do niej sentyment, podobnie i ja. Po raz pierwszy bowiem grałam w nią chyba na "Gameboyu" :) Warto przypomnieć sobie tę grę sprzed lat. Tutaj znajdziecie kompletnie opisaną historię Tetrisa:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tetris

Post has attachment
Czy graliście kiedyś w Globulation 2 ? To darmowa, oparta na licencji Open Source, ciekawa gierka strategiczno-budowlana. Kierujemy ludzikami-globulkami, budujemy miasto, bronimy go i walczymy z wrogiem. Grafika jest prosta, lecz ma swój urok. Kto raz zacznie grać, ten na pewno spędzi przy gierce dużo czasu. A tutaj opisałam dokładniej Globulation 2:

http://swiat-gier-online.blogspot.com/2016/12/globulation-2-strategiczna-gra-czasu.html
Wait while more posts are being loaded