Post has attachment

Post has attachment
Мой доклад на конференции SoMoC

Post has attachment
Друзья! Завтра буду вещать вебинар о "Foursquare для бизнеса" - в 13:00 по Киеву (14:00 по Москве). Приглашаю послушать всех желающих!

http://bewebby.ru/foursquare-dlya-biznesa/

Репост приветствуется!

#вебинар #foursquare  

Post has attachment
З Днем народження foursquare! Happy Birthday Foursquare!

Сьогогодні визначна дата – 5 років геолокаційному сервісу Foursquare! Саме 11 березня 2009 року Денис Кроули та Навін Сельвадурай презентували спільноті свою геолокаційну "гру".

Сьогодні додатком foursquare користуються понад 40 млн. користувачів та понад 100 млн. користувачів використовують foursquare через партнерські сервіси. 

Команда "Українського foursquare" вітає всіх, хто так чи інакше пов'язаний з цим цікавим геолокаційним сервісом та бажає натхнення на вікриття навколишнього світу :)
Photo

Post has attachment
Умови створення нових спецпропозицій для бізнес-локацій в #foursquare  змінені/доповнені:
1. Доступні лише три категорії спецпропозицій:
- Check-in special (за кожний чекін)
- Newbie special (для нових відвідувачів)
- Every X check-ins only special (за кожний Х чекін в локації)
2. Додано можливість розміщення малюнків/фотографій (див. на схемі) - видима частина становить 300х640 пксл

3. Текст основного повідомлення - 200 символів, блок для додаткових умов - 120 символів

Кількість одночасно активних пропозицій на локації, доступних для користувачів - 3.

Якщо ви бажаєте створити пропозицію з урахування "щасливих" годин, то спецпропозиція оформлюється у вигляді звичайної пропозиції "за кожний чекін" з описом годин/умов в тексті основного повідомлення. 
Якщо у вас вже є пропозиція за кожний чекін - не біда: користувач буде отримувати всі активні пропозиції одного виду під час кожного чекіну. Але не зловживайте цим!

Активація/відключення пропозицій контролюється менеджером локації з можливістю чітко визначити період дії кожної пропозиції за датою та часом.
Photo
Photo
2014-01-22
2 Photos - View album

Post has attachment
Сьогодні вночі адміністратори бізнес-локацій отримали від #foursquare  повідомлення про остаточну зміну умов використання спеціальних пропозицій. 

Першим етапом змін в листопаді 2013р. було зменшення кількості доступних пропозицій до 3: за кожний чекін, для новачків, за певну кількість чекінів. Інші спецпропозиції (flash, swarm, friends, mayor special) були доступні лише для тих локацій/мереж, які раніше створили такі пропозиції. 

Враховуючи загальну практику використання спешиалз foursquare вирішив закрити всі діючі flash/swarm/friends/mayor special 01.02.2014 р.
Photo

Post has attachment
Визуалиция чекинов в Стамбуле, Турция. Другие города доступны на канале http://www.youtube.com/user/foursquareHQ
Wait while more posts are being loaded