Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

استخاره تلفنی . . حتی در ایام تعطیل ...

Post has attachment

Post has shared content
استخدام ملک اخیضر خادم سوره حمد

 
سوره حمد را بصورت مقطعه یعنی جدا جدا بر روی کاغذ بنویسید و بعد ۱۱۱۱ مرتبه سوره حمد را به همان کاغذ بخوانید بعد ورق را با خودتون حمل کنید و بعد از هر نماز سوره حمد را ۲۱ مرتبه تکرار کنید وشبها به تعداد اسم خودتون و مادرتون سوره را تکرار کنید و وقت خواب کاغذ را بذارید زیر سرتان..این عمل را ۷ شب تکرار کنید.
دعا و اذکار فوق تنها بخش کوچکی ازکتب ارزشمند علوم غریبه ما می باشند در صورتی که خواهان حل مشکلات خود و افزایش روزی خود و خانواده تان هستید هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید تا شما هم از تاثیر دعا شگفت زده شوید ، تمامی دعا ها و ذکر های قرآنی موجود در سایت مورد تایید علما ی دینی و شیعی بوده ، به علاوه تمامی دعا ها از طریق کتب معتبر علوم غریبه میباشد که بارها و بارها در طول زمان امتحان خود را پس داده اند و استاد محترم علوم غریبه نیز آنها را تایید می نمایند ، ما توانسته ایم مشکلات بسیاری از بندگان خدا که روزانه از طریق تلفن ، ایمیل و … به ما مراجعه می نمایند حل نماییم و بهترین راهکار ها را نیز برای آنها ارائه دادهایم . به عنوان مثال دعا پیدا کردن گمشده یکی از مهمترین و بحرانی ترین نیاز برخی افراد می باشد که به لطف عنایت الهی گشده چه شخص باشد چه اشیا پیدا گردیده . جهت دسترسی کامل و سفارش انواع دعا رزق و روزی ، #دعای -مشکل-گشا و خوش شانسی و … کافی است با ما در تماس باشید .

جهت دریافت انواع دعای رزق و روزی ، دعای محبت ، دعا باطل سحر و جادو ، دعا خوش شانسی و گره گشا و ... با ما تماس حاصل نمایید

09109487317
Wait while more posts are being loaded