Post has attachment
#‎Lekarz‬ ‪#‎Medycyny‬ ‪#‎Pracy‬ przyjmuje w ‪#‎Przychodni‬ ‪#‎DUOMEDIC‬ codziennie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Na miejscu wykonujemy też badania sanitarno- epidemiologiczne oraz badania okresowe. Koszt badania to 60 zł.

Zapraszamy www.duomedic.pl

+Dąbrowa Górnicza
Photo

Post has attachment
#Lekarz #Medycyny #Pracy przyjmuje w #Przychodni #DUOMEDIC codziennie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Na miejscu wykonujemy też badania sanitarno- epidemiologiczne oraz badania okresowe. Koszt badania to 60 zł.

Zapraszamy www.duomedic.pl

+Dąbrowa Górnicza

Post has attachment
Zapraszamy na #badania #okresowe oraz #badania #sanitarno- #epidemiologiczne.

#Lekarz #medycyny #pracy lek. med. Jacek Imiołek przyjmyje w przychodni #DUOMEDIC w #Dąbrowie #Górniczej codziennie (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

Zapraszamy do kontaktu i rejestracji pod numerem:
506774144
lub 32 2600470
http://www.duomedic.pl/
Photo

Post has shared content

Post has shared content
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Michałowice MTB
23 Photos - View album

Post has attachment
LIPCOWA WYCIECZKA ROWEROWA
 Kolejną bardzo udaną wycieczkę przeprowadziło Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa w sobotę 27 lipca. O godzinie 9.00, na starcie przy molo na Pogorii III zebrało się ponad 30 chętnych do rowerowej wycieczki z atrakcyjnym programem. Najpierw jej trasa biegła wzdłuż jezior Pogorii III i IV. Stamtąd przeskok przez Wojkowice Kościelne i za kilka kilometrów już było zwiedzanie zapory nad jeziorem Przeczyckim. Niektórzy skorzystali przy tym z orzeźwiającej kąpieli, tym bardziej że temperatura powietrza zaczynała coraz bardziej zbliżać się do 30 stopni. Po krótkim odpoczynku cała grupa bez przeszkód dotarła pod terminal pasażerski lotniska w Pyrzowicach. Tu nastąpiło oglądanie z bliska kołujących i przygotowujących się do startu samolotów oraz licznych, obładowanych bagażami, ich przyszłych pasażerów. 
 Po tej porcji lotniczej atmosfery nastąpił krótki przejazd do pobliskiego końcowego odcinka autostrady A1. Na jej nieczynnej dla ruchu końcówce odbył się rowerowy wyścig na czas na długości ok. 1 km, w którym wzięła udział większość uczestników wycieczki. Wśród mężczyzn najlepszym sprinterem na autostradzie A1 okazał się Grzegorz, a sprinterką Dorota. 
 Po tym udanym sportowym akcencie cała grupa udała się w dalszy objazd lotniska od strony północnej (przez miejscowość Zendek).
 Zaliczając po drodze kilka postojów i jedną poważną awarię jednego roweru (wycięte szprychy przez kawałek patyka) grupa rowerowych wycieczkowiczów dotarła około godz. 15.00 do północnego brzegu Pogorii IV. O tego miejsca, już w tłoku rowerzystów, rolkarzy i pieszych oraz przy narastającym upale, powrócono do miejsca startu po przejechaniu ponad 60 km. Wszyscy z będą tę wycieczkę pamiętać jako z wyjątkowym programem, zawierającym jazdę rowerami po prawdziwej autostradzie.
https://plus.google.com/photos/117002083317735643322/albums/5905630142930279457

Post has attachment
Są już zdjęcia z lipcowej wycieczki do pyrzowic o to link https://plus.google.com/photos/117002083317735643322/albums/5905630142930279457. Film już nie bawem tylko brak pomysłów na muzykę. I tu prośba do wszystkich, jeżeli masz jakąś fajną, ulubioną piosenkę i chcesz usłyszeć ją na filmie z jakieś ustawki lub wycieczki rowerowej stowarzyszenia ? Pisz na PW tytuł i artystę a utwór zapewne będzie wykorzystany w filmie :)

Post has attachment

Witajcie :) Mój kolega poprosił żebym rozesłał jego link do picasy więc to robię. Polecam do obejrzenia ma dużo ciekawych zdjęć z wypraw rowerowych jak i pieszych w góry :) https://picasaweb.google.com/105156413002964883545

Post has attachment
ROWEROWY RAJD HISTORYCZNY

 Jak co roku miesiąc maj notuje największe zainteresowanie rekreacją rowerową. I rzeczywiście w naszym harmonogramie Stowarzyszenia Rowerowa Dąbrowa imprez takich nie brakuje :)

 Pierwszą imprezą, organizowaną wspólnie 
 z Muzeum Miejskim „Sztygarka”będzie 5 maja ROWEROWY RAJD HISTORYCZNY :)
 Zbieramy się o godz. 10.00 przy molo Pogorii III, 
 gdzie rozdawane będą wszystkim chorągiewki i znaczki okolicznościowe. Start o godzinie 10.30 i już 15 minut później zatrzymujemy się przy krzyżach powstańczych na 
 Francesco Nullopółnocnym skraju Parku Zielona, gdzie złożymy zapalone znicze i wysłuchamy krótkiego wystąpienia historycznego. Trasa rajdu poprowadzi nas dalej przez Ujejsce, Bugaj, 
 Tucznawę do Niegowonic, gdzie także złożymy zapalone znicze na mogiłach powstańców, którzy zginęli w bitwie z wojskami rosyjskim pod niedaleką Kuźnicą Masłońską. Stamtąd już pojedziemy prosto do Krzykawki pod pomnik F. Nullo. 

 Po uroczystościach w Krzykawce, ok. godz. 16.30 wyjedziemy w drogę powrotną do Dąbrowy Górniczej, na cmentarz przy ul. Starocmentarnej, gdzie również na powstańczych mogiłach złożymy zapalone znicze.
 Cały rajd będzie miał długość 60 km, w tym 30 % trasy po drogach nieutwardzonych :)
Photo
Wait while more posts are being loaded