Post has attachment
זכיינות בניית תהליכי עבודה


פעילות בענף תיווך הנדל"ן מעניינת, מגוונת ומרתקת ככל שתהיה חייבת להיות מושתתת על תהליכי עבודה נכונים.


נכון שהפעילות בתיווך נדל"ן היא פעילות של עצמאיים אבל על אחת כמה וכמה עצמאיים חייבים להיות
מסודרים יותר, לפעול לפי תכנית עסקית אשר טומנת בחובה מטרות ויעדים, לדעת בדיוק כיצד יתנהל זמנם ואיזה פעולות עליהם להספיק בראיה יומית, שבועית, רבעונית ושנתית בכדי להשיג את מטרותיהם.


התחום שלנו כולל עבודה בשיווק, פרסום ופיתוח מרכז קשרים לצורך בניה, הפיכה למותגים מקומיים וגיוס לקוחות, טיפול בלקוחות קיימים, חקר וניתוח האזור בראיית המיקרו והיכרות של השוק ברמת המקרו, בניית מומחיות, ניהול משאים ומתנים ועוד..


ובנוסף לכל שמירה על איכות השירות.


היופי בהצטרפות לרשת תיווך נדל"ן הוא שמערך ההדרכה של הארגון שלנו כולל סדנאות והכשרות ממוקדות ומותאמות לבניית עסק בענף תיווך הנדל"ן.


מי אמר "שצריך להמציא את הגלגל?"


אז, אם גם אתם רוצים להגשים חלום ואתם רוצים לפתוח עסק וגם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לכם מה לחפש בתחומים אחרים. התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות תיווך "אל הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
http://bit.ly/elhanechesPhoto

Post has attachment
אלימות במשפחה ושירותיו של עורך דין פלילי בנושא
מהו החוק למניעת אלימות במשפחה? מהי אלימות במשפחה וכיצד היא באה לידי ביטוי ומהם השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורך דין פלילי העוסק ומתמחה בהשלכות המשפטיות הנלוות לאלימות מסוג זה.
אלימות במשפחה- כיצד היא באה לידי ביטוי?
אלימות במשפחה יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות (ולעיתים גם משונות) והיא נחשבת לאחת מהתופעות החברתיות המצערות ביותר עימן הפרט, החברה ומערכת האכיפה והמשפט מנסות להתמודד מדי יום ביומו. אלימות במשפחה באה לידי ביטוי בין היתר באמצעות אלימות פיזית (תקיפה וכו), אלימות נפשית (הטלת פחד ואימה על בני המשפחה וכו), אלימות מינית (מקרי אינוס וכדומה) ואלימות כלכלית הנובעת בין היתר משליטתו המוחלטת של אחד מבני הזוג במשאבים הכלכליים העומדים לרשות המשפחה.
מהו החוק למניעת אלימות במשפחה?
החוק למניעת אלימות במשפחה (תשנ"א 1991), הינו חוק שעיקרו: הגנה לאדם החווה אלימות פיזית או נפשית במסגרת המשפחתית. חוק זה מתיר בין היתר פנייה לבית המשפט לצרכי קבלת הגנה מפני בן המשפחה המפעיל אלימות. הגנה משפטית זו ניתנת באמצעות שלושה סוגים שונים של צווים המהווים סעד לכל מי שסובל מאלימות במשפחה: צו הרחקה, צו הגנה וצו למניעת הטרדה מאיימת. בחירת הצו חייבת להיות מותאמת לנסיבות המקרה בגינו הוא נדרש, ולצורך כך, מומלץ להיוועץ עם עורך דין פלילי אלימות במשפחה.
צו הגנה נגד בן משפחה המפעיל אלימות מאפשר למעשה את הרחקתו של האדם הפוגע מביתו וסביבת מגוריו, ואף למנוע ממנו לעשות שימוש בנכסים השייכים לו. כמו כן, הצו אוסר על האדם הפוגע להחזיק ברשותו נשק. תקופת הצו היא לשלושה חודשים וניתן להאריכה בשלושה חודשים נוספים, ובמקרים מסוימים לתשעה חודשים נוספים.
שירותיו המשפטיים של עורך דין פלילי בתחום עבירות אלימות במשפחה
עו"ד פלילי העוסק ומתמחה בנושא עבירות אלימות במשפחה, מאפשר לכל אחד מבני המשפחה, להסתייע בשירותיו המשפטיים העומדים לרשותם. שירותים אלו מיועדים גם למטרות סיוע וייעוץ משפטי לנפגעי עבירות אלימות במשפחה וגם לצרכי ייעוץ וליווי משפטי לבני משפחה המואשמים בביצוע עבירות אלימות כנגד בני משפחותיהם.
בין יתר השירותים המוצעים על ידי עורך הדין הפלילי בתחום עבירות אלימות במשפחה תוכלו למצוא: ליווי משפטי ראשוני לצרכי הגשת תלונה במשטרה כנגד האדם הפוגע, ליווי הליכי הנפקת צו הרחקה/הגנה/מניעת הטרדה מאיימת, ניהול תביעות וערכאות אזרחיות כנגד האדם הפוגע על נזקים נפשיים-פיזיים ושירותים משפטיים המותאמים לנסיבות המקרה.
חשוב לדעת: עבירות אלימות במשפחה עלולות להוביל בין היתר למעצר ממושך של האדם הפוגע, ולכן, נאשמים המוצאים את עצמם מואשמים בעבירות אלימות במשפחה, חייבים להסתייע בשירותיו המשפטיים של עורך הדין הפלילי כבר במועד הגשת התלונה על ידי בני משפחתם. היוועצות מוקדמת עם עורך הדין תסייע לנאשם לבחון את החלופות המשפטיות העומדות כנגדו, ובחלק מהמקרים להימנע מהגשת כתב אישום כנגדו.


Post has attachment
זכיינות וכח רצון

אלו "שמסתכלים מבחוץ" על בעלי העסקים העצמאיים חושבים לעצמם "איזה כיף להם", "אין להם בוס על הראש", "אף אחד לא אומר להם מתי לבוא ומתי ללכת"- "תראו, הם יכולים לקחת את הילדים בצהריים".

הכל נכון, אבל....

הצלחה, שגשוג כלכלי, מימוש הפוטנציאל הכלכלי האמיתי בענף תיווך הנדל"ן והפועל היוצא להרוויח הרבה כסף בענף שלנו אשר מאפשר להגשים חלומות, יכול להיעשות רק באמצעות המון עבודה קשה, ביצועיסטיות אינסופית, צליחה של אתגרים "ולהמשיך קדימה לא משנה מה", כח רצון" חזק שמלווה אותנו בשגרה היומיומית, אחריות אישית גדולה ועוד.

חשוב להבין לוח הזמנים של העצמאיים אומנם גמיש אבל "העט לא נופל" בשעה ארבע וחצי אחה"צ.
המצליחים הגדולים "חיים ונושמים את העבודה שלנו" לאורך כל שעות היום.

נעים להכיר, דניאלה שלומוביץ, סוכנת אל הנכס מודיעין מכבים רעות.

ששואלים אותי אם תחום התיווך מתאים לאמהות- אני תמיד חושבת עליה.

ולראיה קלה, דניאלה ילדה לאחרונה בן בשעה טובה וכשהשתחררה מבית החולים (3 ימים אחרי הלידה) הראתה דירה ובדיוק כמה ימים אחרי-בערב הברית משא ומתן..
ומאז, ממשיכה לעבוד, פרסומים, פגישות, טיפול בנכסים, שיווק והכל.

ומה עם חופשת לידה?

תשאלו אותה :)

ובתור אמא בעצמי, רק נותר לומר :" כל הכבוד".

אז כן, זה התחום שלנו, שבו הטובים ביותר יוודאו לשיאים כלכליים והגשמת חלומות.

אז, אם את גם אשה שרוצה להגשים חלום ואת רוצה לפתוח עסק וגם אתם מאמינה במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לך מה לחפש בתחומים אחרים. התקשרי עוד היום והצטרפי אלינו הן כזכיינית והן כסוכנת, לרשת סוכנויות תיווך "אל הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
http://bit.ly/elhaneches
Photo

Post has attachment
מה הקשר בין זכיינות ועבודה בתיווך נדל"ן לפוטנציאל עסקי במיקומים פנויים אטראקטיבים?

חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מפתיחת עסק באשר הוא הינו בחינת כדאיות כלכלית ופוטנציאל עסקי או בקיצור לענות על השאלה :"מה יוצא לי מזה?"

מי שמבין לעומק את הפוטנציאל האמיתי בפתיחת עסק בענף תיווך הנדל"ן הן באמצעות שיטת זכיינות ופתיחת משרד תיווך נדל"ן והן כהשתלבות בענף תיווך הנדל"ן כסוכני תיווך נדל"ן באחד ממשרדי התיווך שלנו יודע שזה עסק "ששווה להילחם בשבילו" או במילים אחרות "עבודה ששכרה בצידה".

עמלת התיווך נגזרת ממחיר המכירה של הנכס וכמו שאומרים "מהמחיר שרשום בחוזה".

טרם תחילת הפעילות בענף התיווך יש לבחור אזור התמחות לעבודה אשר בעל פוטנציאל עסקי גדול הן מבחינת מחירי נכסים, היצע וביקוש, מגמות באזור, הגירה חיובית, בחינת קהל הלקוחות והתאמה לאופי שלנו ועוד.

לאחר מכן יש להכין תכנית עסקית אשר כוללת גם הצבת ייעדים אישיים לטווח הקרוב ולטווח הרחוק.
אצלנו באל- הנכס יש מיקומים פנויים אטראקטיבים לעבודה בענף תיווך הנדל"ן אשר נבחנו בקפידה "וסומנו כפוטנציאל גדול להצלחה".

אז, אם גם אתם מאמינים שיש פוטנציאל אדיר בתחום שלנו ובנוסף מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679 ,
http://bit.ly/elhaneches
Photo

Post has attachment
סגירת תיק בהסדר מותנה | הימנעות מהגשת כתב אישום - משרדנו מעניק ייעוץ משפטי לחשודים בנוגע לסגירת תיק החקירה בהסדר מותנה, מייצג את החשודים במו"מ מול התביעה בנוגע לתנאי ההסדר המותנה ובמקרים המתאימים, אף יוזם את סגירת תיק החקירה בהסדר מותנה. סגירת תיק בהסדר מותנה מבטיחה לחשוד, שיעמוד בתנאי ההסדר, כי לא יועמד לדין פלילי.

Post has attachment
זכיינות "אהבה למקצוע" והצלחה

הצלחה של עסק עצמאי באשר הוא ובפרט בשיטת זכיינות ועבודה כסוכני תיווך נדל"ן אשר השתלבו במשרדי התיווך שלנו אשר מנוהלים על ידי זכיינים אשר רכשו זכיינות שלנו מושתתת על מספר גורמים.

כישרון, פוטנציאל, יכולת למידה, יישום תהליכי עבודה, רצינות, מכוונות מטרה, אמונה במטרה ובכך שבאמת אין דבר העומד בפני הרצון, מוטיבציה, "ניצוץ בעיניים", מקצועיות, יושרה ועוד.

אבל...

הדבר החשוב באמת זה "האהבה למקצוע", אותה הרגשה בפנים שגורמת לנו לקום כל בוקר מהמיטה "מפוצצי מוטיבציה", ללכת לישון בערב עם חשיבה על תכנון היום למחרת, שמישהו שואל אותנו "איך הולך?" להגיד :" מעולה" ובאותה נשימה לרתום אותו לעבודה איתנו, לחכות שחופשה תגמר כדי להמשיך "לבנות ולהיבנות", להתגבר על כל המכשולים והאתגרים באמצעות האמונה שלכל בעיה יש פתרון, לא לוותר ולנצח.

ובתחום שלנו- ענף תיווך הנדל"ן אותו תחום שלצד פוליטיקה "הכי בוער במדינה" הפוטנציאל העסקי שהינו הנגזרת של עמלות גבוהות הנגזרות ממחיר המכירה של הנכסים בישראל הוא הגבוה ביותר – רק השמים הם הגבול.

לא זו אף זו, אצלנו "באל הנכס" יש קבוצה מעולה של אנשים טובים, איכותיים ומקצועיים שמקיפים אותנו- שאיתה הכל אפשרי.

היה לי הכבוד לפגוש קבוצה כזו לאחרונה באל הנכס אילת.

הזכיינים שלנו, איל ואור יעיש, גיבשו צוות מקסים ואיכותי לתפארת ויצרו נוכחות מקומית מרשימה באזור, לצד שמירה על הערכים שלנו ובפרק זמן מאד קצר הובילו את הצוות להישגים מרשימים.

אז, אם גם אתם מאמינים שיש פוטנציאל אדיר בתחום שלנו ובנוסף מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679 ,
http://bit.ly/elhaneches
Photo

Post has attachment
בית המשפט המחוזי מרכז קיבל ערעור שהוגש ע"י משרד עו"ד פלילי גיא פלנטר, הפך את החלטתו של בית משפט השלום בכפר סבא והורה על אי הרשעתו של איש הייטק אשר הודה בהעסקת תושב זר שלא כדין (שוהה בלתי חוקי, תושב שטחים).

Post has attachment
זכיינות פתיחת עסק של משרד תיווך נדל"ן וגישה חיובית

"מכירים את המשפט הידוע:"הכל עניין של גישה".
אז בכל הנוגע לרכישת זכיינות, פתיחת עסק עצמאי, עבודה כסוכני תיווך נדל"ן ישום של של משפט זה
חייב לבוא לידי ביטוי על בסיס יומיומי.

גישה חיובית חייבת להיות מלווה בפתיחת עסק, גם אם המדובר ברכישת זכיינות אשר אותה שיטה עסקית מתבססת על מודל מצליח.

למה?
לא חסרים אנשים שיגידו למה זה לא ילך.
לא חסרים אתגרים שצריך להתמודד איתם במסגרת ההתמודדות היומיומית.
וכדי לשמור על קצב עבודה גבוה, גיוס לקוחות אינטנסיבי ועוד- חייבים גישה חיובית.

ויותר מזה, בתחום שלנו- ענף תיווך נדל"ן, הן כסוכנים אשר השתלבו במשרד תיווך של זכיינים אשר רכשו זכיינות והן כזכיינים אשר רכשו זכיינות של רשת תיווך הנדל"ן שלנו, אף אחד לא יגיד אף פעם מתי לבוא ומתי ללכת. אנו מלמדים שיטת עבודה ומקנים מוניטין מעולה "שפותח דלתות" ובסיס חזק לשת"פים- כל השאר תלוי באדם עצמו.

גישה חיובית היא אותה מחשבה טובה אשר מלווה אותנו לאורך כל הדרך ובכל פעולה במהלך היום יום וטומנת בחובה אמונה שבחרנו ובחרנו נכון ושהעסק הזה יצליח- אין סיבה שלא וכמובן מלווה בחיוך.
אם לקוח לא מעוניין לקבל את שירותינו ככל הנראה רק נתקרב למתן השירות המעולה שלנו ללקוח הבא- חוק המספרים הגדולים.

אין מספיק לקוחות- השוק מעולה, אנשים תמיד קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים דירה- זה ענין של צורך, עלינו לפתור את העניין שיווקית ופעולות שיווק שונות.
הלא, אי אפשר להתווכח שמכל התחומים הפוטנציאל העסקי בפתיחת משרד תיווך באמצעות שיטת זכיינות ובעבודה כסוכני תיווך נדל"ן הפוטנציאל העסקי מאד אבל מאד גבוה.

גם בשיטת זכיינות בעולם לא חסרים סיפורים על אנשים שהצליחו והמשותף להם בין היתר הוא שימוש בגישה חיובית.

ריי קרוק- מקדונלס- בן 52 איש מכירות שלא סיים תיכון. מכר מכונות מילקשייק למסעדות זיהה פוטנציאל , מכר זכיינויות והפך פוטנציאל וחלום למציאות- רשת מזון מהיר עולמית.

פרד דה לוקה- מייסד סאבווי . התחיל לעבוד בגיל 17 שחבר של המשפחה נתן לו 1000$ לפתוח חנות סנדביצים בקונטיקט- הפך להצלחה משגשגת.

המשותף להם שהם האמינו במחשבה החיובית, שאנשים מוכנים לשלם עבור הניסיון המוכח והאמיתי של המודל העסקי שלהם כדי שהם גם יוכלו לנהל עסק מצליח. וגם ישלמו תמלוגים חודשיים מהמכירות שלהם עבור זה. וזהו.

אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
www.el-haneches.co.il
Photo

Post has attachment

Post has attachment
ביטול כתב אישום - למרות שהחיפוש המשטרתי ותפיסת הסמים בוצעו כדין, למרות שהנאשמים הודו בחקירתם בגידול הסמים שנתפסו ולמרות שמעבדת מז"פ נתנה חוות דעת שמדובר בסמים - בוטל כתב האישום.
Wait while more posts are being loaded