Post has attachment
#פרקליטים_עד_הבית מארחת אותי בנושא תזכיר חוק הסייבר החדש (עונה 2 פרק 148)
ביוני האחרון עבר תזכיר לחוק הגנת הסייבר החדש, על מי בדיוק הוא מגן? על מי הוא עתיד לשמור? במתכונתו הנוכחית נראה שהחוק הזה הוא תחילתה של מהפכה, מדינת ישראל מבקשת להקים גוף נפרד! שאינו כפוף למשטרה ואף לא לצווי בית משפט! גוף שייאפשר כניסה ולקיחה של כול האמצעים הטכנולוגים וכן יאגור מידע בלי ידיעת האדם או החברה, ללא שום צו שופט!! וללא הגבלת זמן או אמצעי!! , באם קם ולו חשש (מבוסס או שלא) שבעלי המחשבים מתכננים מתקפת #סייבר. אז מה יקרה במקרה של דליפת המידע? ואם זה אינו כפוף למשטרה ולצו שיפוטי מי בעצם ישמור על השומר?

Post has attachment
על זכויות בני נוער בחקירת משטרה - פרקליטים עד הבית מארחת בנושא את עו"ד מעיין חיימוביץ'

Post has attachment
התבטאות לא ראויה כלפי ראש לשכת עורכי הדין – גניזת תלונה ע"י ועדת האתיקה.
במסגרת תגובה לפוסט בקבוצה בפייסבוק בשם "זעקת המתמחים והסטודנטים למשפטים", שאיחדה תחתיה מתמחים שנכשלו בבחינת ההסמכה, כשל מתמחה בהתבטאות לא ראויה כלפי ראש לשכת עורכי הדין.
ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין קיבלה את בקשתם של עורכי הדין גיא פלנטר ואירנה אינברג ממשרדו להימנע מהגשת קובלנה כנגדו, וגנזה את התלונה תוך הסתפקות במתן הערה.

Post has attachment
נפגעי עבירה.
למה בכלל צריך ייצוג משפטי כאשר רשויות אכיפת החוק מטפלות בתלונה ואף הוגש כתב אישום?
אביה של נפגעת עבירה מסביר, תוך מתן ביקורת על טיב הייצוג המשפטי שהעניק משרדנו:
"כמשפחת נפגע עבירה שמחנו שעמדו לצידנו גיא, רעות ומשרדו.
כשהיקר לך מכל נפגע, בלתי אפשרי ללמוד בזמן קצר את כל מה שדרוש על מנת לעמוד על זכויותך. בין חוק נפגעי עבירה ובין מה שקורה בשטח יש המון המון עשייה שאין לנפגע העבירה שום שליטה עליה, אלא אם כן הוא מכיר לעומק כיצד עובדת המשטרה והפרקליטות. המשטרה והפרקליטות אינם חברים של הקורבן. הם רוצים לבצע את עבודתם, והם נתונים תחת עומס כבד, והתחושות שלי היו שלמרות שמדברים יפה, בפועל ״לא סופרים״ אותך, הנפגע. גיא ורעות שינו את כל זה לטובה, והראו לנו את הדרך הנכונה לפעול כדי להביא לשינוי אמיתי שהתוצאה הסופית שלו היתה עונש חמור לפושע.
מהרגע שהם נכנסו לתיק גופי המדינה לקחו את כל מה שאנחנו אומרים הרבה יותר ברצינות. הם הכינו אותנו כראוי לפגישות הגורליות בפרקליטות ובאמת לחמו לצידנו.
לא תמיד הסכמנו על דרכי הפעולה הנכונות, אבל הם באו בראש פתוח ותמיד היו מוכנים להשקיע מזמנם ולדבר עד שהעניינים נפתרו.
כבר נאמר פה על הזמינות המדהימה והאינסופית של המשרד, אבל אני רוצה להוסיף גם שעלות השירות שלהם היתה מאוד סבירה והקלה עלינו מאוד ברגעים הקשים. אין ספק שהם החזירו את ההשקעה פי כמה וכמה. החרטה היחידה היא שלא פנינו אליהם עוד יותר מוקדם בתהליך".
לפרטים נוספים:

Post has attachment
בסיומו של היום הקשה הזה ובו רצח נוסף של חפים מפשע, נטילת חיים, בדם קר, בלי שום סיבה הגיונית, ממניע מעוות של מחבל, רוצח, שאם וכאשר ייתפס יאכל וישתה ואולי אפילו יעשה תואר על חשבון משלם המיסים, עונשו יהיה חיים נפלאים הכוללים: 3 ארוחות , קינוח, מים חמים ומאוורר...
עונש מוות למחבלים הינה סוגיה שעולה פעם אחר פעם, מגיעה לבית המחוקקים אך בפועל נותרת ריקה מתוכן, את דעתי הבעתי עוד כשהצעת החוק עלתה לאוויר - ענישה מרתיעה! מתחייבת! לא יעלה על הדעת שדם יהא הפקר!

Post has attachment
חנינה בדין משמעתי | עבירות משמעת – בקשת חנינה משמעתית לנשיא המדינה.
נשיא המדינה הוסמך להקל בעונשי השעיה, התליית רישיון וביטול רישיון שנגזרו בהליכים משמעתיים על בעלי מקצועות המוסדרים בדין (כגון רופאים, פסיכולוגים, מהנדסים, אדריכלים, עורכי דין ורואי חשבון).
משרד עורכי דין גיא פלנטר מייצג בעלי מקצועות המוסדרים בדין בבקשות לנשיא המדינה להקלה בגזרי דין משמעתיים, באופן שאותם בעלי מקצוע יוכלו לשוב ולעסוק במקצועם.

Post has attachment
אימוץ "מוסד" אי ההרשעה בדין המשמעתי – קבלת ערעור וביטול הרשעה משמעתית בעבירת הונאה.
באופן תקדימי, מקבל בית הדין לערעורים לענייני משמעת של המסלול האקדמי המכללה למינהל את ערעור משרדנו, מאמץ במישור העקרוני את האפשרות לסיים הליך משמעתי באי הרשעה (בדומה להסדר הקיים במשפט הפלילי) ומבטל את הרשעתו של סטודנט למשפטים אשר הורשע בהונאה, על מנת להימנע מפגיעה במטה לחמו.

Post has attachment
קבלת טענת הגנה עצמית של שוטר אשר דקר אזרח - סגירת תיק מח"ש בשימוע פלילי;
במהלך תגרה, דקר שוטר מג"ב אזרח בחזהו באמצעות שבר בקבוק ופצע אותו. בניגוד למצופה מכל אזרח, ובפרט מאיש משטרה, לא הסגיר עצמו השוטר מיד למשטרה, אלא כעבור יום, כשבתווך, כך על פי החשד, בוצעו פעולות לשיבוש החקירה.
השוטר נעצר בחשד לעבירות של תגרה, גרימת חבלה חמורה, שיבוש הליכי משפט והפרת אמונים ומעצרו הוארך על ידי בית המשפט לצרכי חקירה.
בשימוע בטרם הגשת כתב אישום שנערך לשוטר, קיבלה מח"ש את טענות משרדנו כי השוטר פעל מתוך הגנה עצמית ומששוכנעה מח"ש כי נתקיים הסייג לאחריות פלילית – סגרה את התיק.

Post has attachment
היועץ המשפטי לממשלה נענה לבקשת משרד עו"ד פלילי גיא פלנטר ומורה על עיכוב הליכים פליליים בתיק פלילי בו הואשם צעיר בעבירות אלימות במשפחה – תקיפת בת זוג, איומים, פגיעה בפרטיות והטרדה.

Post has attachment
זומנת לחקירה? נעצרת? תלונת שווא?
מה עליך לעשות או לא לעשות - בסרטון הבא:
עו"ד מעיין חיימוביץ' 0523559949
Wait while more posts are being loaded