Post has attachment
Poniżej aktualne wyniki NPS. Generalnie nieźle. Trochę musimy popracować nad responsywnościa naszych klientów ale generalnie super. GRATULACJE!!!!
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Czy wiecie, że w samym tylko Krakowie powstaje codziennie 28 nowych miejsc pracy? A ile biznesu mamy w Krakowie? Zachęcam do lektury raportu ASPIRE!

Post has attachment
Moi drodzy zachęcam do lektury . Jak wiecie wkrótce dużo usłyszymy o "learnability"- czas się przygotować:) Miłego tygodnia...

Post has attachment
Moi drodzy,
Poniżej aktualne wyniki NPS. Mamy usprawiedliwienie w response rate z powodu ograniczeń językowych ankiety wiec ok. Kolejny kwartał uwzględnia już zmiany językowe i będziemy mogli również prosić o wypełnienie ankiet naszych anglojęzycznych klientów i kandydatów:)
Zadowalający wynik NPS u Klientów- super, gratulację! "Prawie super" u Kandydatów- postarajmy się, żeby kolejne miesiące były jeszcze lepsze! :)
Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i przypominam- dziś wysyłka ankiet za maj...
Photo

Post has attachment
Po świątecznej labie czas zakasać rękawy- kto się już łapie?
Photo

Post has attachment
Uwaga! Uwaga!
Marcowe nagrody lecą do:
+Bogna Antoniewicz x 3!!!!
+Karolina Kędziora x 2!!
+Honorata Rezler x 1
+Patrycja Kobczyk x1
+Dorota Pasela x 1
+Katarzyna Chomicz x 1
+Patrycja Bury x1
+Alina Shart x 1
+Marta Gawłowska x 1
+Anna Kowalczyk x 1

Gratulujemy i życzymy przyjemnych zakupów:) Vouchery już w drodze do Was!
Photo

Post has attachment
Dla takich słów warto... dziękuję wszystkim!
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Cieszy nas wzrost response rate u Klientów Experis o 16,2%. Nie jesteśmy jeszcze w targecie (50%) ale zbliżamy się wielkimi krokami. Kandydaci również nas nie zawiedli i pozwalają cieszyć się z ponad 50%-wego wyniku. To dzięki Waszym telefonom!

Niepokojący natomiast jest spadek satysfakcji Klientów o aż 32 punkty i Kandydatów o 7. Potraktujmy to jako sygnał ostrzegawczy dla naszego biznesu. Temat do przegadania na kolejnych kick-off’ach z Team Leader’ami.

Najważniejsze jednak ze od czasu kiedy przyjęliśmy nowe podejście do badania, w którym informujemy o zarówno klientów jaki i kandydatów o samym badaniu i wy jego przebiegu wyniki cały czas cieszą.

Tak trzymać! Dziękuję wszystkim.

Photo
Wait while more posts are being loaded