Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
AGD Bartın Şubesi Kış-Et programımız
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
29.01.2017
6 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Erbakan'a iftira atan tetikçi kalemşör Nuh Gönültaş'a cevap!
Merhum Milli Görüş Lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan'a iftira atan tetikçi kalemşör Nuh Gönültaş'a Millî Gazete yazarı Necati Tuncer'den hakikatler ışığında tokat gibi cevap geldi... 
22.12.2014 / 12:12
Merhum Milli Görüş Lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan'a iftira atan tetikçi kalemşör Nuh Gönültaş'a Millî Gazete yazarı Necati Tuncer'den hakikatler ışığında tokat gibi cevap geldi...


Kriminal laboratuarlarına ruh tahlillerinin analizi tarihin utanç dosyaları kayıtlarında yer alsın diye gönderilmesi gereken alçaklık numunesi bu yazı, kimler tarafından ısmarlandı?

Cevabını arayacağımız soru, budur!

Daha önceleri de çok iftira yazısına imza atmış bu tetikci kalemşor üstünden siparişci odağa ulaşmaya çalışacağız şimdi.

“Rahmetli Erbakan da böyleydi.”

Rahmetli Hoca’mıza biçilen rol, benzeyen olmak. Benzetilenin kim olduğu sorusu, şimdilik bir yana, siz üsluba bakın.

“Böyle” olan ve “böyle”  olmayan uzmanlığını üstüne, siparişcin mi yapıştırdı, diye sormak gerek önce bu tetikci kalemşora.

Bu ülkede siyasi faaliyetlerini MNP, MSP, RP, FP ve SP rumuzlu partilerle yapmış, koalisyon hükumetlerinde Başbakan yardımcılığı ve Başbakanlık görevlerinde bulunmuş, bu ülkenin efsane siyasetcisi rahmetli Erbakan’ı bugün mal mülk toplayıcısı gibi yazdırmak terbiyesizliğini yaptıranları bulmak ve afişe etmek bizim borcumuz olsun.
Koalisyon ortaklarından mı duydun böyle bir iddiayı? Kapatılan partilerinin gerekçelerine de yazamadılar bu iftiraları.

Siparişcin tüm benliğini kapladı da sen karıştırır mı oldun doruklarda gezenlerle, çukurlarda yatanları?

Ölmüş bir medya patron üstünden anlattığın iftiraları, önce,  rahmetli Erbakan‘a muhalif olmuş o patronun varisleri, sevenleri yalanlasınlar isterdik. Bilmeyiz, siparişcinize bulaşmak korkusu onlarda da mı var?

Ziyaretci Enver Bey’den önce  gelenler olmuş mudur rahmetli Erbakan’ın yanına, malları-mülkleri istenmek üzere…
Siparişcinin tetikcisi kalemşor yazmadığı için bilmiyoruz. Doğrudan merhum Enver Bey’den başlamış.

Rahmetli Erbakan, neden özellikle vurgulanan o teklifi yapmak için Enver Bey’in gelmesini beklemiş? Gidin, Enver bey’e söyleyin, deyip de yollayacağı kimsesi yok mu imiş? Ya Enver bey o gün de gelmese imiş… Önceleri de gelmemişmiş…

“Emrinize girmeye geldim,” demiş. Oraya gelene kadar başkasının emrinde mi imiş? Emircilerini niçin değiştirmek istiyormuş Enver Ören?

Televizyonu hemen devretmek…

Neden sadece televizyon? Gazetesinin de söz konusu edilmemesinden alınmamış mı merhum Enver Ören.
Ve heyete teslim etmek...

Yılların medya patronu Enver bey, neden tamam hocam deyip de heyeti tanık etmemiş olaya? Herhalde tetikcinin siparişcisi kadar akıllı olmadığından.

Ve neden Enver bey, sahibi olduğu onca medya organından hiç birinde bu olayı yazdırmamış.

“Emrinize girmeye geldim” diyerek başlatılan diyalog, “Teslim olmaya geldim”le sonlanıyorsa, tetikci aptallığından mı kaynaklanıyor bu fark?

Şimdi başa dönelim ve benzetilenin kim olduğuna bir bakalım. Alıntıladığımız kısmın bir önceki paragrafında şunlar yazılmış: “Reis’e biat edip, onun dar oligarşik kadrosunun emrine girmelisiniz.”

Benzetilen, Reis’miş. Yani Cumhurbaşkanımız..

Benzeyen, benzetilen karşılaştırmasına, mukayesesine girmemize gerek yok. 

Tetikci kalemşor “böyleydi” derken, bir eşitlikten bahsediyor. Fakat biz benzetilenden hareketle siparişcisinin karakterini belirlemeye çalışalım.

Tetikcinin Reis diye tanımladığı, bu ülkenin meydanlarında az mı haykırdı “Ne istediniz de vermedik” itirafını.
Demek ki ortada bir isteyen var.

İsteyenin istediği hep yasal sınırlar içinde kalınarak mı verildi, yoksa istenileni vermek üzere yasalarda tadilatlar mı yapıldı?

“Ne istediniz de vermedik” cümlesindeki geçmişe hasret duygusunu, siparişcin hissetmemiş olamaz ey tetikci kalemşor.

Hasret bitsin, çağrılarının kulaklarında çağıldaması da dinmemiştir henüz.

Belki de bu yüzdendir, Avrupa basınında “şartlar uygun olursa anlaşabiliriz” demeçlerinin yazılması.. Zira bu ülkede İsmet Paşa’nın “şartlar uygun olursa, ihtilal meşru olur” dediğini ve şartların uygunlaştırılıp ihtilallerin yapıldığını o demeci yayımlayanlar da bilmektedirler.

Yoksa senin bu yazın da ey tetikci kalemşor, bir şartları uygunlaştırma yazısı mıdır ki Rahmetli Erbakan’ı hedef yapıyorsun iftiralarınla... Onların da Erbakan’a karşı durarak iktidar olduklarını ve o yolda, isteyene istediklerini verdiğini hatırlatıyorsun.

Belki de “Anlaşmayacağım” diyenin restinde, “Bu şartlarda anlaşmayacağım. Daha lehime olan şartlar isterim” arzusu sezmiş olabilirsin ey tetikci kalemşor ve bu sezginle yahut aldığın emirle, “Bugün yaşanan her şeyi” rahmetli olmuş iki insanın üstünden meşrulaştırmaya çalışıyor olabilirsin.

Galiba öyle.

İsteyenin, kimlerden ne istediğinin kayıtlarının gayet açık ve net olarak ortalığa dökülüp saçıldığı şu günlerde, hemen ve şimdi sipariş merkezinizden bir özür bekliyoruz; rahmetli Erbakan hakkında değil böyle iftiralar yazmak, ona mersiyeler düzmek de haddiniz olmadığından..

Çünkü sizler “öyle”siniz!

Necati Tuncer - Milli Gazete

http://www.tv5haber.com/47507_Erbakan-a-iftira-atan-tetikci-kalemsor-Gonultas-a-cevap!.html 

Post has attachment
Güney Azərbaycan Milli Oyanış Hərəkatı (GAMOH)
Türkiye (TSK) K.İrakda resmen Barzani Peşmergelerinin eğitimine istart verdu...

Paylaş gönüldaş...
Paylaş ki ölüm uykusuna dalan ve yok oluş batağına batan Türk uyansın 

https://www.facebook.com/GuneyAzerbaycanMilliUyanisHareketi/photos/a.155728867809140.29030.152768241438536/774426162606071/?type=1
Wait while more posts are being loaded