Post has attachment
بحران #گيشه در هاليوود
كاهش ١٥ درصدي گيشه در تابستان ٢٠١٧
@Filmovies
رودخانه ويند؛كم هزينه،پرفروش و محبوب منتقدين
همه در انتظار آخرين اقتباس سينمايي استيفن كينگ
http://www.filmovies.ir/بحران-در-گیشه/

Post has attachment
عجب سالی بود امسال
دو مرگ غیر قابل هضم

#عباس_کیارستمی
#علی_معلم
Photo

Post has attachment
فیلم های خوب رو معرفی کنید...ممنون
Photo

Post has attachment

Post has attachment
نقل قول معروفی است که فیلم یعنی نوشتن با دوربین
وجود نابغه ای همچون راجر دیکینز در کنار آدمهای معرکه ای چون برادران کوئن می تواند کلاس درسی باشد برای همه عاشقان سینما تا جور دیگر ببینند و بعدتر که مزه این تصاویر ناب در وجودشان ته نشین شد بروند دنبال اینکه بفهمند اهمیت ترکیب بندی در قاب بندی چیست و چگونه می توان با پر رنگ تر کردن مرکز قاب و نادیده گرفتن نقاط طلایی در قاب تصویر چه حس و حالی را خلق کرد
پ ن : خوشحالم که بعد از مدتی طولانی در خدمت دوستان عزیز خود هستم
مهدی ریاضی
Photo

Post has shared content
ایده ای که شب قبل به ذهن می‌رسد اگر ماه بعد بسازید قطعا ایده بدی است. ایده ای که برای سال ها می ماند و هیچ وقت آن را فراموش نمی‌کنید آن را باید بسازید.
برای فیلم درباره الی عکسی داشتم از فردی که کنار ساحل خیس ایستاده و انگار عزیزی را در دریا از دست داده و منتظر جنازه اش است. از 23 سالگی این عکس با من بود تا 36سالگی که بالاخره آن را ساختم. این ایده ها که هسته اساسی فیلم بعدی را می سازد مثل دم کشیدن چای است که برای آماده شدن به زمان نیاز دارد...

اصغر فرهادی
Photo

Post has attachment

Post has attachment
*بروس لی و استیو مک
کویین*
Photo

Post has attachment

Post has attachment
افتخاری دیگر برای سینمای ایران
اعلام نتایج فستیوال کن 2016
جایزه بهترین فیلمنامه برای اصغر فرهادی
شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد

امشب در کن
شهاب حسینی به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن برگزیده شد. بازی درخشان حسینی در فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی این جایزه را برای او به ارمغان آورد.
شب رویایی فیلم «فروشنده» با اهدای جایزه بهترین فیلمنامه به این اثر ادامه پیدا کرد. اصغر فرهادی نویسنده و کارگردان این فیلم است.

الیویه آسایاس و کریستین مونجیو نخل طلای بهترین کارگردانی را از آن خود کردند. آسایاس کارگردان «خریدار شخصی» و مونجیو کارگردان فیلم «فارغ‌التحصیلی» است. جایزه بزرگ جشنواره کن به خاویر دولان کارگردان فیلم «این تنها پایان جهان است» اهدا شد. در همین حال جایزه هئیت داوران کن به فیلم «محبوب آمریکایی» به کارگردانی آندریا آرنولد رسید.

در حالی که شهاب حسینی عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره کن را از آن خود کرد، ژاکلین خوزه برای نقش‌آفرینی در «ما' رُزا» جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد.

 هئیت داوران این دوره از جشنواره فیلم «من، دنیل بلیک» به کارگردانی کن لوچ را شایسته دریافت نخل طلا دانستند. در دور پیشین جشنواره کن ژاک اودیار با فیلم «دیپان» نخل طلا را از آن خود کرده بود.

هیئت داوران این دوره از جشنواره کن را کتایون شهابی، دونالد ساترلند، کرستن دانست، آرناد دسپلچین، مدس میکلسن، والریا گالینو، لاسلو نمش و ونسا پارادایس با ریاست جرج میلر کارگردان استرالیایی تشکیل می‌دهند.

دوربین طلایی جشنواره کن برای فیلم «الهی» به هدی بنیامینا رسید. جایزه دوربین طلای جشنواره کن هرسال به بهترین فیلم اول یک کارگردان از میان فیلم‌های حاضر در جشنواره اعطاء می‌شود.

خوانخو ژیمنیز برای فیلم «تایم‌کُد» نخل طلای بهترین فیلم کوتاه جشنواره را از آن خود کرده است. در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کن ژان‌پیر لئو بازیگر کهنه‌کار سینمای فرانسه نخل طلای افتخاری را دریافت کرد.منبع: خبر آنلاین
Photo
Wait while more posts are being loaded