Post has attachment
Jestem o rok starszy...
I smaczniejszy ;)
Photo

Post has attachment
1 moduł skończony, zostało 16...
Photo

Post has attachment
Przyszło moje pierwsze zamówienie z Bricklink.com, w skład którego wchdzą m. in. części do ciężarówki!
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Zrobiłem sobie profil na Rebrickable.com

https://rebrickable.com/users/MrCin/profile/

Na razie niewiele tam instrukcji Technic, ale będę tam dodawał nowe. Aktualnie jest tam 1 model Technic, 2 mechanizmy i kilka miniaturowych modeli Classic i Star Wars. Warto zaobserwować :)

Post has attachment
Są ferie, jest postęp. Rysy kabiny są już dość widoczne, dodatkowo zabrałem się za ulepszanie i upiększanie dźwigu - poprawiłem chwytak, dodałem wysuwaną sekcję i fotel operatora. Z tyłu dobudowałem działające podpory.
Photo

Post has attachment
Trochę żal tak po prostu rozbudować Unimoga, ale wyjęte z niego części posłużą do tworzenia następnych modeli, zwłaszcza, że właśnie zaczynam ferie, dzięki czemu będę miał więcej czasu!
Oto podwozie ciężarówki do drewna. W tym niewielkim modelu ma się znajdować dużo funkcji, min. skomplikowany układ kierowniczy z ruchomą kierownicą sprawiający, że koła skręcają się niemal w miejscu. W modelu znajduje się też silnik PFM napędzający skrzynię rozdzielczą, z której wychodzą trzy osie: jedna do obrotu obrotnicy, dwie kolejne przechodzą prze jej środek i napędzają dźwig. Chwytak ma mechanizm automatycznego zatrzasku. Ponadto w modelu znajduje się para diod LEGO.
Photo

Niezła kabaryna 😕

Post has attachment
Tymczasem na Hoth...
Photo
Wait while more posts are being loaded