Post has attachment
Temat: Przedwczesny wytrysk.

Jak cieszyć się ze zbliżającej się upojnej nocy, kiedy wiemy, że nasze stosunki nie trwają zbyt długo? 

Właśnie w tym rzecz, aby się nie stresować. Nie myśleć o tym, iż zaraz nastąpi wytrysk. Naturalnym sposobem wydłużenia stosunku, jest rozproszenie, częste wychodzenie (w którym możemy zadowalać partnera/ partnerkę) oralnie lub przedłużyć jej grę wstępną.

Miejmy świadomość, że mamy do wykorzystania wiele narzędzi do zabawiania kobiety - masażery, piórka, klipsy na sutki, pejcze i wiele innych, które pomogą nam rozpalić partnerkę do czerwoności, co pozwoli przyspieszyć jej szczytowanie. Tym samym da drugiej osobie możliwość odczekania z wytryskiem.

Występują również metody chemiczne na przedłużenie stosunku tj. spraye, tabletki, suplementy diety.

Jednak przed podjęciem leczenia metodami chemicznymi, postarajmy się znaleźć przyczynę. A jeżeli to nam się uda to zawsze można wspomóc się zabawkami, które urozmaicą nasze życie sexualne i druga połówka nawet nie zauważy długości stosunku, a będzie rozkoszowała się każdą sekundą. 

Pierścień wibracyjny jest idealnym narzędziem do zaspokojenia partnerki i wysłużenia stosunku. Koszt jest nieduży, bo ceny rozpoczynają się od 9 zł... A jaka przyjemność...? Sprawdźcie sami.

Na stronie www.lukardis.pl jest dostępny dany produkt i wiele innych... 

https://www.lukardis.pl/pl/p/Hot-Sex-Vibrating-Ring-Wibrujacy-pierscien./195
Wait while more posts are being loaded