Post has shared content
عکسی که جهانی رو تحت تاثیر قرادادوبه مونالیزای قرن معاصر معروف شد
❇️دختربچه‌ای که از دست داعش فرار کرده و چهره ا ش همزمان ترکیبی است از ترس،شادی، غم و اضطراب👀👀
http://i.imgur.com/knGrSzS.jpg
@hambastegi1396

#همراه_بهاییان #زندانی #ايران #زاهدان #اراک #قزوین #تهران #مشهد #اصفهان #شیراز #اهواز #تبریز #کرج #رشت #گیلان #زنجان #ایران
#سنندج #ارومیه #اردبیل #مهاباد #کرمانشاه #همدان #قائمشهر #یزد #آبادان

Post has shared content
گردهمایی - هلیکوپتر در افغانستان - آثار برجام - دلارهای نفتی - میثم مطیعی تلگرام @Rpake

Post has attachment
تجمع اهالی محله اوزی بندرعباس دراعتراض به نصب دکل های مخابراتی!
روز(31خرداد)، اهالی محله اوزی ها در شهر بندرعباس با تجمع در محل گودبرداری مخابرات که جهت نصب دکل بی تی اس انجام شده بود، نصب دکل جدید در کنار مدرسه دقت و در محل کنونی و همچنین در محل عبور و مرور شهروندان و فاصله دکل با منازل مسکونی را مغایر قانون و سلامت اهالی عنوان کردند.

Post has shared content
خبرگزاری پاسداران: صدای پای (مجاهدین) شنیده می‌شود
به‌مناسبت سالگرد قیام ۳۰خرداد، سپاه پاسداران در مطلبی با عنوان «صدای پای (مجاهدین) شنیده می‌شود»، در خبرگزاری خود نگرانی رژٰیم را از افزایش خطر مجاهدین پس از انتقال از لیبرتی به اروپا آشکار کرد و نوشت 30خردادماه یادآور اعلام جنگ (مجاهدین) علیه (نظام) است که با آنچه عملیات «رعد در آسمان بی‌ابر» می‌نامیدند به خیابان ریختند؛ هر چند پس از سالها، بار دیگر برای اقامت در اروپا ادعای عدم فعالیت تروریستی در پیش گرفتند.

سپاه پاسداران که در این نوشته از شدت ترس و وحشت دچار هذیان‌گویی شده، پس از ردیف کردن مشتی دعاوی مسخره، ترس و لرز رژیم را از تکرار قیامهایی مانند قیام تیرماه ۷۸و قیامهای سال ۸۸ و خطر مجاهدین برملا می‌کند، و می‌نویسد:
«فعالیت این گروه در دوره‌ای دوباره شدت یافت و تلاشها برای ایجاد تشنج و آشوب برای ایجاد یک کودتای خزنده، آن اندازه جدی شده بود که در 18تیر 1378 بسیاری کار را تمام شده می‌دانستند (و) این هماهنگی در فتنه 88 خود را عیان تر نشان داد؛ ... اینک در آستانه سالگرد اعلام جنگ مسلحانه، هم‌چنان بوی خون... به مشام می‌رسد»!
Photo

Post has shared content

Post has attachment
: اقدام به خودسوزی یک سپرده گذار


Post has attachment
هنا عقیقیان، سودابه مهدی نژاد و بهنام حسنی به زندان گرگان منتقل شدند
لحظاتی پیش در تاریخ صبح امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ سه تن از شهروندان بهایی ساکن گرگان جهت اجرای حکم به زندان امیرآباد گرگان منتقل شدند. هنا عقیقیان، سودابه مهدی نژاد و بهنام حسنی شهروندان بهایی ساکن گرگان پیشتر در تاریخ شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ پس از احضار از سوی وزارت اطلاعات جهت اجرای حکم، راهی زندان شده بودند که این حکم امروز اجرا و این شهروندان بهایی به زندان امیرآباد گرگان معرفی شدند.


Photo

Post has attachment
: تجمع دانش‌آموزان تهرانی مقابل وزارت آموزش‌وپرورش به‌دلیل لو رفتن سؤالات امتحان نهایی

صبح امروز جمعی از دانش‌آموزان شهر تهران در اعتراض به لو رفتن سؤالات امتحانات نهایی مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.یکی از دانش آموزان گفت: امروز در اعتراض به لو رفتن گسترده سؤالات امتحانات نهایی، جمعی از دانش‌آموزان مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند. متأسفانه مسئولان این وزارتخانه در رابطه با لو رفتن سؤالات پاسخ روشنی به ما نمی‌دهند و از اساس منکر این موضوع هستند
Photo

Post has shared content

پایان درگیری در قصر قند تعداد نامعلومی کشته و زخمی و بازداشت
رسانه‌های ایرانی به نقل از فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران از “انهدام کامل” تیم “انصار الفرقان” در قصرقند خبر دادند.در همین زمینه برخی از سایت های داخلی با انتشار ویدیو های از آتش باری شدید نیروهای امنیتی به سمت اهدافی در کوه های اطراف قصرقند خبر داده اند.تا این لحظه به طور مستقل قادر به کشف و شناسایی اسامی افراد کشته شده در قصرقند نبوده است. نصار الفرقان یک گروه مسلح بلوچ است که هدف خود را احقاق حقوق قوم بلوچ و اهل سنت ایران معرفی می کند.
Wait while more posts are being loaded