Post has attachment
Uwaga! Koniec imiennych zezwoleń na wózki - od tera należy robić szkolenia tylko z egzaminem UDT aby zdobyć legalne i bezterminowe uprawnienia
#wózki #szkolenia #szkoleniewozki #wozek #udt #imiennezezwolenia #lodz

Post has attachment
Znaczenie kwalifikacji potwierdzonych uprawnieniami UDT

Podejmując się obsługi czy konserwacji wózka widłowego, suwnicy, podestu czy innego urządzenia transportu bliskiego, musimy posiadać zaświadczenie kwalifikacyjne wydawane przez UDT. To nie tylko realizacja prawnego wymogu nałożonego przez stosowne ustawy i rozporządzenia. Z dzisiejszego artykułu dowiecie się z jakich innych powodów posiadanie legitymacji UDT jest tak ważne. Zapraszamy do lektury. :)

Post has attachment
Wózek Instruktor pisze o ważnych zmianach proponowanych w UDT - zezwolenia imienne mają być zniesione całkowicie! JEDYNYMI WAŻNYMI UPRAWNIENIAMI MAJĄ BYĆ UPRAWNIENIA UDT - ZIELONA LEGITYMACJA UDT OTRZYMANA PO ZDANIU EGZAMINU PAŃSTWOWEGO - EGZAMIN UDT ZDAWANY JEST PRZED KOMISJĄ PAŃSTWOWĄ ZŁOŻONĄ Z INSPEKTORÓW UDT.
Zmiany proponowane w Dozorze Technicznym 🔩🔩🔩✍️✍️
Zerknijcie co nowego przyniesie nowa ustawa ->>>🤔🤔🤔🤔
Jaka jest Wasza opinia? Co powinno się jeszcze zmienić? Co myślicie o proponowanych zmianach?
#udt #zmiany #ustawa #dziennikustaw #zmianaprawa #egzaminudt #uprawnieniaudt
"W Art 17 podkreślono, iż uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego nie tracą mocy prawnej, natomiast imienne zezwolenia wydane przez pracodawców zachowują ważność do 31 grudnia 2020 roku . Okres ten uzasadniony jest zapewne ilością osób, które korzystały z możliwości pracy na wózku bez egzaminu UDT. Gdyby wszystkie te osoby musiały od razu wzbogacić swoje CV o kwalifikacje dozorowe, prawdopodobnie zakończyłoby się to paraliżem urzędu.
Moja ocena zamian jest pozytywna - faktycznie skończy się pewien etap luk związanych z uprawnieniami operatorów. Ponadto liczba osób zdających egzamin wzrośnie, co mocno zasili budżet…. "
http://wozek-instruktor.blogspot.com/2017/11/zmiany-proponowane-w-dozorze-technicznym.html
Zmiany proponowane w dozorze technicznym
Zmiany proponowane w dozorze technicznym
wozek-instruktor.blogspot.com

Post has attachment
Przegląd gaśnic - sprawdzenie szczelności

Ważne informacje na temat sprawdzania szczelności gaśnic - zaglądajcie na bloga :)

Post has attachment
Czym różnią się od siebie suwnica, wciągnik i wciągarka?

Wózek instruktor dziś na temat problemów z klasyfikacją niektórych urządzeń transportu bliskiego. Dzieli się z nami kilkoma praktycznymi wskazówkami. A jak to jest u Was - spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? A może sami mieliście dylemat, czy zakupiony/ używany sprzęt to suwnica, wciągnik czy wciągarka? Dajcie znać.

Post has attachment
Bezpieczeństwo urządzeń technicznych i instalacji - temat przewodni "Inspektora"

Na początku tygodnia polecamy lekturę jesiennego "Inspektora". Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo urządzeń technicznych i instalacji

Post has attachment
Co to jest UDT - zakres obowiązków oraz spis urządzeń podlegających pod UDT

Wiadomości o UDT w pigułce. Z artykułu dowiecie się m.in. gdzie sięgają korzenie UDT, czym zajmuje się UDT, jaką działalność prowadzi, jakie urządzenia pod niego podlegają oraz jaki rodzaj świadectw kwalifikacyjnych wydaje. Wiedza obowiązkowa dla wszystkich związanych z branżą urządzeń transportu bliskiego.

Post has attachment
Gaśnice - rodzaje i zastosowanie

Podstawowe wiadomości na temat rodzajów gaśnic i ich zastosowania. ;)
Gaśnice - rodzaje i zastosowanie
Gaśnice - rodzaje i zastosowanie
szkolenia-bhp-z-awansem.blogspot.com

Post has shared content
Dni Bezpieczeństwa Technicznego w UDT
Dni bezpieczeństwa Technicznego w Łodzi - Akademia UDT
3 października odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Dni Bezpieczeństwa Technicznego w ramach działalności Akademii UDT. Spotkania mają na celu propagowanie bezpiecznej eksploatacji urządzeń transport bliskiego oraz informacji o działalności Dozoru Technicznego.
Co to jest Dozór techniczny i jak nazywał się pierwotnie Urząd Dozoru Technicznego - http://awans-bhp-lodz.blogspot.com/2016/10/zmiany-w-udt-czyli-o-e-udt-i-planach.html oraz http://awans-bhp-lodz.blogspot.com/2016/08/stowarzyszenie-dozoru-kotow-w-warszawie.html
A poniżej informacje na temat Dni Bezpieczeństwa w UDT:
http://awans-bhp-lodz.blogspot.com/2017/10/dni-bezpieczenstwa-technicznego-w-udt.html?spref=fb

#awansBHP #awans #bhp #udt #akademiaudt #dnibezpieczenstwa #dnibezpieczeństwa
PhotoPhotoPhoto
04.10.2017
3 Photos - View album

Post has shared content
Zapisy na egzamin UDT
Zapisy na najbliższy egzamin UDT zamknięte - zapraszamy na kolejny wrześniowy termin na wózki widłowe, podesty, HDSy, żurawie samojezdne, ładowarki teleskopowe i suwnice
Zapisy na nazjbliższy egzamin UDT są już zamknięte - zapraszamy na kolejny termin 15 września - można zapisywać się pod numerem telefonu: 737-466-886.
Niezwlekajcie - można zapisywać się na kurs na wózek widłowy, podesty (zwyżki, cherry pick) , ładowarki teleskopowe, suwnice, żurawie przenośne typu HDS i żurawie samojezdne. Oprócz kursów obsługi prowadzimy też szkolenia z konserwacji. Poniżej galeria zdjęć z naszych szkoleń - realizacja u nas na hali szkoleniowej na urządzeniach z ważnymi decyzjami UDT lub na terenie firmy klienta - wg życzenia. Dla osób indywidualnych mamy elastyczny grafik szkolenia i dodatkowe materiały szkoleniowe oraz nielimitowaną liczbę godzin praktycznych.
#kursy #szkolenia #udt #egzamin #wózki #ładowarki #podesty #suwnice #HDS #żuraw #łódź #AwansBHP #awans #bhp
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.09.2017
12 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded