Post has attachment
#42patronatmedialny

(...) Przyciąganie, świadomość bycia i istnienia dwóch odrębnych cielesnych bytów, dwóch osób, które los w określonym miejscu i czasie dotknął bolesną traumą. Przyciąganie, odkrywanie nowego w perspektywie rodzącej się z każdym dniem określonej relacji. Rozsypany w drobny proch świat Nadii, bolesna, brutalna przeszłość, przygniatający bagaż życiowych doświadczeń i praca, która ma pomóc stanąć jej na nogi.
https://koominek.blogspot.com/2018/04/patronat-medialny-elzbieta-rodzen.html

Elżbieta Rodzeń & Zysk i S-ka Wydawnictwo
Photo

Post has attachment
https://koominek.blogspot.com/2018/04/43patronatmedialny.html

Terry Goodkind, Gniazdo, Dom Wydawniczy REBIS
Premiera: 2018.04.17
Photo

Post has attachment
Wszystkie osoby pracujące w IT zapraszamy na spotkanie branżowe Kariera IT, które odbędzie się w Katowicach 7 kwietnia (sobota). Miejsce spotkania - hotel Angelo.
Podczas wydarzenia będzie można poznać pracodawców poszukujących pracowników do działów IT, a także wysłuchać prelekcji. Zaplanowaliśmy również konsultacje CV z doradcą zawodowym.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-katowice-07-04-2018/
Photo

Post has attachment
W krótkim spojrzeniu na gorąco:

(...) Ktoś napisał, że Pasikowski uratował ten film, a jednak mam wrażenie, że pozostały proch i pył i puste plany zdjęciowe.
http://koominek.blogspot.com/2018/03/pitbull-ostatni-pies-2018.html
Photo

Post has shared content
Problem z #rozrusznikiem?🚘🚘🚘🚘
🌡️Mrozy i spadek temperatury wzrasta pobór #prądu i trzeba sprawdzić czy prąd🛠️ do rozrusznika trafia bez przeszkód. Sprawdzamy czy nakrętka zacisku nie jest obluzowana i trzeba ja dokręcić.

#naprawarozrusznika #polstarter #częśćialternatorów
Photo

Post has shared content
🤔 Spodziewasz się gości lub przygotowujesz przyjęcie dla wielu osób❓Zastanawiasz się, gdzie oni wszyscy usiądą❓

👉 Nie martw się❗Pufy typu Roller idealnie nadają się na takie okazje❗ 😁

👉 Różnokolorowe, stabilne i bardzo wygodne pufy wykonane z ekoskóry, na bazie kształtki styropianowej, to świetne siedzisko dla Twoich gości❗ 😍

➡️ http://pufy.pl/pufy/134-pufa-roller.html#/material-ekoskora

#pufaroller #roller #ekoskóra #pufadoław #pufapodnóżek #podnóżek #siedzisko #pufadosalonu
Photo

Post has attachment
Pierwszy z czterech napisanych przed laty felietonów o fotografii. Zapraszam do lektury.

(...) Od napisania cytowanych słów minęły bez mała prawie cztery dekady, jakże wiele się w tym czasie zmieniło, jak mocno zmieniła się również nasza świadomość postrzegania świata i wszystkiego, co nas otacza. Artystyczna wizja kreowania rzeczywistości, której początek datowany jest na 1839 rok została zabita przez wszechobecne telefony komórkowe, a także coraz bardziej popularne tablety. Zamiast odbierać i przekazywać dalej emocje wolimy je uwieczniać na wszystkim, co wpadnie w rękę nie zawsze mając świadomość, że później i tak nie będzie nie tylko nic widać, ale tym bardziej oglądać. I przewrotne w tym wszystkim jest ujęcie Placu Św. Piotra dziś i osiem lat wstecz, wtedy dłonie nie były zajęte, teraz blask wszelkiego rodzaju wyświetlaczy był większy, niż światło otaczających plac lamp.
https://koominek.blogspot.com/2018/01/o-fotografii.html
Photo

Post has attachment
Najnowszy rozdział "Internetowej celi" poleca się do lektury... powieść, która nadal czeka na swoje wydanie papierowe :)

(...) Jednak było coś jeszcze, myśl, która nagle się pojawiła. Miałam wrażenie, że pod płaszczykiem zadowolenia i spokoju ukrywa się jakaś tajemnica. Nie odczuwałam zagrożenia ze strony Roberta, jednak gdzieś tam głęboko ukrywała się pewna sprawa, zapewne natury osobistej, która mąciła spokój jego duszy. Wiedziałam, że nie mogę o to zapytać, nie dziś i jeszcze przez jakiś czas również musiałam milczeć. Wypadało jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać na odpowiedni moment. Znaliśmy się jeszcze zbyt słabo, być może był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i tylko ja miałam jakieś zwidy. Zapewne tak było, lecz...
https://koominek.blogspot.com/2018/01/internetowa-cela-no-16.html

Post has shared content
Wspaniale❗ Coraz więcej osób bierze udział w naszym Konkursie Mikołajkowym❗ 🎅 😍👌

👉 Jeśli ktoś jeszcze waha się, czy warto napisać List do św. Mikołaja,🎅 niech spojrzy na aranżację z Pufą Sako Modern, która jest główną nagrodą w naszym Konkursie. 🎁

➡️ http://pufy.pl/worki-sako/153-pufa-sako-modern.html

#konkurs #pomysłnaprezent #gwiazdka #niespodzianka #mikołaj #pufasako #woreksako #sakomodern #konkursmikołajkowy
Photo

Post has attachment
#zksiążkąprzykominku No. 13

Odszukaj ukrytą furtkę i sięgnij po książkę :)

Drażniący przez moment styl pisania autorki dosyć szybko stał się atutem tej książki. W umiejętny sposób wprowadza czytelnika w sam środek życia bohaterów malując wokół nich zjawiskowo emocjonalny obraz, a przy tym dzieląc się Bretanią, jak widokówką przesłaną z podróży.
https://koominek.blogspot.com/2016/11/16ksiazkapodpatronatem.html
Photo
Wait while more posts are being loaded