Post has attachment
Sene başında, mitoz ve mayoz bölünmeyi işlerken yaptığımız bir deneyin raporu. Çalışmayı yaparken, grup olarak bazı aşamaları tam olarak gerçekleştiremedik ve bu da aksaklıklara yol açtı. Ancak bize gerek raporu düzgün yazma gerekse deney aşamalarını eksiksiz yerine getirme açısından faydalı oldu.

Post has attachment
Daha önce duymadığım bir kavram olan dijital vatandaşlığı öğrendim. İnternet konusunda bazı farkındalıklar kazanmamı sağladı.

Post has attachment
Destanları ayrıntılı bir biçimde inceleyip kısaca afişe aktarmak aklımda kalmasını sağladı, bu yönden bana faydalı olduğunu düşünüyorum.

Post has attachment
 
Dil anlatım ve edebiyat dersinin ortak yürüttüğü bu çalışmada ben atölye kitabım olan Sinekli Bakkal'ı konu olarak ele aldım. Bu şekilde edebiyat dersinde tarih-edebiyat ilişkisini, dil anlatım dersinde sunumun nasıl yapılması gerektiğiyle ilgili çalışmayı yaptım ve arkadaşlarımın kitabı merak etmesini sağladım. 

Post has attachment
3 kez gitmeme rağmen farketmediğim bölümleri gördüm. Açık olmayan yerlerle birlikte sarayın ne kadar büyük olduğunu fark ettim. Genel kültür açısından katkıda bulunduğunu düşünüyorum.

Post has attachment
Günlük hayatımızda karşılaşmamızın mümkün oluğu tüp bebek, hamilelik gibi kavramların kapsamlı şekilde araştırıldığı bir çalışma. Sağlıklı bireyler yetiştirilmesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Farklı bir programda hazırlamış olmam da bana deneyim kazandırdı.

Post has attachment
Kendi fikirlerimizle ortaya koyduğumuz tamamen bize ait ürünleri öncelikle ayrıntılarıyla düşünüp daha sonra TinkerCad programıyla sanal ortamda hazırladık. Hazırladığımız bu ürünlerin prototipleri 3D yazıcılar tarafından çıkarıldı. Yaptığımız sunumlarda da eksiklerimizi görme gibi bir fırsatımız oldu ve tamamen bir ürünü pazarlama yöntemi izledik. İleriki hayatımıza faydalı olduğunu düşünüyorum.

Post has attachment
Cinayet romanı içerisinde tarihten izler bulmak biraz kafa karıştırmıştı. Yine de ödevimi yaparken yaptığım araştırmalarla konuyu anlayabildim.

Post has attachment
Anlamı bilinse de kelimeleri açıklamak zor olabiliyor. Yaptığımız bu çalışma kendimizi zorlamamıza ve en sonunda da kendi yöntemimizle kelimeleri açıklayabilmemizi sağladı.

Post has attachment
All Is One projesi için izlediğim bu film beni proje konusunda heyecanlandırdı ve film hakkında yazmam daha çok düşünmemi ve anlatılanları değerlendirmemi sağladı. 
Wait while more posts are being loaded