Post is pinned.
Наша система розцінок, від 20.03.14:
15мл, "рекламна" — 5грн;
30мл — 10грн;
50мл — 15грн;
100мл — 25грн;
250мл, "сімейна" — 50грн.
Можливі знижки!

Post has attachment
Чи знаєте ви, що жінки, котрі голять пахви, в 10 разів більш сприйнятливі до раку грудей, ніж ті, котрі лишають їх природними?
Photo
Photo
2014-07-31
2 Photos - View album

Достатньо неприємними для нас є випадки, коли люди відмовляються від він нашої продукції, в міру того, що… без запаху… кажуть, що "Який же тоді сенс?"… 
Так, для довідки, «дезодорант», «деодорант», чи «дезодоратор» — це «той, що позбавляє запаху»… тому, наш то Діамант, цілком відповідає своїй назві.
На нашу думку, людина і сама незле пахне… а запах дезодоранту часом гірше за запах поту 😳 … Але, навіть якщо так-таки, хотіти пахнути чимось іншим, то цілком можна придбати собі якісь парфуми, Діамант — боротиметься з запахом поту, а вже парфуми створюватимуть вам бажаний запах. 

І ще, така кумедна історія. Якось одна жіночка відмовлялась купувати Діамант, з вказаних вище причин… однак, важкими зусиллями, її вдалось вмовити. В результаті, наш продукт дуже сподобався її донці… яка їй його так і не віддає тепер .

В вас може виникати думка, "А наскільки ж безпечний цей «Діамант»?"
А подивіться-но, чи нема в складі вашої їжі харчової добавки Е523… може й не знайдете… Але якщо вам таки це вдалось — то, отже ви цілком безпечно можете дезодоруватись тим, що їсте .

Post has attachment
Чи відомо вам, що волосся під пахвами — такий самий повноцінний орган людського організму, як і скажімо печінка, чи нирки? Так, його роль справді, значно менша… однак вона таки є.
Ви вірите в Бога? Гадаєте, Він помилково створив там волосся?.. Ви справді вважаєте, що Він неправий?.. Ну-ну…
Може ви вірите в еволюцію і вважаєте, що це — непотрібний людині рудиментарний залишок? Тільки от, що ви мабуть не зауважували, що в тварин "на місці пахв" шерсті не так вже й багато, порівняно з рештою тіла… І от питання, звідки ж людині могло залишитись в спадок від тварин те… чого в них то і не було?..
Що ж таке пахви? Це — орган терморегуляції людського організму. І от саме волосся відіграє свою роль в плані зігрівання. Ні, ви помиляєтесь, вважаючи, що одягу достатньо для цієї ролі, часто вам може бути душно, а от для великих лімфовузлів, які знаходяться в цій ділянці тіла температура може бути занизькою, і саме це волосся рятує ситуацію.
Куди більш вагомою є функція охолодження. Воно ж полягає в тому, що виділяється піт, далі він випаровується, і саме процес його випаровування і дає ефект охолодження. Саме тому, блокування потовиділення з допомогою антиперспірантів є достатньо шкідливою і небезпечною дією (не кажучи вже про те, що додатково з потом виділяються ряд шкідливих речовин, з крові). Так, обираючи наш дезодорант, ви звісно не блокуватимете процесів потовиділення, але цього недостатньо. В чому ж тут роль волосся? Вся справа в тому, що розтікаючись по волоссю піт ефективно випаровується і досягається необхідного охолодження. Коли ж волосся нема — піт знаходиться лише на шкірі, і таким чином, він не випаровується в достатній мірі, а тому, задля досягнення необхідного ефекту, організм продовжує виділяти ще більше поту, що не лише є нераціонально, а й до того ж, незручно, бо надмір поту починає стікати. Якщо ж охолодження так і не стає достатнім, організм перегрівається, втомлюється, з'являється загроза теплового удару.
Ну і звичайно ж, видалення волосся — теж процес достатньо шкідливий. В першу чергу, ви в такий спосіб завдаєте шкірі механічоних пошкоджень. Однак, мало хто знає, що видалення волосся призводить до того, що організм задля відновлення свого захисту (до речі, він не знає, що це ви самі робите, він гадає, що то якийсь сторонній ворог, чи хвороба, з якими необхідно боротись) включає механізми прискореного нарощування волосся (за це відповідають чоловічі гормони, що в випадку жінок може призвести до значної втрати жіночності, особливо, якщо вони вдаються до такого, ще в період статевого дозрівання), а також набирання ваги (жир — теж захисна тканина). Але куди страшніша річ — це зростання загрози раку молочної залози у жінок.
Звісно, на кожного з нас має свій вплив мода, яка останнім часом схиляється до того, щоб людина була схожою на гумову ляльку… Однак, задумайтесь, чи справді воно того коштує, і чи справді гума така вже красивіша за живу людину, з її волосинками, зморшками і дрібними недоліками?..
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded