Post has attachment
KÖPEĞİM YENİ YILA YALNIZ GİRMESİN! DİYORSANIZ... 05522030754
Antalya Eğitim Merkezi pansiyon hizmetleri olarak yeni yılda da dostlarınızın yanındayız. Siz yeni yıl gecenizi dışarıda geçirirken aklınız evde kalmasın. Profesyonel Ekibimizle dostunuzun yeni yılı da geride kalan yılı kadar güzel geçsin istiyorsanız köpek otelimizin yeni yıl seçeneklerini inceleyin.
**Antalya Lara bölgesinde bulunan çiftliğimiz yeni yıl gecesinde dostlarınız için hizmetinizde. GÜNLÜK/30 TL.
**Köpeğim yeniyılda da kendi evinde hissetsin diyorsanız ev pansiyonumuz yeni yılda sizlerle. Köpeğiniz sıcak bir ev ortamında yeni yıla girsin . GÜNLÜK/50 TL
BİZİ ARAYIN YENİ YILDA İÇİNİZ RAHAT ETSİN :)) 05522030754
Photo

Post has attachment

Post has attachment
yetenek sizsiniz ilk tur performansımız

Post has attachment
PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 20:00 DE KÖPEĞİM MALİ VE BEN MURAT ALİ TUNA "YETENEK SİZSİNİZ" DEYİZ
Photo

bu perşembe yetenek sizsinizde köpeğim mali ile karşınızdayız kaçırmayın

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
malinois
Photo

Köpek eğitiminde önce biz köpeği anlamalı, sonra köpeğe bişeyler anlatmalı öğretmeye çalışmalıyız. Köpekler aktif, hareketli, enerji dolu ve en önemlisi sürü psikolojisine sahip canlılardır. Bu yüzden sahiplenip evimize aldığımız köpek bizleri insan yada sahip olarak değil sürüsü olarak görür ve bu sürünün içinde yer edinmeye, sürünün bir parçası olmaya çalışır. Yaşı ilerledikçe doğası ve içgüdüleri gereği sürüdeki seviyesini yükseltmeye istediklerini yaptırmaya, sınırlar çizmeye, sürünün yönetimini ele almaya çalışıp, söz dinlemeyen yaşanması zor köpekler haline gelebilirler. Bu nedenle, köpeklerin eğitimine erken yaşlarda başlamak çok önemlidir. Malesef ülkemizdeki köpek sahiplerinin büyük bir bölümü köpeğinin yaşı ilerleyip, karakteri oluşup, köpeğiyle ilgili başa çıkılmaz sorunlar yaşamaya başladıktan sonra profesyonel yardım almaya ihtiyaç duyar ve köpeğini eğittirmeye karar verirler. Fakat bu tamamen yanlıştır. Köpeklerin yaşı ilerledikçe eğitilmeleri zorlaşmaktadır. Köpeğinizin eğitimine erken yaşlarda başlamak sorunlu bir karakter oluşmadan köpeğin yaşamı boyunca istediğimiz karaktere sahip olmasını sağlar. Köpeklerin iyi veya kötü huylarını, alışkanlıklarını sahipleri oluşturur. Köpek sahibi kişilerin köpeğinin karakterini oluşturabilecek bilgiye sahip olmaları gereklidir. Bu nedenle profesyonel kişiler tarafından yardım almaya ihtiyaçları vardır. Köpek eğitiminin amacı; köpek ve sahibinin yaşamını kolaylaştırmak, ortak bir dil kullanarak birbirlerini daha iyi anlayabilmelerini sağlamaktır. Bu ortak dili kullanabilmek için köpeğin eğitilmesi yeterli değildir. Köpek sahibide eğitilmeli köpeğiyle ortak dili konuşabilmeli davranışlarını doğru yorumlamalı ve doğru davranışlarla cevap verebilmelidir. Bunu sağlamak ise köpek eğitmeninin görevidir. Bir köpek eğitmeni yeterli bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olup köpeğe en uygun eğitim yöntemlerini kullanarak köpekteki istenmeyen davranışları düzeltmelidir. Eğitmen, köpeğe gerekli komutları öğrettikten sonra köpek sahibine de eğitimli bir köpeği nasıl kullanacağını öğretip, köpek ve sahibinin ortak bir dil kullanmasını sağlamalıdır.
Unutmayalım ki; karşımızdakini anlayamıyorsak ona bir şey anlatamayız...
Wait while more posts are being loaded