Post has attachment
Kaymakamımız sayın Abdullah AKDAŞ’ın talimatıyla, Eğirdir Kaymakamlığı bünyesinde Avrupa Birliği Koordinasyon Merkezi kuruldu.
Hükümet Konağında çalışmalarını sürdüren koordinasyon merkezi ekibi kendi alanlarında uzmanlardan oluşuyor. Çalışmalarını proje üretme, projenin yürütülmesi, proje danışmanlık çerçevesinde sürdüren koordinasyon ekibi, bölgedeki ajans ve projelere hibe veren kuruluşlardan faydalanmak, İlçemize artı değer katmak amacıyla mesai harcamaktadır.
Koordinasyon Merkezi ekibi ayrıca; Kaymakamımız Sayın Abdullah AKDAŞ’ın kurduğu “iş takip programının” yürütücülüğünü yapmaktadır. İş Takip Programı (EKİP), web tarayıcıları üzerinden erişilebilen; Eğirdir ilçesindeki vatandaşlardan gelen talep, ihtiyaç ve şikâyetlerin hızlı bir şekilde ilgili kuruma aktarılmasını sağlayan sistemdir. EKİP, kurumlar arası görev koordinasyonunun ivedilikle gerçekleştirilmesini sağlar.
Koordinasyon Merkezi iletişim bilgileri: (0246)3113314- egirdirabproje@gmail.com
Photo

Post has attachment
Kaymakamımız sayın Abdullah AKDAŞ, Kısa süre önce Tamirat ve Tadilatı başlatılan Bedre Plajında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Uğradığı tahribat nedeniyle evvelce çeşitli eleştirilere maruz kalan Bedre Plajında, kısa süre önce Kaymakamımız sayın Abdullah AKDAŞ’ın girişimleriyle tamirat ve tadilat çalışmalarına başlanmıştı.
Devam eden çalışmalarda Bedre plajı yeni yüzünü göstermeye başladı. Tuvalet, duş kabinleri ve soyunma-giyinme kabinlerinin bir kısmı tamamlandı diğer kabinlerde en kısa zamanda tamamlanacak, ağaçlarda gençleştirmeler, piknik alanları ve yürüyüş yollarında, Plajda düzenlemeler devam etmekte.
Kaymakamımız sayın Abdullah AKDAŞ “Bedre Plajında çalışmalarımız artık yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Çalışmaları her aşamasında bizzat yakından takip etmekteyim, bu sene, buraya gelecek tüm vatandaşlarımız yepyeni bir Bedre Plajı ile karşılaşacaklar. Ülkemize ve Ispartamıza yakışır bir Plaj ve mesire alanı olacak.” Dedi.
Photo
Photo
9 12 2015
2 Photos - View album

Post has attachment
Bedre Plajı çalışmalarından görünümler
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
9 12 2015
6 Photos - View album

          Ulusal Kırsal Kalkınma Strateji Belgesi, Türkiye Kırsal Kalkınma Planı ve Isparta Kısal Kalkınma Planına uygun olarak İlçemizin Kırsal Kalkınma Planı; Kaymakamlığımız önderliğinde, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) teknik desteği ile hazırlanmaya başlanmıştır.
           Bu kapsamda ilk toplantı, 19.11.2015 tarihinde saat:09.30'da Su Ürünleri Araştırma Enstitüsünde " EĞİRDİR'DE KIRSAL TURİZMİN GELİŞTİRİLMESİ" adı altında yapılacaktır.

Post has attachment
Kaymakamımız sayın Abdullah AKDAŞ'ın katıldığı ; Eğirdir Kaymakamlığı öncülüğünde, Eğirdir Belediye Başkanlığı sponsorluğunda ve Eğirdir İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Eğirdir Şubesinin katkılarıyla hazırlanan 'EĞİRDİR’İN ZİYNETİ ZEYNİLER' sempozyumu yoğun katılımla gerçekleşti.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-16
4 Photos - View album

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-12
8 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded