Post has attachment
Jak skutecznie zaistnieć w sieci jako start-up?

Zapraszam do lektury artykułu z 5 cennymi wskazówkami, który swego czasu przyniósł nam zaproszenie do wygłoszenia wykładu o skutecznym marketingu internetowym dla start-upów. ➡️https://goo.gl/iXl1My ⬅️

Post has attachment
Wolves Summit to największa w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona innowacyjności i przedsiębiorczości. Już 27 i 28 października w Warszawie odbędzie się druga edycja tego wydarzenia. Przyjdź i upoluj swoją przyszłość! #warszawa   #polska   #startup   #wolvessummit  

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Warsaw Startup Game to edukacyjna gra miejska o charakterze ekonomicznym podczas której uczestnicy indywidualni lub dwuosobowe zespoły przekonają się na własnej skórze, jak wygląda życie przedsiębiorcy od pomysłu na biznes, poprzez poszukiwania sposobów na finansowanie swojego projektu, pozyskiwanie klientów, problemy z fiskusem, aż do końcowego sukcesu.
http://www.startupinsider.pl/?p=2756

Post has attachment
W Startup Contest powered by Starter  mogą wziąć udział pomysły znajdujące się we wczesnej fazie realizacji, ale posiadające już co najmniej wersję demo swojego produktu. Zgłoszenia firm kreatywnych można dokonywać poprzez stronę www.infoshare.pl/startup-zone tylko do 4 maja. Zwycięzców poznamy podczas ostatniego dnia konferencji infoShare, 12 czerwca br. 
Photo

Post has attachment
Już 14 kwietnia rozpocznie się jedno z największych technologicznych wydarzeń goszczące 1500 uczestników oraz 300 startupów Wolves Summit A my w ten wiosenny i słoneczny piątek mamy dla Was zaproszenia na 3-dniowy wilczy szczyt Jeśli chcesz poznać startupy, inwestorów oraz liderów branży z takich krajów jak: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Niemcy, Słowenia, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia i USA. Nie czekaj tylko dziś do zdobycia bezpłatne zaproszenia!!!! Udostępnij ten post i napisz maila ze swoimi danymi na adres redakcja@startupinsider.pl.
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded