Post has attachment

Post has attachment
#اطلاعیه
سلام دوستان گرانقدرمان
با توجه به اینکه خوشبختانه گروه کاریابی توانسته است برای دوستان زیادی مفید باشد و مدتی است که تکمیل ظرفیت شده است ، گروه دوم کاریابی را شروع می کنیم .
در گروه کاریابی فقط آگهی استخدام با تک #استخدام ، رزومه با تگ #CV و مطالب آموزشی مرتبط با استخدام با تگ #آموزش  درج می شود .
لطفا اگر برای خودتان یا دوستانتان تصور می کنید این گروه می تواند مفید باشد با رعایت نکته ی گفته شده همراه شوید.
مطالب دو گروه کاریابی برای هم فورواد می شود لطفا اگر در اولی عضو هستید در دومی عضو نشوید تا دوستان بیشتری از این فرصت بتوانند استفاده کنند .
لینک گروه کاریابی مدیران ایران :
https://telegram.me/joinchat/03e6b34501bbefc068eb6ce93a950f40

ایمیل دریافتی :
با سلام خدمت دوستان و اساتيد بزرگوار 
شركت معدني و صنعتي گل گهر به یک متخصص  IT دارای مدارک معتبر و سابقه جهت تصدي پست مديريت IT  شرکت بصورت تمام وقت نیازمند است. علاقمندان مي توانند رزومه خود را به اينجانب ارسال نمايند.
محل فعاليت : كرمان - سيرجان - كيلومتر 55 جاده شيراز-شركت معدني و صنعتي گل گهر 
جهت كسب اطلاع از شرايط و حقوق و مزاياي شركت با شماره زير تماس حاصل فرماييد: 4203038-0345
فاکس: 4229000-0345
*شركت معدني و صنعتي گل گهر بزرگترين توليد كننده كنسانتره و گندله و سنگ آهن در سطح كشور مي باشد و داراي 5000 نيروي انساني مي باشد.

Post has attachment

Post has shared content
بيشتر شما عزيزان مي دونيد كه من مديرعامل باشگاه فوتبال داماش تهران هستم . جند روزه تحت فشار قرار داريم تا تغيير نام بديم . از همتون درخواست دارم اگر ميتونيد براي ما اسپانسري پيدا كنيد كه علاقه مند در سرنايه گذاري ورزشي باشه ازتون صويمانه ممنون ميشم.فقط اين بدونيد نتايج مارو هروز چهار روزنامه و هفته اي بيش از ده هفته نامه و مجله كار مي كنن كه مي تونه اسم موسسه شما ره گوش همه برسونه تازه اين به غير از معافيت هاي مالياتي هست كه شاملتون ميشه.
اگر براتون مقدوره دست به دست كنيد اين حداقل كمكي هست كه مي تونيد به ما بكنين.
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded