Post has attachment
Prascujeme na tom, abychom s Vámi byli další rok. Pokud vše půjde dobře ohledně zaplacení a administrtace, oslaví web http://rhmusic.org první velké jubileum. Bude nám 10 let. Díme Vám vědět, jak to dopadlo, ale žádmé viditelné změny se konat nebudou, protože memí čas je udělat. 

Šťastné a veselé Vánoce a úspěšný rok 2015 přeje RHMUSIC.ORG Hudba Robina Hronka

Post has attachment
Zajímá Vás hudba Robina Hronka a nestačí Vám k tomu Facebook a Google+? Nyní máte možnost označit jako svůj zájem Hudbu Robina Hronka pomocí nástěnky na službě Pinterest: http://www.pinterest.com/rhronek/rhmusicorg/ 

Pinterest the Robin Hronek ´s music :-)

Post has attachment

Post has attachment
Nevíme, jestli budeme chtít čekat na přechod na nový registrační systém, kde domína našeho webu přejde k jinému registrátorovi, protože některé změny k lepšímu na http://rhmusic.org chceme pomalu dělat už kvůli novému speciálnímu kanálu na YouTube. Máme počkat? řekněte nám to v komentářích. Děkujeme.

Post has attachment
Na našem novém YouTube kanále máme pro Vás video o hudebním profilu Robina Hronka, kam Vás chceme totu cestou pozvat. Tady je to video: Jak najít Robina Hronka na MixCloudu . Zajímavé na tom videu je, že malá hudební ukázka z MixCloudu není z autorské tvorby Robina Hronka, ale jsde o úpravu hudby Robina Hronka v úpravě jeho kamaráda, který dal hudební tvorbě nový rozměr.

Post has attachment
Váte o tom, že na mojí hudbu  máme speciální kanál na YouTube? Čeští příznivci mojí hudby  se mohou těšit z nového kanálu, který je zde: https://www.youtube.com/channel/UC4BD_bC4cYmK89Jl1-mZQzg .

Od včerejška (10.1.2014) má hudba Robina Hronka nový vlastní kanál na YouTube. Jako pozvánku tu máme záznam zkušebního hangoutu: RHMUSIC Hangout .

Post has attachment
Spotify je v České republice, ale pro hudbu Robina Hronka to nenií. Zůstaneme u SoundCloudu a MixCloudu. Na Spotify to musí přijít z profesionálního zdroje.. Nicméně proč to nezkusit http://spotify.com 

Post has shared content

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded