Post has attachment
بچه ها کانال خوبیه
همه چی داره
ضرب المثل ها و ریشه هاشون
دیالوگ ماندگار
دلنوشته
عشقولانه
داستان هم کوتاه و هم دنباله دار
گزیده کتاب
تلنگر
و....
من خودم واسه این عضو شدم که دیگه میتونستم همه کانالامو پاک کنم وقتی همه رو یه جا داره

https://telegram.me/joinchat/AQ8tjj6IITx3AjKfExuL8Aهرجامیری جوکهاش تکراریه😔
بیا ببین چی پیدا کردم😜
اصلا تبلیغات نداره😮
پر از خنده و سرگرمی😂
خنده به شرط جر خوردن وگازگرفتن فرش😝
اینجا رو لمس کنید زود الان حذف میشه😍
https://telegram.me/pashizz

داستان آموزنده مانع پيشرفت شما کیست؟
وقتى کارمندان به اداره رسیدند ، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود:
دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت 10 در سالن اجتماعات برگزار مى‌شود دعوت مى‌کنیم!
در ابتدا ، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت مى‌شدند اما پس از مدتى، کنجکاو مى‌شدند که بدانند کسى که مانع پیشرفت آن‌ها در اداره مى‌شده چه كسي بوده است!!؟
این کنجکاوى، تقریباً تمام کارمندان را...
ساعت10 به سالن اجتماعات کشاند. رفته رفته که جمعیت زیاد مى‌شد هیجان هم بالا مى‌رفت. همه پیش خود فکر مى‌کردند: این فرد چه کسى بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟ به هر حال خوب شد که مرد!
کارمندان در صفى قرار گرفتند و یکى یکى نزدیک تابوت مى‌رفتند و وقتى به درون تابوت نگاه مى‌کردند ناگهان خشکشان مى‌زد و زبانشان بند مى‌آمد.
آینه‌اى درون تابوت قرار داده شده بود و هر به درون تابوت نگاه مى‌کرد، تصویر خود را مى‌دید. نوشته‌اى نیز بدین مضمون در کنار آینه بود:
تنها یک نفر وجود دارد که مى‌تواند مانع رشد شما شود و او هم کسى نیست جزء خود شما. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید زندگى‌تان را متحوّل کنید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید بر روى شادى‌ها، تصورات و موفقیت‌هایتان اثر گذار باشید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید به خودتان کمک کنید.
زندگى شما وقتى که رئیستان، دوستانتان، والدین‌تان، شریک زندگى‌تان یا محل کارتان تغییر مى‌کند، دستخوش تغییر نمى‌شود. زندگى شما تنها فقط وقتى تغییر مى‌کند که شما تغییر کنید، باورهاى محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسى هستید که مسئول زندگى خودتان مى‌باشید.
مهم‌ترین رابطه‌اى که در زندگى مى‌توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است.
خودتان را امتحان کنید. مواظب خودتان باشید. از مشکلات، غیرممکن‌ها و چیزهاى از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت‌هاى زندگى خودتان را بسازید.
دنیا مثل آینه است. انعکاس افکارى که فرد قویا به آن‌ها اعتقاد دارد را به او باز مى‌گرداند. تفاوت‌ها در روش نگاه کردن به زندگى است.
@hekait

زندگی یک اثر هنریست !
نه یک مسله ریاضی!
بهش فکرنکن!
ازش لذت ببر.

Post has attachment

بنام خدای آفریده گار / چرا این چرخش باعث شده اگر تو زود تر از من چیزی را کشف کردی پیشرفت تو باعث بشه سواستفاده کنی و مرا به راه های بی هوده بکشانید ایا انسانیت و حقوق تمام انسانها درچند نوع خلاصه می شود ایا ارتباطات برای این پیشرفت می کند ایا انسان به حیله و نیرنگ احتیاج ضروری دارد ایا کسانی می خواهند بگویند ما با شعور تر هستیم این یعنی تجاوز به حقوق انسانهای دگر/ بگذار شبم به پایان برسد شب تو روزهای من بشمارد خدای بزرگ اول عدالت را افرید بعد من و تو را آفزود // مختار قهرمانی راد 16 / 9 / 1393

روزی توی فیلم رازبقا دیدم پرنده ای مشخص که کارش این بود با دیدن بومیان جسته جوگر عسل با اواز خواندن انها را با فاصله ای کم و با اواز خواندن هدایت می کرد به جای که کندوی زنبور عسل بود با این کار فقط به خاطر این که بتواند عسل بخورد وقتی انها کارشان تمام شد

Post has shared content
يه ضرب المثل قديمى هست كه ميگه :
ما چايي رو ميخوريم واسه رنگش وگرنه كيرم تو طعمش

یه روز یه  بدبختی نشسته بوده داشته از تو آشغالی نون خشک در میاورده میزده تو جوق آب میخورده بعد هر لقمه که میخورده هعی میگفته خدایا شکرت ممنون که ب من روزی دادی این همه لطف به من داشتی و اینا باز دوباره یه تیکه دیگه نون خشک از تو آشغالی بر میداشته میزده تو آب میخورده یه نفر بهش میرسه میگه : اخه بیچاره این یه تیکه نون خشک که دیگه این همه شکر و سپاس نداره چرا اینقدر شکر میکنی واسه همین یه خورده ؟؟؟
طرف میگه : این حمد و سپاسی که من دارم میگم برا خدا از فحش خوار و مادر بدتره 
:)

دل به دل راه داره
Wait while more posts are being loaded