Post has attachment
بسم الله الرحمن الرحيم(شبکه پویا. کودکان روافض را از همان کودکی به یهودی بودن تشویق میکند و یهودی بودن در خون این قوم مخرب اسلام است)
وقتی روافض علناً در تلوزيونشان به صحابه رسول الله صلى الله عليه وسلم توهین میکنند دیگه چطور عقلی قبول میکنه که اونها قصد تخریب اسلام رو ندارن و از یهود نیستند؟؟؟
حضرت معاویہ بن ابوسفیان رضی اللہ تعالیٰ عنہ کسی بودند که حضرت حسن بن علی رضی اللہ تعالیٰ عنہ خود حکومت رو به ایشان واگذار کردن و گفتند شما بهتر میتوانید مسلمین را رهبری کنید پس این امر را بر عهده شما میگذارم
جانم فدای ابن أبي سفيان حضرت امیرالمومنین معاویہ رضی اللہ تعالیٰ عنہ

Post has shared content

Post has attachment
🔴🔴🔴مهم مهم مهم 🔴🔴🔴

دعای سخنگوی داعش مستجاب شد..

ابو محمد العدنانی سخنگوی رسمی گروه تروریستی داعش سال ۲۰۱۴ با منتشر کردن صوتی جهت اینکه ثابت کند خداوند با گروه تروریستی داعش می باشد از خداوند خواست تا اگر داعش دولت خوارج است هر چه سریعتر فرماندهان آن را بکشد و پرچم آنرا به زمین بزند

اما پس از هلاکت خود ابو محمد العدنانی بسیاری از گروه های تروریستی حاضر در سوریه با منتشر کردن تصاویری اعلام کردند خداوند دعای العدنانی را مستجاب کرده است زیرا تا قبل از دعای او فقط البیلای وزیر جنگ داعش و حجی بکر دوست نزدیک ابوبکر البغدادی به هلاکت رسیدند اما بعد از دعای او: العدنانی، ابو علی الانباری، جان جهادی، ابو عمر الشیشانی، ابو علاء العفری، ابو الحسن العراقی، ابو ثابت العراقی، ابو ایمن العراقی، سعید خان، عثمان آل نازح، شاکر وهیب، ابوبکر العراقی و بسیاری از فرماندهان داعش در عراق، سوریه، یمن و افغانستان به هلاکت رسیده اند


Photo

Post has attachment
😊✋سلام .سلام.سلام .و هزاران سلام و عرض تبریک بر تمام شیعیان و محبان اهل بیت رسول الله ..سلام بر دوست داران علی و فاطمه..هموطنان گلم .شیعیان عزیز.عیدتون مبارک..عیدغدیر خم بر تمامی ملت ایران و تمامی شیعیان دنیا مبارک باد....مبارک .مبارک مبارک ...به کوری چشم تمامی دشمنان اسلام و دشمنان ایران و و دشمنان شیعیان ...
کور شود هر انکس که نتواند دید...
الهی آمین یا رب العالمین ...
((بفرست بر محمد وآل محمد صلوات ))
💚❤💜💗💛💙💖
الّلهُـــمَّ عَجلْ لِوَلِیِّک الْفَــــــرج
💖💙💛💗💜❤💚
❤🍀اَللّهُمَ
💙🍀صَلَّ
💗🍀عَلی
💜🍀مُحَمَّدٍ
💛🍀وَآلِ
💖🍀 مُحَمَّد
💙🍀وَعَجِّل
💖🍀فَرَجَهُم
❤🍀وَ اَهلِک
💜🍀عَدُوَّهُم...

💚❤💜💗💛💙💖
الّلهُـــمَّ عَجلْ لِوَلِیِّک الْفَــــــرَج
💖💙💛💗💜❤💚ُ
Photo

Post has attachment
بسم الله الرحمن الرحيم
باقية بإذن الله تعالى (بسیار جمیل)

Post has attachment
بسم الله الرحمن الرحيم
یاران واقعی.........
Photo

Post has attachment
بسم الله الرحمن الرحيم
الصلاة والسلام على نبينا محمد صلى الله عليه وسلم
دوستان این جیره خوره رافضی ها ماموستا بهمنی رو بهتر بشناسید
این کلیپ رو ببنید چطور اعتقادات رافضی های مشرک مثل زیارت قبور و تبرک و توسل رو به اهل سنت تحمیل میکنه و جماعتی رو که این کارو نکنن کافر میخواند
بعضی ها بخاطر موقعیت و لقمه نانی همه کار میکنن (ما شرمنده خون شهدا هستیم)
https://youtu.be/Ap8wDHRr0uE

Post has shared content
سایت تمکین:
🔸🔹پیام یکی از کاربران سایت تمکین🔸🔹

بسم الله الرحمن الرحیم هست کلید درب گنج حکیم.

درود بر همه برادران عزیز اهل سنت در جای جای جهان هستی...

آری، سران و مراجع رافضی چون از حق و حقیقت می ترسند ملت ایران را در خفقان نگه می دارند تا ملت کور و کر و گنگ باقی بماند و بتوانند با سرکوب و دیکتاتوری بر مردم بتازند.

البته باید هم این کار را کنند چون با تقیه و پنهانکاری و دروغ جلو رفته اند و ترس از بیداری ملت دارند و منافع خویش را در این زمینه ها می بینند.

به لطف خداوند اغلب ملت ایران و به خصوص قشر تحصیل کرده از ماهیت اصلی و نفاق این علمای ریاکار و عوام فریب و نیرنگ باز رافضی آگاهی دارند و در جریان هستند که چه می گذرد.

ناگفته نماند که در جامعه ایران قشر بی سواد و خرافاتی و متعصب زیاد وجود دارد که قامت فکری کوتاهی دارند و به جای اینکه خود بیندیشند کورکورانه از مراجع تقلید پیروی می کنند. این همان چیزی است که علمای شیعه ایران برای ملت میخواهند.

آری، علمای رافضی بردگی فکری ملت را میخواهند و چون سحر و جادو بلد هستند و می دانند به چه نحوی احساسات ملت ایران را تحریک کنند.

در هر صورت لازمه آگاهی،بیداری است و این دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

این دزدان اندیشه و راهزنان دینی و نوکران استعمار، ملت ایران را از توحید و یکتاپرستی به دور نگه داشته اند و پیروان ساده لوح کم خرد خویش را با گنبد های مطلا و توسلات نامشروع و استغاثه از اموات و هزاران شرک و خرافات دیگر گمراه نموده اند.

مشرکین صدر اسلام هم الله متعال را خالق و مالک و رازق و تدبیر کننده امور خویش میدانستند و معتقد بودن که الله خالق هستی است

اما فقط و فقط توحید در عبادت نداشتند و با واسطه قرار دادن اولیا صالح قوم خویش بین خود و الله مرتکب شرک میشدند و این همان چیزی است که شیطان میخواست. منحرف کردن مردم از راه مستقیم پروردگار.

حالا در این زمانه آخوند های رافضی گمراه و شهوت پرست با تفاسیر دروغین و با ساختن دعاهای شرکی و ساختن کاخ های مطلا بر قبور اموات و سادات خویش دقیقاً همان اعمال مشابه مشرکین آن زمان را انجام می دهند و پیروان ساده اندیش خویش را اینچنین میفریبند.

مگر هدف الله متعال از فرستادن رسولان چه بود؟

چرا با وجودیکه مشرکین آن زمان اقرار می کردند که الله همان خالق و مالک و رازق است و همه آن چه در زمین و آسمان است از آن اوست اما باز خداوند ایشان را مشرک نامید و وعده دوزخ ابدی به ایشان داد و به رسولش دستور داد تا با ایشان بجنگد؟

توحید مهم ترین اصل اسلام است و کسی که توحید نداشته باشد مرتکب نقض اسلام شده و نعوذ بالله مرتد میشود هرچند که نماز و روزه و حج و زکات را به جای آورد.

و متاسفانه علمای شیعه رافضی با امام پرستی و قبر پرستی و فرد پرستی و هزاران شرک و خرافات دیگر بسیاری از مردم را از توحید و یکتاپرستی غافل کرده اند و پیروان این عقیده را در معرض دوزخ ابدی قرار داده اند معاذ الله.

برادران عزیزم موحدین گرامی راهتان را ادامه دهید که پیروزی با شماست و امیدوارم در ادامه راه و کارتان ثابت قدم باشید.

ای آخوند های رافضی ما اهل سنت بیدار هستیم ما پیروان سیدنا محمد صلی الله علیه و سلم و پیشوایانمان ابوبکر و عمر و عثمان و علی رضی الله عنهم هستیم.

به گوش باشید که با تقیه و دروغ تا ابد نمیتوانید پیشروی کنید و در آینده ای نه چندان دور رایحه توحید و یکتاپرستی به اذن خدا در سرتاسر عالم هستی دوباره خواهد پیچید و نغمه های توحید و اسلام ناب شنیده و دیده خواهد شد

والله غالب علی امره و لکن اکثر الناس لا یعلمون
Photo

در قرآن کریم مستقیم به یار غار رسول الله صل الله علیه و علی آله و صحبه و سلم اشاره شده در حالی که به این وضوح به هیچ یک از معاصرین ایشان از طریق وحی اشاره نشده است
نه اینکه قضیه امامت و امام زمان ساخته شده خرافات و غلو افراط بی حد روافض است و حتی نمی توانند کوچکترین اشاره ای از آن در کلام الله بیابند
موهومی مثل مهدی روافض که حتی براین عقیده باطلشون در چاه زندگی میکند
این توصیف شرایطی است که تمام لشکر مشرکین به دنبال پیامبر و اولین دنبالرو او از میان مردان است

إِلَّا تَنْصُرُوهُ فَقَدْ نَصَرَهُ اللَّهُ إِذْ أَخْرَجَهُ الَّذِينَ كَفَرُوا ثَانِيَ اثْنَيْنِ إِذْ هُمَا فِي الْغَارِ إِذْ يَقُولُ لِصَاحِبِهِ لَا تَحْزَنْ إِنَّ اللَّهَ مَعَنَا فَأَنْزَلَ اللَّهُ سَكِينَتَهُ عَلَيْهِ وَأَيَّدَهُ بِجُنُودٍ لَمْ تَرَوْهَا وَجَعَلَ كَلِمَةَ الَّذِينَ كَفَرُوا السُّفْلَى وَكَلِمَةُ اللَّهِ هِيَ الْعُلْيَا وَاللَّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ [40] اگر شما ياريش نكنيد، آنگاه كه كافران بيرونش كردند، خدا ياريش كرد. يكى از آن دو به هنگامى كه در غار بودند به رفيقش (ابوبکر پدر زن پیامبر اسلام ) مى‌گفت: اندوهگين مباش، خدا با ماست. خدا به دلش آرامش بخشيد و با لشكرهايى كه شما آن را نمى‌ديديد تأييدش كرد. و كلام كافران را پست گردانيد، زيرا كلام خدا بالاست و خدا پيروزمند و حكيم است. (40)

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded