Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Благодійним фондом «Фонд добрі справи» реалізовується проект «Успішна людина» для старшокласників дитячих закладів та шкіл-інтернатів України. Ця програма надає можливість дітям отримати практичні знання, які допоможуть дітям зорієнтуватися в майбутньому, реалізуватися як особистість, обрати майбутню професію.
21 листопада на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат відбувся відкритий урок на тему «Формування особистості шляхом самопізнання», цю тему розкривала разом з десятикласниками Лариса Антонівна Пєтушкова - завідувач Київського обласного центру практичної психології і соціальної роботи - тренер-координатор «Фонду Добрі Справи». 
В умовах сучасного суспільства у підлітків з’являються проблеми, пов’язані з самопізнанням, самосвідомістю, підвищеною емоційною збудливістю. Саме в цьому віці дитина починає усвідомлювати себе як особистість. Спілкування в різних ситуаціях набуває в підлітковому віці значення «головної справи», стає для дитини засобом організації своєї діяльності та взаємин з ровесниками й дорослими.
Для підлітків важливо усвідомлювати себе потрібними суспільству, мати життєві цілі, необхідно допомогти їм побачити, яким чином їх вибір може вплинути на подальше життя та успішність у професійній діяльності, знайти шляхи досягнення життєвих цілей, зацікавити їх в реалізації задуманого, навчити не відмовлятися від бажаного, впевнено рухатися вперед.
Лариса Антонівна проводила урок дуже цікаво, цим змогла зосередити увагу учнів, заняття відбувалося у вигляді тренінгу шляхом удосконалення особистих якостей кожної дитини, підвищення їх самооцінки, рівня життєвих та професійних досягнень, створення психологічної готовності для успішного самостійного життя.
Вкінці уроку учням було представлено цікаву презентацію - «Розмова з Богом» або, «Інтерв’ю з Богом». На слайдах неперевершені за красою краєвиди планети, які супроводжуються особливо натхненою музично-хоровою композицією у стилі церковно-григоріанського співу, красиво, правильно, творчо та нестандартно. 
Це змусило учнів замислитися над вічними цінностями християнської моралі. Зараз складні часи для України, усвідомлюючи це, діти мають непохитну віру в те, що Господь не залишить нас, допоможе подолати всі труднощі всім нам, всій українській нації!
Після уроку діти подякували за чудові знання та домовилися підготуватися до наступної зустрічі.
http://dobrispravy.com.ua/news/formuvannja-ocobictocti-shljakhom-camopiznannja%C2%BB---odin-z-urokiv-bf-fond-dobri-cpravi-v-volodar

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded